Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Debreceni Villámtalik


uhuhu

Recommended Posts

Meg lehet kötegelőt is kapni, ha szerelni akarunk.

Amolyan mini Lurdy. Csak mozi nincs. :huh:

:-DDDDDDDDDDDDDD A Számból vetted ki a szót. Nem rossz ötlet.

Ha gyorsulni akartok, nekem arra van egy jó helyem. Bár inkább 1személyes gyorsulás, arra jó, hogy lemérd az idődet- Beül melléd vki, és stopperezik. Oda is, meg vissza is. Lényeg, hogy ritkán kerül oda kutya, vagy gyerek az útra.

Rendőrt sem láttam még ott soha. Minden karbibeállítás, és zöldkártya után ott mérem le a gyorsulásomat.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Én rugalmas vagyok, amennyire lehet. A héten kinek lenne jó a hétvége?

Igazad van Sanyi! :) De szép is volt.

Basszu nem láttam.

Nya akkor én most önkényesen kitűzök egy időpontot. Aszongyahogy február 9.-e Szombat délután 18 óra Elektroworld parkoló

rossz időben meg Malomparkoló mélgarázs, oda mehetünk az elektroworldtől is. Talán kisség korai kevés idő van addig, csak 2 nap, de már kíváncsi vagyok mammutra is, meg Jani sem látott még titeket. Szal aki tud jönni, az jön, aki nem tud, az meg szintén jön :-))

Szerintem 1 órácska mindenkinek belefér az idejéba. Bár ha több lesz, az nem gond. Megprószálom Jankózolit is elhívni. Igen lecsodálkoztok majd az Astrájától, nagyon jól megcsináűlta. Neki egyébként vannak Opelos haverjai, akikkel treffenni szokott.

Link to comment
Megosztás:

Nah ez a nap is élménydúsan telt. :)

Nemrég erre járt Corsika és Betti, óvatosan megszemléltem az "új" astrát, most meg I_S járt nálunk, és volt kis olaj biznisz is. Na meg gyorsan beszélgettünk is picit.

Hogy lehet gyorsan beszélgfetni? 106 pacin kapaszkodva?

Link to comment
Megosztás:

Kapaszkodtunk nagyon a sörényükbe és átordibáltunk egymásnak! :)

Niytottak lennétek egy kis termálozásra? Párosával mennénk. Mindenki hozná a kedvesét, és fordítva. :-)) Vagy ma, vagy holnap, vagy vasárnap. Hívtam Janit is, mert most ők is otthon vannak. majd meglátjuk. Ilyen hóesésben jól esik egy kis szaunázás, iesmi. Hétvégén drágább a jegy, 1200 felnőttenként.

Link to comment
Megosztás:

Lehet, hogy korizás lesz belőle? -------

Most mindenesetre elmegyünk kirándulni, -beleköltöztünk Debrecen túristalátványosságainak szívébe. - Megnézzük a Bodzás víztározót, meg a Halápi csárdát. Azután Cinema City Alien vs. Predator 2 lehetőleg 18.30-tól, aki akar jöjjön.

Link to comment
Megosztás:

Srácok, jó lenne ha igyekeznétek valami közös nevezőre jutni az évfordulós vacsorát illetően. A helyet létszámtól függően fogom lefoglalni. Ha kevesen leszünk a kerekasztal mellett voksolok.Talán a március7 lehetne az időpont, mert még elég távoli ahhoz, hogy mki szabaddá tudja tenni, de mondom várom a javaslatokat.

Link to comment
Megosztás:

Srácok, jó lenne ha igyekeznétek valami közös nevezőre jutni az évfordulós vacsorát illetően. A helyet létszámtól függően fogom lefoglalni. Ha kevesen leszünk a kerekasztal mellett voksolok.Talán a március7 lehetne az időpont, mert még elég távoli ahhoz, hogy mki szabaddá tudja tenni, de mondom várom a javaslatokat.

Én a paripa csárdát javasolnam. Iszonyat jó hely, és nem drágább, mint a babalu. És gyönyörű, ha esküvőm meglesz jövőre, akkor ott tartjuk, ha nem lesz sörsátor.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.