Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Debreceni Villámtalik


uhuhu

Recommended Posts

Asszem én bevállalnám /úgyis komálom a jófajta aszút/ feltéve ha addigra rám szakad a bank. Sajnos már úgy néz ki a helyzet, hogy lesegethetek valami másik meló után, holnap el kell zárnom a fűtést és innentől már tényleg nagy a baj... :D :D :P ;)

Ha tudunk vmiben segíteni, akkor szólj.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Milyen fűtést??Gondolom nem az otthonit, a gázkazánt!

Sajnos az ipari kazánt, pontosabban a bitumenfűtését és a gázpárologtatóét kellett kikapcsolnom úgyhogy nézhetek mindent ami csak körülöttem van. Itt már csak vagy félmilliárd magyar bankó tudna segíteni, ezt jelenti a körbetartozás. A cégek tönkremennek, a bankok (és a politikusok) meg csak röhögnek rajtunk... Éljen a Gárda!

Link to comment
Megosztás:

Sajnos az ipari kazánt, pontosabban a bitumenfűtését és a gázpárologtatóét kellett kikapcsolnom úgyhogy nézhetek mindent ami csak körülöttem van. Itt már csak vagy félmilliárd magyar bankó tudna segíteni, ezt jelenti a körbetartozás. A cégek tönkremennek, a bankok (és a politikusok) meg csak röhögnek rajtunk... Éljen a Gárda!

Ja akkor nem otthon kellett. Fura is lenne, ha ezen a meleg nyári időszakon nem tudnál fűteni :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Üdv Földieim!

Ha levizsgázott a kocsi,annak örömére összekéne dobni egy találkozót majd.

Mit szóltok hozzája?

Támogatom az ötletet! Esetleg valami konkrét hely? Részemről lehetőleg nekem közel eső jó lenne mert elég karcsún állok. Esetleg nálunk a strandfürdő? Nem nagy de koránt sincsenek olyan jegyárak mint Sóstón, esetleges érdeklődés után kimegyek megnézni az árakat. Van pancsoló a kölköknek, termál medence (ízületeseknek tudom ajánlani, nagyon jó víz!) és úszómedence. Néhány fotó a helyről a www.foldes.hu oldalon "turizmus" címszó alatt vagy iwiwen "A földesi szabadidőközpont és strand" néven. Ja, sátorozni is lehet, vannak faházak is (aki esetleg több napra jönne bár az kicsit borsos szerintem de ha jól emlékszem 6 ágyasok és igényesek belülről), és van foci- és teniszpálya is. Esetleg sátorhely gyanánt fel tudom ajánlani az udvarunkat is (ha valaki több napra jönne), 2-3 kocsi és annyi sátor elfér (ha bírja a macskák éjszakai életét mert az van egy pár). Van egy vendégszobánk is de ott irdatlan kupi van mostanság. Aki esetleg pecázni is akar, tudom ajánlani az egyesületi tavunkat is. Hozzáteszem, hogy a moderátori eljárást figyelembe véve ez nem reklám volt hanem kedvcsináló.

Link to comment
Megosztás:

Támogatom az ötletet! Esetleg valami konkrét hely? Részemről lehetőleg nekem közel eső jó lenne mert elég karcsún állok. Esetleg nálunk a strandfürdő? Nem nagy de koránt sincsenek olyan jegyárak mint Sóstón, esetleges érdeklődés után kimegyek megnézni az árakat. Van pancsoló a kölköknek, termál medence (ízületeseknek tudom ajánlani, nagyon jó víz!) és úszómedence. Néhány fotó a helyről a www.foldes.hu oldalon "turizmus" címszó alatt vagy iwiwen "A földesi szabadidőközpont és strand" néven. Ja, sátorozni is lehet, vannak faházak is (aki esetleg több napra jönne bár az kicsit borsos szerintem de ha jól emlékszem 6 ágyasok és igényesek belülről), és van foci- és teniszpálya is. Esetleg sátorhely gyanánt fel tudom ajánlani az udvarunkat is (ha valaki több napra jönne), 2-3 kocsi és annyi sátor elfér (ha bírja a macskák éjszakai életét mert az van egy pár). Van egy vendégszobánk is de ott irdatlan kupi van mostanság. Aki esetleg pecázni is akar, tudom ajánlani az egyesületi tavunkat is. Hozzáteszem, hogy a moderátori eljárást figyelembe véve ez nem reklám volt hanem kedvcsináló.

Huhh ez naon csábító. A teniszezést mindenképpen kérdezd meg léci. Egy mostani osztálytársam is van földesen.

Link to comment
Megosztás:

Huhh ez naon csábító. A teniszezést mindenképpen kérdezd meg léci. Egy mostani osztálytársam is van földesen.

Ne aggódj barátom, utána járok mindennek. A teniszpályát nem tudom felújították-e, 2 éve teljes renováció volt a területen, azóta nem jártam ott pedig tőlünk max 10 perc gyalog is, kocsival 2. Utána nézek mindennek nehogy szó érje a ház elejét "nem úgy néz ki ahogy elmondták".

Link to comment
Megosztás:

Halihóóó!

Az a helyzet,hogy ha készen leszek complete a kocsival,és átmegy mindenen,nem lesz akkora keretem,hogy ilyen hosszú utakba merjek gondolkodni :D

Az ötletet prímának tartom,ilyenkor a legjobb a strandolás :D Csak majd még kikell okoskodni egy közbenső helyet,hogy mindenki számára elérhető legyen :P

Link to comment
Megosztás:

Halihóóó!

Az a helyzet,hogy ha készen leszek complete a kocsival,és átmegy mindenen,nem lesz akkora keretem,hogy ilyen hosszú utakba merjek gondolkodni B)

Az ötletet prímának tartom,ilyenkor a legjobb a strandolás ;) Csak majd még kikell okoskodni egy közbenső helyet,hogy mindenki számára elérhető legyen B)

Látod barátom ezért jó a dízeltraktor! Könnyebb a naftához hozzájutni. Tegyél bele egy 1.8as GTE mocit, jobban pörög mint az 1.3. Te! Majd lerántunk valami kupakos Ladát! Megoldjuk itt a helyzetet, nem akadunk fel ilyesmin. Vagy kamurendszám és tankolhatsz ingyen is... :D :D :P

Link to comment
Megosztás:

Nos, közhírré tétetik, hogy a jegyárak így néznek ki a fentebb említett helyen:

-Felnőtt belépő: 720 Ft/fő/nap

-Kabin: 100 Ft/nap

-Teniszpálya használat: 600 Ft/óra, előzetes bejelentkezésnél 400 Ft/óra ( :rolleyes: Endlos!!! )

-Sátorhely: 1920 Ft/nap

-Autóval parkolás bent: 480 Ft/nap

-Faház: 9600 Ft/éj

-Áramhasználat: 600 Ft/nap

* az esetlegesen előforduló nyomdai hibáért felelősséget nem vállalok.

Arra viszont nem tudtam rákérdezni, hogy van-e csoportos kedvezmény mert a góré nem volt jelen.

De mint mondtam pár valakinek nálunk is tudunk szállást biztosítani egy vendégszobában (természetesen ingyen) és még az udvaron is elfér 2-3 sátor és kb annyi autó ha több napra jönne valaki(k) de azt jelezze előre. Bár még ott sem tartunk, hogy konkrét talihely legyen. Na minden esetre ez van, ha felkeltette valaki(k)nek az érdeklődését szóljon azt majd kitaláljuk, hogy mi lesz.

Na majd leszek, megpróbálom lefóliázni a napfénytetőt, hátha el****om egy párszor.

Link to comment
Megosztás:

"Na minden esetre ez van, ha felkeltette valaki(k)nek az érdeklődését szóljon azt majd kitaláljuk, hogy mi lesz.

Na majd leszek, megpróbálom lefóliázni a napfénytetőt, hátha el****om egy párszor."

Ha elcseszed,akkor hozz fóliát,és megcsinálom neked ;)

Az árak kecsegtetőek,a programokat biztos jól összehoznánk,de...pénz hijján kicsit ezzel várjunk szerintem ;)

Most anyagilag szarba vagyok icipicit,ráadásul a terveim sem úgy jönnek össze,ahogy elgondoltam,és ezért most még iedegeskedem is...

De teljes terjedelmébe támogatom a dolgot :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

"Na minden esetre ez van, ha felkeltette valaki(k)nek az érdeklődését szóljon azt majd kitaláljuk, hogy mi lesz.

Na majd leszek, megpróbálom lefóliázni a napfénytetőt, hátha el****om egy párszor."

Ha elcseszed,akkor hozz fóliát,és megcsinálom neked ;)

Az árak kecsegtetőek,a programokat biztos jól összehoznánk,de...pénz hijján kicsit ezzel várjunk szerintem ;)

Most anyagilag szarba vagyok icipicit,ráadásul a terveim sem úgy jönnek össze,ahogy elgondoltam,és ezért most még iedegeskedem is...

De teljes terjedelmébe támogatom a dolgot :rolleyes:

Nos részben sikerült aztán megjelent a technika ördöge, elkezdett buborékosodni, látszik nem minden nap csinálok ilyesmit de aránylag elég jó lett. Oké, majd viszek, maradt valamennyi. Én most rendbe jöttem átmenetileg de attól még nem verhetem magam, hogy "Na!" Még mindig nem tudtak annyi zsetont keríteni, hogy ki legyünk fizetve. Kecsegtetőek? Nagyon el vagyok maradva, látszik régen jártam ott, mikor megláttam az árakat azt hittem padlót fogok, húztam is a számat kicsit. De ha lenne konkrét idő ég-föld alól is előkeríteném a főnököt (elvégre is jó ismerős) és lealkudnék belőle valamennyit. Mi a probléma, hogy rágod a kefét?

Link to comment
Megosztás:

-Teniszpálya használat: 600 Ft/óra,

előzetes bejelentkezésnél 400 Ft/óra ( :rolleyes: Endlos!!! )

-Sátorhely: 1920 Ft/nap

-Faház: 9600 Ft/éj

A 400/ó nekem soknak tűnik, bár sokkal több is szokott lenni, de az más kérdés. A faház is durva, a többi szentem jó ár.

Link to comment
Megosztás:

A 400/ó nekem soknak tűnik, bár sokkal több is szokott lenni, de az más kérdés. A faház is durva, a többi szentem jó ár.

A "skótosságomat" tekintve én szinte mindenen húzom a számat kivéve amit muszáj annyiért megvenni/kifizetni. Viszont ha azt vesszük figyelembe, hogy 6 ágyas szoba akkor annyiért szerintem jó ár (mondtam, *nyomdai hibák...), a balcsin egy 2 ágyas itt körül kezdődik, alkudni is alig lehet, na de mindenki maga dönti el mi jó neki. Én ha még bírná a csuklóm az ütőt minden bizonnyal az iskolai focipályát választanám passzolgatni, az ingyen van.

Link to comment
Megosztás:

A "skótosságomat" tekintve én szinte mindenen húzom a számat kivéve amit muszáj annyiért megvenni/kifizetni. Viszont ha azt vesszük figyelembe, hogy 6 ágyas szoba akkor annyiért szerintem jó ár (mondtam, *nyomdai hibák...), a balcsin egy 2 ágyas itt körül kezdődik, alkudni is alig lehet, na de mindenki maga dönti el mi jó neki. Én ha még bírná a csuklóm az ütőt minden bizonnyal az iskolai focipályát választanám passzolgatni, az ingyen van.

Úgy már jobb.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

Nos egy Endlosékkal való kis debreceni villámtali kapcsán felmerült a többek által régebben említett/támogatott Tokaji találkozó, én támogatom az ötletet de ne egy napos legyen lehetőleg, inkább kettő vagy három mert antialkoholista léttemre nagyon is cimbizek a jófajta aszúval meg azért kajakozni meg egyéb jókat is csinálni kéne. Esetleg belefogjunk a szervezésbe? Várom a véleményeket, időpont javaslatokat valamint a jelentkezőket...

Link to comment
Megosztás:

Nos egy Endlosékkal való kis debreceni villámtali kapcsán felmerült a többek által régebben említett/támogatott Tokaji találkozó, én támogatom az ötletet de ne egy napos legyen lehetőleg, inkább kettő vagy három mert antialkoholista léttemre nagyon is cimbizek a jófajta aszúval meg azért kajakozni meg egyéb jókat is csinálni kéne. Esetleg belefogjunk a szervezésbe? Várom a véleményeket, időpont javaslatokat valamint a jelentkezőket...

Én bennevagyok,de tűzzetek ki egy normális dátumot,hogy addig lehessen szervezkedni.

Addig rákéne akkor kérdezni a rakamazi kempingbe,hogy hogysmint mennek az árak.

Link to comment
Megosztás:

Én bennevagyok,de tűzzetek ki egy normális dátumot,hogy addig lehessen szervezkedni.

Addig rákéne akkor kérdezni a rakamazi kempingbe,hogy hogysmint mennek az árak.

Jaja! :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Halihóóó!

Örültem a tegnapi kis találkozónak, Endlos egyedi szinkronhagjával fűszerezve.

Az ott készült fotók az alábbi linken érhetőek el: 2008.08.01.

Még én sem vagyok teljesen magamnál úgyhogy elnézést kérek a rövidke hsz-emért, kicsit későre húztuk ki az éjszakát.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.