Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Engem, hogy utolér-e??? :D

Hát na, azért van akinek megállok :blink: B) :D

Én sem vagányságból írtam és nemis azért mert utolérhetetlen vagyok,csupán az én széria bordó Astrámból legalább 100 szaladgál errefelé és ígyaztán egy kisidő után a rendőr azt sem tudná merre az arra.meg ki az aki. ;)

Link to comment
Megosztás:

Akkor jó, de én nem most szombatról beszéltem, bár tőlem mehet, mert a pénteki koncertezés elmarad sajnos, és nagyion szomorú vagyok B)

Én sem a mostanira gondoltam! ;)

Én sem vagánykodni akartam, mert én ám nem vagyok oylan, pláne nem is szoktam gyorsan menni :blink:

És ezt el is kell hinnünk? Mármint a gyorsaságot. :D :D

Link to comment
Megosztás:

Én biztos nem indulok,mert az én ezres Corsám max. a buszokat vagy a kukás ótót előzi le :blink: ,viszont cserébe 100-on kijön vegyesben 5 literből.

Corsika, ez a mondat úgy tetszik: "Természetesen én is a Mantát vagy az A Corsát, esetleg valamelyik régebbi típust választanám." ;) Mintha tényleg mindenkinek annyira természetes volna. Vagy tényleg? Olyan jó, hogy vannak olyan emberek, akik ragaszkodnak a régi vasakhoz, és nem hagyják őket elrohadni. Külön becsülendő, hogy te ezt egy újban ülve fogalmazod meg, amiben azért már rendesen el van kényeztetve az ember fia. Persze azért ezek a szeretetért cserébe olyan élményeket biztosítanak, amit egy újjal sosem élsz át (nem pont a kéthengerezést és a durrogást értem ez alatt. :D)

Szóval olvastad a bemutatkozómat! :D

Nahát akkor tudod,hogy évekig azzal foglalkoztam,hogy régebbi autókat csereberéltem.Ezalatt megszerettem azt,hogy hozzá tudok nyúlnia kocsihoz,ezt azt meg tudok rajta szerelni,javitani .Ez a mostani új autó nagyon,szép,nagyon jó szuper kis gép,csak épp,ha felnyitom a motorháztetőt van 3 sárga kupak ahova hozzányulhatok a többi meg már magas.Na ezért kellenek az olyan régebbi autók,hogy az ember kiélhesse rajtuk a szenvedélyét. ;)

Már keresem is a hobbi autómat ami valszeg egy A Corsa lesz.(esetleg Rekord vagy Ascona vagy Kadett) ;) csak,hogy hű maradjak az aláírásomhoz. B)

Link to comment
Megosztás:

Már keresem is a hobbi autómat ami valszeg egy A Corsa lesz.(esetleg Rekord vagy Ascona vagy Kadett) :D csak,hogy hű maradjak az aláírásomhoz. B)

nem könnyű dolog az autóvétel, egy ismerősömmel hetek óta agyalunk. És ő még ért is hozzá :D nem úgy mint én, azt hiszem irtó nagy mázlim volt Hobival, hogy rámtalált ;) Különben még ma sem lenne autóm, szerintem :blink:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.