Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Nagyszerű! Itt a tavasz, sok a boldog ember, vége a téli depressziónak! :lol: Lassan húsvét, támadnak a nyulak, aztán Péter-Pál, aratás, röpke pár nap, és iskolakezdés, aztán alszunk néhányat, és itt a karácsony. Ez is gyors év lesz.

Ne mááááááá!

Ilyen rövid idő alatt nem fogom tudni összerakni a gépsárkányomat :D

Ha közben ez a sok "harcos" nyuszi segít akkor sem :)

És a kombájn-ból sem szedhetem ki a parasztbácsit,hogy ne arasson jöjjön autót szerelni!

És persze karácsonyra sem kérhetek valakitől autót ;)

De addig van rengeteg időőőő,és rengeteg tali,meg buli,és jó meleg mellé,sok sör,és sok kedves lány! ;)

Szeretnék egy igazi nyarat ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Ez a napom is érdekesen telt...

Felkerültek a szép nyárigumik az alufelnivel! Majd kép is lesz!

Meg persze pár nap, és személyesen is meg lehet nézegetni! :)

KÖzben meg tankoltam is egyet... el se hiszem, hogy miket produkálok... 7,17 lett az átlagfogyi erre a tankolásra!!! ;)

Link to comment
Megosztás:

Jó estét!

Szép a kék autó! (kár, hogy takarják az ifjak... ;) )

tegnap viszont láttam egy 3 ajtós Asconát, teljesen elhagyatva, töklapos kerekekel rohadni egy parkolóban... Szegény.... ;) Ezüst színű.

Már nagyon nyúlik a téli gumim, de mindig sötét van, mire hazaérek, csak a hét vége felé lesz kicserélve.

Mackó, tényleg jó fogyi egy ekkora ótóra! :)

(télen az én Corsám eszik 7.2-t, pedig nem is nehéz a talpam.... )

A meztelen csokinyúl nagyon dúúúúrva....

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Nem tudok aludni. Nem baj, így van időm fórumozni! ;)

Tegnap megvolt a hidrotőke csere. A cirip eltűnt, de valami kopogás még megvan. Ezt majd a Corsa B topicban kifejtem.

Még pár óra és megyek Debrecenbe némi pénzt költeni. ;) Tényleg, tudtok Tungsram márkaboltot Debrecenben? Venni akarok euroblue izzókat.

Sanyi, azért ilyen gyorsan nem fog telni az év (remélem)! 30°C fölött én is meg vagyok lőve, de napközben van klíma a cégnél, mire kijövök meg már enyhül az idő. ;) Pont annyira, hogy el tudjak menni víz mellé vagy csak kiüljek a haverokkal az árnyékos kerti grillhez némi hús és sör mellé. :)

Link to comment
Megosztás:

Jó reggelt!

Itt időnként esik az eső, amúgy elég enyhe idő van.

Szóval tényleg itt a tavasz.

Tomi, mikor jössz akkor erre? Meg egyedül vagy másokkal?

Tungsram bolt a :

4024 Debrecen, Baross u. 31.

Tel: (52)-535-694 Csővill holding(vagy mi a túró a nevük)

Fax: (52)-535-695

Ezt a honlapon találtam....

de elvileg autós izzókat forgalmaz tőlük a UNIX is, Bárdi-nál is, meg a Láng-nál is. ;)

Ha esetleg Osram izzó kellene, akkor oda én is mennék... :)

Link to comment
Megosztás:

Na most értem haza, nagyon -nagyon álmos vagyok....

Leadtam HOBit, de lehet nem lesz kész ma ;) Mi lesz így velem??? :)

Nagyon aggódok ;) Remélem azért minden simán megy, mondtam neki, hogy tegye vissza azt a tartóizét is, amit leszedtem vasárnap...de olyan fura volt a srác, vagy lehet csak ő is álmos volt még? ;)

:D :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na most értem haza, nagyon -nagyon álmos vagyok....

Leadtam HOBit, de lehet nem lesz kész ma ;) Mi lesz így velem??? :)

Nagyon aggódok ;) Remélem azért minden simán megy, mondtam neki, hogy tegye vissza azt a tartóizét is, amit leszedtem vasárnap...de olyan fura volt a srác, vagy lehet csak ő is álmos volt még? ;)

:D :lol:

Ne aggódj... bizti csak álmos volt!

Akkor felkészültél egy minimeet-re? :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.