Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


nyuszifül

Recommended Posts

  • Hozzászólások 23,9k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

  • mackosajt

    4294

  • adorjant

    3721

  • nyuszifül

    3645

  • Sörös Sanyi

    2865

Legtöbb hozzászólás

Maradj, és vidulj fel. Ha nem tőlem, akkor mástól. Annyi mókás dolog van az életben, kár szomorkodni. Én már azon is mókáztam a múltkor, hogy kiraboltak. Ami nekem szar, az másnak még lehet mókás, és ha valaki körülöttem jókedvű, akkor az már nekem öröm. Próbálj te is így gondolkodni. Ha nem megy, hát nem megy, próbáld meg máshogy, de ne keseregj.

(Hú, de nyálas humbug lett belőle. :rolleyes: De így van.)

Link to comment
Megosztás:

Sanyi, igaz, tényleg említetted, bocs. <_< mit iszol? Sör jó lesz? :rolleyes:

Tomi! Tényleg nem voltam kint, tényleg nem találkoztam senkivel sem... még azt sem tudom, mikor adtam oda neked egy papírt. ;)

Amúgy lehet sok embert nem ismerek, személyesen, de elég sokkal találkoztam már, és azok mind fent vannak a stylingon. De hagyjuk. Én most nem azokra gondoltam, akik a kútnál is külön állnak a többiektől. Azokat szinte senki nem ismeri.

Szerencsére sok jó embert lehet onnan is megismerni. :D

Link to comment
Megosztás:

Hali Kiscsávókám!

Miújság úgy kormányőr körökbe he?Hallom a híreket és közben csak remélem, hogy veled minden ok. :rolleyes:

Szia!

Nem sok minden.

Köszönöm kérdésed (jól) vagyun, röviden ennyi!

Nyuszi légyszíves küld el nekem azt a sok számot amiről beszéltünk telefonon!

legyetek jók, sziasztok!

Link to comment
Megosztás:

Gyuri valami túrbót szereltetett a kocsijába mert olyan gyorsan jöt és már itt sincs hogy csak na.

A MOTE kontra Car Stilyng re röviden reagálnék.

Én meg tagja vagyok a Nagy DEbreceni Horgászegyesületnek és nem tűröm, hogy bárki is piszkálja a horgászokat pedig ő is horgászik csak a hétvégén nem is volt kint pedig jól evett a ponty.

Viccesen fogalmaztam meg de akinek van egy kis sütnivalója az érti miért írtam.

Link to comment
Megosztás:

Tomi! Tényleg nem voltam kint, tényleg nem találkoztam senkivel sem... még azt sem tudom, mikor adtam oda neked egy papírt. :D

úúvazzzzzzzz most kapcsolok <_< mondom,h szét vagyok csúszva.

igen,valóban ott voltál! jóóóó este volt :rolleyes:

Lujdzsi! nem is tudtam,h horgászni is szoktál!! fater is nagy mániás,korábban én is mindig kint voltam,de az elmúlt évben igen keveset...

valami kapitális fogásod volt már? kép is jöhet ;)

Kedves Kiscsávó úr pedig jelentkezhetne sűrűbben is,bár megértem a helyzetét

Link to comment
Megosztás:

Tomi! Tényleg nem voltam kint, tényleg nem találkoztam

Lujdzsi! nem is tudtam,h horgászni is szoktál!! fater is nagy mániás,korábban én is mindig kint voltam,de az elmúlt évben igen keveset...

valami kapitális fogásod volt már? kép is jöhet <_<

Nos kapitális fogás olyan igazi rekordlistás még sajna nem volt.A legnagyobb amit valaha kifogtam az egy 15 kilós pettyes busa de ebből a fajból nem ritka az ekkora tehát ez nem igazán csúcs.A többi meg széria ponty csuka süllő és az aprónép.

Na most mivel meg hogy nekem még nemigazán volt-van digitális fényképezőm így képeket egyenlőre nem nagyon tudok felrakni hacsak a papírképeket le nem fotózom a telefonommal és úgy.

De ez a téma sem igazán ide való,bár legalább írunk valamiről. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Nos kapitális fogás olyan igazi rekordlistás még sajna nem volt.A legnagyobb amit valaha kifogtam az egy 15 kilós pettyes busa de ebből a fajból nem ritka az ekkora tehát ez nem igazán csúcs.A többi meg széria ponty csuka süllő és az aprónép.

Na most mivel meg hogy nekem még nemigazán volt-van digitális fényképezőm így képeket egyenlőre nem nagyon tudok felrakni hacsak a papírképeket le nem fotózom a telefonommal és úgy.

De ez a téma sem igazán ide való,bár legalább írunk valamiről. :rolleyes:

szerintem a chat kifejezés nem köt meg témát <_<

nekünk is csak párkilós halak voltak még...

egyszer figyelmetlenségünk miatt lemaradtunk egy valószínűleg nem átlagos fogásról,a hal a botot is berántotta a vízbe...reflexből utána ugrottam a tóba (nem tudom hogy,tuti nem tenném meg csak úgy :D ),de nem bírtunk vele,elszakította a damilt.... ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.