Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Debreceni Villámtalik


uhuhu

Recommended Posts

MOst még két napig keményen délelőttös leszek, de elvileg a délután szabad...

Utána meg bármi lehet, mert jön az éjszaka... persze ekkor már csak napközben érek rá...

Szóval... részemről ennek megfelelően tudok megjelenni... Persze lehet, hogy veszek ki pár szabadnapot, vagy tavalyi szabit, és akkor jobb lesz... Nem?

Csak azt mondjátok meg, hogy mikorra! :)

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Konkrétan mire gondolsz? :)

Legyen a vasárnap délután, hogy aludni is lehessen. Mondjuk 1 óra. A programot meg rátok bízom, mert ti vagytok helybeliek. Inkább valami beülős helyet keressetek, hogy meg tudjuk beszélni a weblap ötleteket. Az én vélemyényem az, hogy ezt a talit szenteljük olyan megbeszélős talinak. Egyfajta szekcióülésnek, ha így jobban tetszik. Szerintem van mit megbeszélni (Kecsó, weblap, matricák, tervek az évre, stb). E hónapban csináltatom a matricáimat, szal gondolkozzatok, hogy nektek kell-e!

Link to comment
Megosztás:

Konkrétan mire gondolsz? :D

Legyen a vasárnap délután, hogy aludni is lehessen. Mondjuk 1 óra. A programot meg rátok bízom, mert ti vagytok helybeliek. Inkább valami beülős helyet keressetek, hogy meg tudjuk beszélni a weblap ötleteket. Az én vélemyényem az, hogy ezt a talit szenteljük olyan megbeszélős talinak. Egyfajta szekcióülésnek, ha így jobban tetszik. Szerintem van mit megbeszélni (Kecsó, weblap, matricák, tervek az évre, stb). E hónapban csináltatom a matricáimat, szal gondolkozzatok, hogy nektek kell-e!

Én is erre gondoltam, s ha javasolhatom legyen a Belga a Piac utcán..... :) Ott lehet akár kajálni is ha vki éhes lesz....

Link to comment
Megosztás:

A Belga az a volt Krúdy Söröző, a Csonka Templomtól nem messze, de természetesn mehetünk bárhová, csak gondoltam a Napló székháznál akár még parkolni is tudunk, illetev a belvársoban könnyebben lehet mozogni a helyek között, de tőlem mehetünk a Royalba megitn, aztán kint a boxban megbeszéljük amit kell, aztán lehet megint csocsózni...már aki tud..... :)

Link to comment
Megosztás:

Ha van konkrétum, akkor várok egy telefoncsörgést, úgyis halálra unom magam. De ha minden le van fixálva a weblaphoz, akkor egy kis csocsó még belefér. Kell a sikerélmény! :D

Szerintem Fix! Viszont én nem tudom a telefonszámod! :) Pü-ben elküldhetnéd!

Szóval, ha a többiek is jónak látják, akkor mehetünk a Royalba is. Ott is le tudunk ülni, és ha valaki inni szeretne, azon is lehet segíteni. Ráadásul csocsó is van! ;)

Link to comment
Megosztás:

Igen, ezt mondtam az előbb...illetve hátrébb a nagy parkolót

"MÁV Nagyállomás indulási parkolók (minden nap 05,00 h-tól - 21,00 h-ig)"

:D Akkor ha ott sincs hely, még mindig mehetünk a MÁV Nagyállomás érkezési oldali parkolókba... az normál, tehát nem mindennapos... :) (Vazze, ekkora szemétséget! )

Link to comment
Megosztás:

2006. január 12. EW 13:00

1. nyuszifül

2. SzaboT

3. mackosajt

4. Sörös Sanyi

5. I_S

6.

7.

Egészítsétek már ki a listát, nem tudtam ki kivel jön, ki hogyan ér rá. A félreértések elkerülése végett itt is elmondom:minden talin szeretettel várunk mindenkit, függetlenül attól tag-e vagy sem. Én mindig csak azokat írom be akikről konkrétat tudok, szóval lehet frissítenia listát. :)

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Én hétvégén megyek Püspökladányba a családomhoz. Péntek du indulok, szombat du jövök vissza. A visszaútba beiktathatom Debrecent. Olyan közép-késő délután érnék oda.

Nekem most bukta, majd legközelebb.

Akkor a pálesz még marad. Míg a fácán tart, addig nincs gond. Utána... Utána meglátjuk. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.