Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Debreceni Villámtalik


uhuhu

Recommended Posts

Persze nagyon jó hely, de én nem igazán mennék ki, hisz ha ünneplünk, akkor többen nem kocsival akarunk menni... :) Lásd az első szülinapot

Sajna nkünk nincs lehetőségünk nem autóval menni, úgyhogy akkor beszereljelm a hátsó üléseket, és akkor 3 embát el tudunk hozni. Akárhova is megyünk. Gyömbi úccsem iszik sosem.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Basszu nem láttam.

Nya akkor én most önkényesen kitűzök egy időpontot. Aszongyahogy február 9.-e Szombat délután 18 óra Elektroworld parkoló

rossz időben meg Malomparkoló mélgarázs, oda mehetünk az elektroworldtől is. Talán kisség korai kevés idő van addig, csak 2 nap, de már kíváncsi vagyok mammutra is, meg Jani sem látott még titeket. Szal aki tud jönni, az jön, aki nem tud, az meg szintén jön :-))

Szerintem 1 órácska mindenkinek belefér az idejéba. Bár ha több lesz, az nem gond. Megprószálom Jankózolit is elhívni. Igen lecsodálkoztok majd az Astrájától, nagyon jól megcsináűlta. Neki egyébként vannak Opelos haverjai, akikkel treffenni szokott.

Aztaaaaa!

Köszi a dicséretet, de még nem teljes a gépezet. Le kell mosni, mert koszos a drága. :) Meg egy két simitás is van rajta. Xenon, tetőmonitor, meg fedcomputer, meg ilyesmik... Időm hiányába nemtom mikor oldjam meg sajna.

Nos Írtam egy kis beszámolót, talizni kék, valamikor amikor időm engedi persze, de ne mélygarézs meg ilyesmi mert enyim felakad sajna. :D

Megnézem hogy dolgozok. Bár azt inkább nem nézem meg... :D

Na majd értekezünk ezügybe, ha van valami zörrenjetek, oszt megyek.

csőőőőő

JA !

Kellene nekem egy GSI hűtő vagy valami nagyobb cuccos,mint ami enyimbe van. Na meg kellene egy olyan valaki aki felnit tud festeni. VAgy homokszórni olcsón ingyé persze... :D :P

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok szeretnék belépni a klubba.Van egy opel Mantám B.1979-es 20E motorkodu gyárilag.de én már ugy vettem hogy karbis volt.nagyon jo ez az oldal.egy éve és két honapja az enyém de nagyon jo auto.épités alatt áll jelenleg.Szabolcs megyébe lakok Nyirtelken.

Sikerült már intézni valamit?

Link to comment
Megosztás:

Srácok, jó lenne ha igyekeznétek valami közös nevezőre jutni az évfordulós vacsorát illetően. A helyet létszámtól függően fogom lefoglalni. Ha kevesen leszünk a kerekasztal mellett voksolok.Talán a március7 lehetne az időpont, mert még elég távoli ahhoz, hogy mki szabaddá tudja tenni, de mondom várom a javaslatokat.

nem nagyon mozgolódnak a tagok úgy látom! :)

Link to comment
Megosztás:

te is tag vagy.

Ha van javaslatotok az időpontot illetően, ami esetleg nem 7.-e lenne, írjátok meg. Nekem eddig jó.

időpont javaslat volt, tőlünk, az hogy ti sosem reagáltok semmire, nem tehetünk róla, és arról sem hogy 3 hónapja senki nem képes megszervezni. Jó ideje ajánlottuk ezt az időpontot, senki nem mondta nem jó, csak most előtte. A helyet épp ezért nem foglalom le, és tortát sem csináltatok. A meglepetést amit terveztem, majd egyenként mindenkihet eljuttatom.

Link to comment
Megosztás:

időpont javaslat volt, tőlünk, az hogy ti sosem reagáltok semmire, nem tehetünk róla, és arról sem hogy 3 hónapja senki nem képes megszervezni. Jó ideje ajánlottuk ezt az időpontot, senki nem mondta nem jó, csak most előtte. A helyet épp ezért nem foglalom le, és tortát sem csináltatok. A meglepetést amit terveztem, majd egyenként mindenkihet eljuttatom.

Akkor én mondok egy időpontot Legyen mondjuk vasárnap 9.-e délután vmennyi.

Link to comment
Megosztás:

Akkor én mondok egy időpontot Legyen mondjuk vasárnap 9.-e délután vmennyi.

Sajnálom, mint az általad idézett hozzászólásom mutatja, én vártam a javaslatokat, addig a pontig, nem érkezett, hát szerveztem mást. Max az azt követő héten összefuthatunk, de ahogy mondtam akkorra már nem fogok készülni semmivel

Link to comment
Megosztás:

Sajnálom, mint az általad idézett hozzászólásom mutatja, én vártam a javaslatokat, addig a pontig, nem érkezett, hát szerveztem mást. Max az azt követő héten összefuthatunk, de ahogy mondtam akkorra már nem fogok készülni semmivel

Basszu olyan rég volt már, hogy ezt beírtad:

Srácok, jó lenne ha igyekeznétek valami közös nevezőre jutni az évfordulós vacsorát illetően. A helyet létszámtól függően fogom lefoglalni. Ha kevesen leszünk a kerekasztal mellett voksolok.Talán a március7 lehetne az időpont, mert még elég távoli ahhoz, hogy mki szabaddá tudja tenni, de mondom várom a javaslatokat.

Nekem teljesen természetes volt, hogy rendben van. Ha ennyire előre megbeszélünk valamit, azt tutira meg tudom oldani, ha csak közbe nem jön valami, de nem nagyon szokott. Csakhát időközben sajnos engem emlékeztetni kell, bár úgy látom, nem csak rajtam múlott. Tényleg, mi lenne, ha legközelebb lenne vmien emlékeztető a chat topicban? Szerintem nagyonbb az esélye, hogy összejön a csapat. Vagy csak bennem van a hiba?

Javasolnám Debrecenben összevonni a talik topicot a chattal, mert olyan kicsi a forgalom, hogy sokkal olajozattabban működne ebben a formában.

Na!

Nyuszi ül a fűben, és akkor mindenki szundikál? :-)

Megyünk a héten i.e. 10000-et nézni, ha érdekel valakit csörögjön. Tegnaptól adják.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Nekem teljesen természetes volt, hogy rendben van. Ha ennyire előre megbeszélünk valamit, azt tutira meg tudom oldani, ha csak közbe nem jön valami, de nem nagyon szokott. Csakhát időközben sajnos engem emlékeztetni kell, bár úgy látom, nem csak rajtam múlott. Tényleg, mi lenne, ha legközelebb lenne vmien emlékeztető a chat topicban? Szerintem nagyonbb az esélye, hogy összejön a csapat. Vagy csak bennem van a hiba?

Javasolnám Debrecenben összevonni a talik topicot a chattal, mert olyan kicsi a forgalom, hogy sokkal olajozattabban működne ebben a formában.

Na!

Nyuszi ül a fűben, és akkor mindenki szundikál? :-)

Megyünk a héten i.e. 10000-et nézni, ha érdekel valakit csörögjön. Tegnaptól adják.

Szerintem ha a talis topic chattel lenne összevonna, a talikrol az infokat nem keresgetné ki az ember a chatelések közt, föleg ha sok chatelgetés van... mert az ember ugye lusta lény, én biztos h az wok...:D szerintem ez nem befolyásolna annyit... de nem én döntésem :D

öhm, mozit én kihagyom, ha filmet akarok nézni letöltöm, vagy itt nálunk moziba bármit bármikor ingyen... :D :D

Link to comment
Megosztás:

Péntektől nem vagyok a városban, ezért ismét nem tudok veletek találkozni, pedig van nálma valami, ami lehet érdekel pár embert.

És mikor jösz vissza? Mi is tervezünk kis Pösti utat húsvétra, de még nagyon labilis. Az üdülési csekekket akarjuk felhasználni.

Mit szólnátok egy hármashegyaljai főzőcskézéshez? Kint voltunk a minap, és nagyon jól éreztük magunkat. Ha kell, 1-2 embert el tudunk szállásolni, bár nem 5csillagos még a kisház. És ha kell be is viszünk ittas emberkéket a városba a végén.

Link to comment
Megosztás:

Hétfőn jövök vissza, Esztergomba megyünk, de családdal ezért nem is szerveztem Opeltalit az ottaniakkal. Utána valamikor összehozhatjuk, jóidőben persze. Addig meg marad a csocsó :D

Ezek a kora tavaszi 15-20 fokos idők nekem jónak számítanak, a nyári 30fokosak már nem annyira. A csocsó az mindig jó. Ki is volt az a profi páros, akiket nem tudta megverni? hümmhümm

Link to comment
Megosztás:

itt mki profi csocsos vagy mi? :D

Nyeeeeeeem. Mondjuk én eléggé beleélem magam a játékba, és ezzel megijesztem az ellenefeleimet :-DDDDDDDD

Én mindig inkább pingpongra csábítanám a társaságot, de nyemnaon vannak rajongói.

---------

Szal akkor most kitűznék egy időpontot első holdtölte utáni második szombat naplementére jó idő esetén sörrel, szalonnával, hagymával kenyérrel hármashegyalján, rosszidő esetné pedig Royalban. /márc.29.délutánja

Link to comment
Megosztás:

Nyeeeeeeem. Mondjuk én eléggé beleélem magam a játékba, és ezzel megijesztem az ellenefeleimet :-DDDDDDDD

Én mindig inkább pingpongra csábítanám a társaságot, de nyemnaon vannak rajongói.

---------

Szal akkor most kitűznék egy időpontot első holdtölte utáni második szombat naplementére jó idő esetén sörrel, szalonnával, hagymával kenyérrel hármashegyalján, rosszidő esetné pedig Royalban. /márc.29.délutánja

Háh a beleélés nálam is megvan, amugy imádok csocsozni... :D azt nem mondanám hogy tudok, mert az mindig a társasághoz van viszonyitva h ők mennyire jók... :D szal majd kiderül ;)

Amugy szeretek pingpongozni is :D suliba egy füzettel, kajával,piával meg pingpongütővel járok :D

////////

Szerencséd hogy nem 28.át mondtál, mert az kárpátia koncert :D

hármashegyalján ? he? az hunn van? :D :D

Link to comment
Megosztás:

Háh a beleélés nálam is megvan, amugy imádok csocsozni... :D azt nem mondanám hogy tudok, mert az mindig a társasághoz van viszonyitva h ők mennyire jók... :D szal majd kiderül ;)

Amugy szeretek pingpongozni is :D suliba egy füzettel, kajával,piával meg pingpongütővel járok :D

////////

Szerencséd hogy nem 28.át mondtál, mert az kárpátia koncert :D

hármashegyalján ? he? az hunn van? :D :D

Huhh kárpátia hármashegyalján, és még Hun is? Nagyon magyarkodunk mán :-))

Hát ha odakerül a sor, hogy jöttök, akkor majd valaki odavezet téged. Vagy én, ha városban leszek. Vámospércsi útról szokunk amúgy odamenni., vagy Zsuzsivasúttal

Link to comment
Megosztás:

Huhh kárpátia hármashegyalján, és még Hun is? Nagyon magyarkodunk mán :-))

Hát ha odakerül a sor, hogy jöttök, akkor majd valaki odavezet téged. Vagy én, ha városban leszek. Vámospércsi útról szokunk amúgy odamenni., vagy Zsuzsivasúttal

mihun? :D hogy hol lesz kárpátia nekem? hát én püspökladányi vagyok, szal itt :D 45kmel arrébb... :D

hát ég mostsem tudom hol aza hrmashegyalja de biztos... :D

Am ha megyek akkor szerintem vonattal, mert bérletem van és azért mégis olcsobb... :D

Szoval ebből az okbol meg royalt lehet jobban dijaznám... :D

Link to comment
Megosztás:

mihun? :D hogy hol lesz kárpátia nekem? hát én püspökladányi vagyok, szal itt :D 45kmel arrébb... :D

hát ég mostsem tudom hol aza hrmashegyalja de biztos... :D

Am ha megyek akkor szerintem vonattal, mert bérletem van és azért mégis olcsobb... :D

Szoval ebből az okbol meg royalt lehet jobban dijaznám... :D

És ahogy látom nem nagyon van esély egyhamar jó időre, úgyhogy szerintem is az marad. Én írok msn-en Astradokinak, sms-t küldök Jankónak, Adorjanti úgysemjön, mert nem ő találta ki az időpontot. :-)) csak vicceltem. Nyuszi meg nem ér rá. MAckó olvas rendszeresen, Lujdzsi meg már VW-s lett (szintén vicceltem), SöSa meg a nagy meglepire készül a fullos Mantájával, és előtte nem akar jönni, hogy majd úgy egyben, már kiéhezve lepjen meg minket. Corsika jön, Coder jön, mindenki hozza a bnőjét, így megleszünk 2 csocsóasztalra. Bár lehet ki kéne várni, amíg 3-ra leszünk. Na most jól hangosan gondolkoztam, senki nem is olvassa el, mer olyanhosszú, hogycsakna.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.