Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Debreceni Villámtalik


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok! :lol:

Na végre be tudtam jelentkezni egy jó adag szoftveres probléma után (Mikroszopjék alkottak), a jelszavas dilizésről meg ne is beszéljünk.

Nos ha lenne találkozó valahol a közelben (drága a dízel én meg csóró vagyok fizetésig ;) B) ) én is mennék ha már ennyire belejöttünk Berlinával. B) :D ;)

Link to comment
Megosztás:

Azt azért hozzátenném, hogy a drága apám a nagy kínkeservesen beszerzett gázolaj készletemet nullára dézsmálta ezért nem rugaszkodok hosszabb távra. A 200 literes hordómból jó esetben 1-2 decit se igen tudnék kicsurgatni, hogy a fene a kezét egye le B) A kútnál meg ingyen adják csak nem nekem, 10000ből 31 literre futotta. "Napelem-paneleket, nagy kapacitású kondenzátorokat valamint F Astrába építhető nagyteljesítményű elektromotort és a hozzá szükséges elektronikát keresek a kormány és a környezetvédők számlájára. "Nagyon sürgős" jeligére hozzám szállítással, lehetőleg beépítéssel..."

Link to comment
Megosztás:

Azt azért hozzátenném, hogy a drága apám a nagy kínkeservesen beszerzett gázolaj készletemet nullára dézsmálta ezért nem rugaszkodok hosszabb távra. A 200 literes hordómból jó esetben 1-2 decit se igen tudnék kicsurgatni, hogy a fene a kezét egye le B) A kútnál meg ingyen adják csak nem nekem, 10000ből 31 literre futotta. "Napelem-paneleket, nagy kapacitású kondenzátorokat valamint F Astrába építhető nagyteljesítményű elektromotort és a hozzá szükséges elektronikát keresek a kormány és a környezetvédők számlájára. "Nagyon sürgős" jeligére hozzám szállítással, lehetőleg beépítéssel..."

ne mán pont ma gondolkoztam róla, hogy beleférne a vállalkozásomba elektromos autók kialakítása, és forgalmazása. Engedélyem is meglenne szakmámat illetően, és a találmányaim nagy része autóelektromos jellegű B)

Nemrégen szélkerekekre kaptam majdnem egy szerződést, csakhát ez a fránya autótervezés elvezsi a figylememet minden fontos dologról, ami pénzt hozhatna.

Link to comment
Megosztás:

Berlina barátom felvetése: "Találkozó 1.-én a Veteránautó-kiállításon...". Hozzászólásom: Én benne vagyok, kérdés, hogy melyik elseje (Június vagy Július) és helyileg hol is lesz az? B)

Link to comment
Megosztás:

Berlina barátom felvetése: "Találkozó 1.-én a Veteránautó-kiállításon...". Hozzászólásom: Én benne vagyok, kérdés, hogy melyik elseje (Június vagy Július) és helyileg hol is lesz az? B)
Legközelebbi elseje, Nyiregyháza-Sóstó, és mi bittosan menünk.

Akrnám én is linkelni, csak egy plakátot nem találok róla.

Javaslatokaat kérek, hiogy hol fussunk össze.

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy a városon belül van -e vmi törzshely (parkoló vagy ilyesmi) ahol össze szoktatok esetleg jönni rendszeresen x - időnként?

Mennyire zártak vagy látogathatók ezek a rendezvények?

Teljesen nyitottak, inkább nevezném kis baráti összejöveteleknek, mint rendezvényeknek, bárki szervezheti, nem kell megvárni a vezetők aktivizálását, mert többsége a klubtagoknak már nem iskolás, hanem családos 2-3 munkahellyel rendelkező emberkék, akiket nehéz időben összegyeztetni. Szóval, akármilyen ötleted van, szívesen fogadjuk ide, és a Chat topicba. Tutira lesz, aki elmegy, de minden alkalommal új emberkéket ismerhetsz meg,

Link to comment
Megosztás:

Asszem sokan érdeklődtek az utóbbi időben talik iránt, de azt nem tudják, hogy ahhoz, hogy tudjanak róla, ide fel kellene járniuk, mert valószínűleg nincs az az ember, aki mindenkit számon tudna tartani, és telefonálgatni.

Szal egy tokaji borozódást ki vállalna be vmikor a júiusi hónapban? Ott egy éjszakát el kell töltenünk ahhoz, hogy józanul vezethessünk vissza.

Link to comment
Megosztás:

Asszem sokan érdeklődtek az utóbbi időben talik iránt, de azt nem tudják, hogy ahhoz, hogy tudjanak róla, ide fel kellene járniuk, mert valószínűleg nincs az az ember, aki mindenkit számon tudna tartani, és telefonálgatni.

Szal egy tokaji borozódást ki vállalna be vmikor a júiusi hónapban? Ott egy éjszakát el kell töltenünk ahhoz, hogy józanul vezethessünk vissza.

Asszem én bevállalnám /úgyis komálom a jófajta aszút/ feltéve ha addigra rám szakad a bank. Sajnos már úgy néz ki a helyzet, hogy lesegethetek valami másik meló után, holnap el kell zárnom a fűtést és innentől már tényleg nagy a baj... :D :D :P ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.