Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Debreceni Villámtalik


uhuhu

Recommended Posts

No? milyen volt a halászleves tali?

Szeles?

Sajnos most a család szólt közbe(a tágabb) nekem, így sikeresen déltől délután fél6ig még a kiscsaládom sem látott, aminek Ildi sem örült annyira.

Azt hittem már hogy............

Nagyon szeretném már reklámozni azt, amit talán már kellene, mert már közeleg az idő :-)))

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 1 month later...

Apropó, villámtalik.

A minap mintha Endlos cartárs említette volna, hogy jó lenne egy kis szalonnasütés vagy bográcsozás a közel jövőben -én szintén így vagyok a dologgal. Épp ma hívott Apamoly cartárs, hogy a Rock Caféban lehetne egy ilyent csinálni -"a kaját hozod, az italt veszed", nekem korrektnek tűnik a hely és az árak is. :lol:

Nos? Van/lenne igény rá? :lol: Mert akkor összeszervezünk valami kis összeröffenést rövid időn belül.. :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Nos? Van/lenne igény rá? :) Mert akkor összeszervezünk valami kis összeröffenést rövid időn belül.. :)

Úgy látom mégsincs :lol: minden esetre én jövő hét vasárnapra csinálok egy kis összejövetelt nálunkra, délután strandolás, este fele meg egy jó kis szalonna- vagy rablóhús sütés. Akinek van kedve és ideje jönni szívesen látjuk.. <_<

Link to comment
Megosztás:

Úgy látom mégsincs :) minden esetre én jövő hét vasárnapra csinálok egy kis összejövetelt nálunkra, délután strandolás, este fele meg egy jó kis szalonna- vagy rablóhús sütés. Akinek van kedve és ideje jönni szívesen látjuk.. <_<

SANYÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nem jó az utána lévő, vagy a mostani vasárnap? :-///////////////////////

(ahogy már beszéltük)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Én meg egy hete hazaköltöztem,úgyhogy most már nem csak itt a fórumon leszek gyakrabban,hanem esetleg a közutakon is ha kék dörmögő B ascona-t láttok,az is én vagyok :)

üdv srácok <_<

Debrecenben? Nem akarok hinni a szememnek. Én aszittem, te már nem vagy magyarországon sem. Annyira eltűntél minden síkról (msn, fórumok, stb.) csütörtökön van kedved összefutni velem vmikor 16óra felé? (akkor megyek be a városba, most kinnt lakunk Nagycserén az erdőben, és itthon dolgozok)

Link to comment
Megosztás:

Debrecenben? Nem akarok hinni a szememnek. Én aszittem, te már nem vagy magyarországon sem. Annyira eltűntél minden síkról (msn, fórumok, stb.) csütörtökön van kedved összefutni velem vmikor 16óra felé? (akkor megyek be a városba, most kinnt lakunk Nagycserén az erdőben, és itthon dolgozok)

Elméletileg csütörtökön még négykor melózok,kb 5-re visznek haza,és majd ha ettem utána tudok megindulni a városnak neki <_<

De pénteken meg úgy tudom hamarabb elengednek bennünket...

Maci neked mi is a pontos címed? voltam már ott,csak már nem emlékszem hogy hol?:)

Link to comment
Megosztás:

Mármint itt melózol, vagy hol?

Akkor holnap(vagyis ma) összefuthatunk!

Nincs igazam?

Én úgy néz ki, ha csak nem pont akkor megyek tárgyalni blitz végett, akkor kinézek a főnixhez délután.(sajna nem én szabom meg az időpontot a tárgyalásnak)

Huhh akkor mi nem talizunk. Amúgy léttam a képtáradban azt a gyönyörű kék kadettet, az meg van még neked?

Link to comment
Megosztás:

Huhh akkor mi nem talizunk. Amúgy léttam a képtáradban azt a gyönyörű kék kadettet, az meg van még neked?

Az már nincs <_< már vagy 4 éve nincs

Abból vettem a két gyönyörű kék B asconámat :)

Nem volt vele semmi baj,csak első kerék meghajtású volt szegényem :) :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nem volt vele semmi baj,csak első kerék meghajtású volt szegényem

És mindjárt indul a vita elsőhajtás kontra hátsó hajtás... :) Mint a régi szép időkben. :)

Üdv itthon Roli! Akkor ezért láttalak a minap msn-en.

Ha a jó Isten (és Kozma tanár úr) is úgy akarja, akkor sikeresen befejeztem a vizsgákat és kicsit több szabadidőm lesz. Talán én is megjelenek már végre egy talin. :lol: Minden esetre a BW be van tervezve. <_<

Link to comment
Megosztás:

És mindjárt indul a vita elsőhajtás kontra hátsó hajtás... :) Mint a régi szép időkben. :lol:

Üdv itthon Roli! Akkor ezért láttalak a minap msn-en.

Ha a jó Isten (és Kozma tanár úr) is úgy akarja, akkor sikeresen befejeztem a vizsgákat és kicsit több szabadidőm lesz. Talán én is megjelenek már végre egy talin. ;) Minden esetre a BW be van tervezve. <_<

ne mán ne mondjátok, hogy nem jöttök holnap tokajba ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Az már nincs :) már vagy 4 éve nincs

Abból vettem a két gyönyörű kék B asconámat :lol:

Nem volt vele semmi baj,csak első kerék meghajtású volt szegényem :lol: ^_^ :P :P

De úgy látom az aláírásod nem változott :DDDDDDDDDDDDDDDD

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.