Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Debreceni Villámtalik


uhuhu

Recommended Posts

Szal akinek ezen van vmi korrigálni valója, szóljon, ha 2 napig nem szól, felteszem mindenhova, és akkor már nem lesz apelláta. Na jó azt is ki tudom javítani. Esetleg be írhatom a nevét a szervezők közé annak, aki szeretné telszámmal :-))http://endlos.hu/blicctokaj.jpg

Bocs, hogy innen a távolból beleszólok, de a vectra, meg a corsa is "c" betűvel íródik. :lol:

Márha nem direkt volt elírva. :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Endlos ecsém!

Mondtam Debrecenbe,hogy itt nagyon ritkán járok.Részemről 17én dolgozom,de ha úgy gondoljátok,délután kettőtől ráérek,érünk. Ha van aki megszervezze,akkor minden okés. Én reggel 6tól este 7ig levegőt se nagyon tudok venni sajnos :lol:

Aki eljönne,azt szívesen látjuk a borok hazájába :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...
folyamatos 3 műszakban nincs hétvége, csak szabadnap. <_<

(Ráadásul egyelőre passz, hogy mi a bajom, vagyis nem tudom, meddig leszek Tp-n, és nem-e kell valami extra kezelés...

2 hete folyamatosan hőemelkedésem van, fogytam több kilót, időnként ráz a hideg.)

Azért péntek délelőtt a teszkós mekibe még el tudtál menni,láttam a kocsit a parkolóban!(csak azért nem álltam meg mert siettünk a Kenézybe időre!!)

Link to comment
Megosztás:

Tomi fiamnak( ő is itthon volt a héten, mert beteg volt ő is) meg lett ígérve, hogy ha jobban lesz, kap sültkrumplit. Épp teljesítettem.

Bocsáss meg, ha nem szeretnéd, ha ezt többenis látnád, akkor töröld nyugodtan.

Apukáddal beszélgettem, és azt mondja, hogy nagyon fontos neked az autó, még tán a családoddal is kevesebbet foglalkozol a kelleténél amiatt. Neki az a véleménye az, hogy venned kéne egy kisfogyasztású 5személyes suzukit, vagy ChevyAveo-t, és a családot a középpontba helyezni. Hát nem nagyon tudtam mit mondani, bár én úgy érzem, mindenkinek kell egy hobby, ami által kimenekül kicsit a mexokott hétköznapokból, és a csaldái dolgokból. Felelősségteljes komoly családapaként én nem is várnám el tőled, hogy bármikor, bárhol megjelenj haverokkal, vagy ótóstalin.

Na most ebben mi volt a poén, vagy tanulság? Hááááááááááááááát. Csak, hogy én megértelek :-))

Link to comment
Megosztás:

Faternak vannak érdekes gondolatai. Ő mindig is ellenezte a vectrát. Ő kiskocsi mániás. Az igaz, hogy fogyasztásra nem épp ideális, de amikor beülünk mindannyian, és pakolható a csomagtartó, akkor a kisfogyasztású szusi érdekes volna a koffernyi csomagtérrel.

Az meg, hogy mi van a középpontban, hát, meg lehet kérdezni a fiúkat is. <_< idén kevés talira sikerült pont ebből is kifolyólag eljutni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.