Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Debreceni Villámtalik


uhuhu

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nos örültem a mai kis találkozónak, még ha olyan rövid is volt. Endlosnak mentségére szolgáljon, hogy dolgozott pedig jó lett volna ha eljön és bedobja a kis hiúzát.

Link to comment
Megosztás:

Én benne vagyok egy karácsonyi taliba is.

Debrecen úgyis ritkán ülteti magát be egy opeltalálkozóba.

szerintem nyugodtan lehetne országossá is szervezni a dolgot, felvetni kadettklubon is, és javaslatokat kérni, ha vkinek nem jó Debrecen, meik városba jönne el lexívesebben.

Link to comment
Megosztás:

  • 3 weeks later...

Karácsony környékére miccótok egy jó kis keletmagyarországi összeröfihez? Én arra gondoltam, hogy lehetne egy olyan helyen, ahol ha leülünk, senki nem zavar el akkor sem, ha hangosan hiúzosan röhögünk, vagy netalántán eszünk is valamit. A CORAban középen a kajáldáknál van egy olyan rész, ahol rengeteg ember elfér, közel vannak az asztalok egymáshoz, és senki nem nézi az időt, ha már elfogyasztotta az ember az ételét italát. Jó a MEKI is, de ha rossz idő van, bent talán nem annyira biztos, hogy lesz nekünk hely. Meghát ott feltűnőbbek lennénk. Cora parkolóban meg ralizni is lehet. Megpróbáljuk meghívni a régieket is. Akkor is, ha már nincs opelük. I_S_-t, Lujdzsit, SöSát, stb. Most hirtelen nem is jut eszembe, pár név. Kadettklubbosokra is lehet számítani 4-5 autóval. Az már párosával számolva 10 ember. Persze miután összejöttünk elugorhatunk a Billiárdszalonba is.

Javasolnék egy olyan időpontot, amikor nem nagyon van forgalom a városban a karácsonyi vásárlás miatt sem. Akkor valszeg a szalonban is van üres pár asztal.

Link to comment
Megosztás:

én azt javaslom,hogy inkább a születésnapi talira koncentráljunk,tavaly is hogy járt ez az esemény... ;)

egyébként támogatom a karácsonyi talit,a corás hely sem rossz,csak egyrészt nem tudom,hogy nyitva lesz-e,másrészt egy-két hiúzüvöltés,vagy ilyesmi esetén a biztonsági őrök mit szólnának,mert sajna szerintem szúrná a szemüket.

inkább valami szórakozóbbhelyet gondolnék :D még gondolkodom helyeken.

Link to comment
Megosztás:

még gondolkodom helyeken.

Én sajnos nem ismerek helyeket, anno fiatal koromban még benne voltam az éjszakai életben, azóta sokat változott minden és "törlődtek" hogy hol is találhatóak.

Link to comment
Megosztás:

biztonsági őrök mit szólnának,mert sajna szerintem szúrná a szemüket.

inkább valami szórakozóbbhelyet gondolnék :D még gondolkodom helyeken.

"............ahol ha leülünk, senki nem zavar el akkor sem, ha hangosan hiúzosan röhögünk, vagy netalántán eszünk is valamit. A CORAban középen a kajáldáknál van egy olyan rész,................"

Ha a szemüket szúrja az én hangom, az már azt jelenti, hogy kiszakadt a dobhártyájuk, és a szempillájuk befordult. :-)

Mikor lenne az évzáró? Vagy évforduló? Leghalább akkor kecskemétieket is meghívhatunk rá.

---------- Snaci 2300Ft az a Vaporexcucc, és 1 lityó kell 1m3 betonhoz.

Link to comment
Megosztás:

"............ahol ha leülünk, senki nem zavar el akkor sem, ha hangosan hiúzosan röhögünk, vagy netalántán eszünk is valamit. A CORAban középen a kajáldáknál van egy olyan rész,................"

Ha a szemüket szúrja az én hangom, az már azt jelenti, hogy kiszakadt a dobhártyájuk, és a szempillájuk befordult. :-)

Mikor lenne az évzáró? Vagy évforduló? Leghalább akkor kecskemétieket is meghívhatunk rá.

---------- Snaci 2300Ft az a Vaporexcucc, és 1 lityó kell 1m3 betonhoz.

Évzáró, MOTE

Évforduló meg december vége, egész pontosan ugye karácsonykor volt az első "nagy" talink.

Link to comment
Megosztás:

Évzáró, MOTE

Évforduló meg december vége, egész pontosan ugye karácsonykor volt az első "nagy" talink.

Csak azért nem mondtam még biztosra, mert számolgatni kell. :-))

Mellesleg akkor a karácsonyi körüli időpontot úgy is lehetne akkor csinálni, hogy Opelklub-Debrecen Évforduló, plusz Keletmagyarországos kadettklubtali. Miccótok?

Karácsony előtt pár nappal, vagy a két ünnep közt lenne jó nektek?

Link to comment
Megosztás:

Mackó egyedüli kialakulandó dolog még, hogy lesz-e arra a novemberi összeröfire 6ezer pézem. Mert ugye az ebéd 3, a benzin is oasmi. Amúgy tutira mennék. Csak azért nem mondtam még biztosra, mert számolgatni kell.most vettem 10db lámpát. :-))

Mellesleg akkor a karácsonyi körüli időpontot úgy is lehetne akkor csinálni, hogy Opelklub-Debrecen Évforduló, plusz Keletmagyarországos kadettklubtali. Miccótok?

Karácsony előtt pár nappal, vagy a két ünnep közt lenne jó nektek?

Mellesleg arra gondoltam, hogy ha december 20.-áig nem reagáltok innen debrecenből opelklubosok, akkor megmarad egy kadettklubtalinak, mi mindenképp összejövünk, ha más nem, akkor nálam. Van parkolóhely bőven itt az erdőben. Alvóhely is akad 1-2 :-))

Nah, majd ha tudsz valami tutit írd meg a kadettklubra is és ha tudok elnézek... mehetek mint kadettes, ugyanis megvan még az autó de mehetek mint simán opeles, nem sokan tudnak mutatni 2 érvényes opel forgalmit szerintem :D

Link to comment
Megosztás:

Nah, majd ha tudsz valami tutit írd meg a kadettklubra is és ha tudok elnézek... mehetek mint kadettes, ugyanis megvan még az autó de mehetek mint simán opeles, nem sokan tudnak mutatni 2 érvényes opel forgalmit szerintem :D

27.-ére gondoltam, vagy karácsony másnapja 26, mert akkor senki sem mondhatja, hogy azért nem mentem, mert dolgoznom kellett :-DDDDDDDD (Berlina javaslata)

Akár a Bingóban is csaphatnánk egy jó kis billiárdot, nekem lenne kedvem hozzá.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.