Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

Igen, régen olyanok voltak a Hot Rodok, amikor még utcai versenyekre építették őket. De ma már csak csiricsáré autócsodák, amiknek vitrinben van a helyük, nem úton.

Hát igen, ma már nem olyan könnyű szétválasztani. Találjunk ki egy harmadik kategóriát, mondjuk legyen "Veterod".

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

dEIGEN, AZ AUTÓK EGY RÉSZE TŐLÜK VOLT A KÖZÉPSŐ RÉSZEN, kisbetűna. Azóta már megnéztem a honlapjukat is, vannak jó képek. Bár engem a régi felújított gépek jobbanmeghatottak. Ami legkevésbé, az a Ferrari, meg hasonló sorozatgyártott luxusgépek.

nah akkor jolemlékeztem :D mindig nyomja itt a városbann. csak jah oylan furcsa volt vmi rajta. :D azóta pakoltak rá vmit amióta nemláttam.

amugy sztem a küszöbt kéne azonnal leszedni róla...nem? nagyon nemillik hozzá.... a töbi még nempara. bár sztem felni se annyira, ha már iylen sok pénzük van...

van amugy a csávonak egy suzukija is, lehet azis ottvolt, régen iceage pintbrush volt rajta kékesen, most vmi barnás szinü....

Link to comment
Megosztás:

az előbb kinéztem az ablakon, és azt hittem, kettős látásom van.

A vectra mögött állt egy ikertesó. :D

Aztán szólt nagybátyám, hogy menjek már ki. A vectra ikertesójának a gazdája akart velem pár szót váltani.

Mondtam pár dolgot, aztán remélem üdvözölhetjük majd itt. :D

AMúgy a 82 pacis dízel van abban.

Link to comment
Megosztás:

az előbb kinéztem az ablakon, és azt hittem, kettős látásom van.

A vectra mögött állt egy ikertesó. :D

Aztán szólt nagybátyám, hogy menjek már ki. A vectra ikertesójának a gazdája akart velem pár szót váltani.

Mondtam pár dolgot, aztán remélem üdvözölhetjük majd itt. :D

AMúgy a 82 pacis dízel van abban.

Megkerestek hogy beléphessenek? :D jómegy :D

Link to comment
Megosztás:

Igen, régen olyanok voltak a Hot Rodok, amikor még utcai versenyekre építették őket. De ma már csak csiricsáré autócsodák, amiknek vitrinben van a helyük, nem úton.

Mondjuk ezzel vitatkoznék.Mert attól függ ,hogy ki mire építi!

Hot-roddal is lehet az utcán menni :D és SMC-t is lehet csak showra építeni(vagy versenyre) :D ,azzal viszont nemigen lehet a közúton közlekedni!

A hot-rod nem csak a kilógó belű ,fehér kerekű,tető nélküli kocsi szinonímája!!!! :D Legyen a kettő együtt!!

tom_gross56.jpg

Link to comment
Megosztás:

Jó, akkor legyen muscle car, a hotrodoknak olyan lógóbeles szokott lenni, meg nincs gépháztető, sztem... :D

Azt Rat-Rodnak hívják, lecsupaszított, kevésbé a külcsínyre adó, de erős modellek.

A musclecar-okat pedig kimondottan a negyedmérföldes gyorsulásokra tervezik, nem utcára. A Hot-rod sokkal átfogóbb fogalom, de a legtöbb utcára készült felújított gépet így nevezik.

Na most ugye vannak azok, amelyek csak hasonlítanak a régire, de minden porcikájuk új, mint pl. Berry White gépei, na azt nem nevezném Hot-Rodnak. Inkább replikának. Minden szuper kütyüt beletsznek, klímát, ABS-t, elektronikus gázpedál, meg amit kér a megrendelő.

Akkor is éljen a hot-rod hurrrráááá!

%7Boption%7D

Léci mesélj erről a képről valamit, nekem nagyon teccik, nagyon érdekelne, hogy hol találtad.

Link to comment
Megosztás:

amugy sztem a küszöbt kéne azonnal leszedni róla...nem? nagyon nemillik hozzá.... a töbi még nempara. bár sztem felni se annyira, ha már iylen sok pénzük van...

van amugy a csávonak egy suzukija is, lehet azis ottvolt, régen iceage pintbrush volt rajta kékesen, most vmi barnás szinü....

A suzuki alapból nagyon elismerést érdemel egy gyönyrű összhatású fényezést, és belső teret kapott. És ugye mint tudjuk a suzukiból nagyon nehéz szépet alkotni, mivel alapból eléggé béna formája van. De ez gyönyörű lett, ilyen intarziaberakás hatású az ajtó, meg az egészen végighúzódik egy selymes értékérzetű hangulat. De a fotók nem adják annyira vissza. Nekem a BVectra csak a szín, és felni fémes összhatása miatt jött be nagyon azokat bal###### koponyás mintákat utálom. Az autó nem festővászon. A küszöbök is bénák, de a motorháztető középvonalán, és a tetőn végighúőzódó eltérő szín is feldobja, bár jobb színt is választhattak volna.

Link to comment
Megosztás:

Szép jó reggelt!

Polgáron derült idő, kellemes tavaszi érzet és a hajam még mindig tart. Csak én vagyok álmos, mert hülye fejjel megint nem bírtam megállni, hogy hogy ne játszak éjfélig. Bezzeg 5-kor, amikor ébresztett az óra nem voltam olyan vidám... De leöltünk egy BOSS-t (Roaring Skylancer - dobott 3 klán skill item-et), én 69-es a farkasom 57-es lett. :D

Nem, nem hülyültem meg, csak Lineage2. :D

Link to comment
Megosztás:

De leöltünk egy BOSS-t (Roaring Skylancer - dobott 3 klán skill item-et), én 69-es a farkasom 57-es lett. :D
Még szerencse, hogy vkli vágja ezeket a játékokat, én a Mortal Combat 4-nél megálltam. Azóta sem csinálnak jobb bunyós játékot, vagy én tudok róla. HotRod? akkortessék:7551_155993792247f52d0a91b96.jpg

Mivel opelfórum vagyunk itt egy muscleCar is: GTből

Link to comment
Megosztás:

A suzuki alapból nagyon elismerést érdemel egy gyönyrű összhatású fényezést, és belső teret kapott. És ugye mint tudjuk a suzukiból nagyon nehéz szépet alkotni, mivel alapból eléggé béna formája van. De ez gyönyörű lett, ilyen intarziaberakás hatású az ajtó, meg az egészen végighúzódik egy selymes értékérzetű hangulat. De a fotók nem adják annyira vissza. Nekem a BVectra csak a szín, és felni fémes összhatása miatt jött be nagyon azokat bal###### koponyás mintákat utálom. Az autó nem festővászon. A küszöbök is bénák, de a motorháztető középvonalán, és a tetőn végighúőzódó eltérő szín is feldobja, bár jobb színt is választhattak volna.

Hát szép az biztos, élőben is szemlélhetem őket elég sűrűn.. :D de nekem az előző iceage stílusú kék fényezése sokkal jobban tetszett mondjuk.

nah és azért elmondhatjuk hogy ezek a mi régiónkból vannak... :D

Link to comment
Megosztás:

Jó idő lefújva. Az előbb úgy szakadt az eső, hogy a csarnokban, a beültetőgépek zaja mellett is tisztán hallatszott...

Amikor az USA-ban voltunk, akkor eltévedtünk (szó szerint) egy ilyen kiállításra. Nem semmi, amit a járgányokkal művelnek. Mondjuk a pálmát egy "széria" Ford rendőrautó vitte. Bazz, azzal egy falat át lehet törni.

Link to comment
Megosztás:

Jó idő lefújva. Az előbb úgy szakadt az eső, hogy a csarnokban, a beültetőgépek zaja mellett is tisztán hallatszott...

Amikor az USA-ban voltunk, akkor eltévedtünk (szó szerint) egy ilyen kiállításra. Nem semmi, amit a járgányokkal művelnek. Mondjuk a pálmát egy "széria" Ford rendőrautó vitte. Bazz, azzal egy falat át lehet törni.

jó már annak aki iylen helyekre téved csak úgy... :D

Link to comment
Megosztás:

Ghost vagy partíció másolás. :D

Amúgy gondolkodtam. Nem lehet, hogy a Hot Rodok alapjai a 30-40-50-es évekbeli autók, A Muscle Carok pedig inkább a 60-70-es évek autóiból kerülnek ki? Legalábbis Hot Rodnak inkább a kerekebb, míg Muscle Caroknak inkább a szögletesebb autókat nevezik. Legalábbis ezt figyeltem meg. Node mostmár tényleg el vagyok bizonytalanodva.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Esik...

XP telepítés jó. :D Ghost meg partíció másolás még jobb. :D Mondjuk nálam az volt a gond, hogy mire kellett a Ghost, addigra már más gépem volt, így nem volt jó a mentés. :D

Megint sikerült éjfélig játszani, de megint megvolt egy Boss, ami klán pontokat adott. :D Sanyi, nem veled játszottunk tegnap? Traktor a karakter neve. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Sanyi a lineage-ben? :D

Még megeshet. :D Amúgy van egy db-i srác is a barátnőjével, akiknek Mantájuk van. Mantaboy és Mantababy néven vannak fent. :D

hu bakker. mire mindent újra felrakok...

Azt én is utálom... És pont az nem szokott fent lenni, ami gyorsan kellene. És olyankor a telepítőt sem találom...

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.