Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Sziasztok!

ZSír volt a tali!

Köszi mindenkinek mindent!

A szombati pöriből nagyon sajnálom, hogy csak a szaftjára értünk oda, mert elég jó lehetett az íze alapján.

Bocsesz mindenkinek a szivatós kérdésekért, jövőre kicsit könnyebbeket csinálok, ha egyáltalán még megkértek rá. :)

Jövőre Skodival megyek, aztán csapatok én is majd a szlalomon. B)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

ZSír volt a tali!

Köszi mindenkinek mindent!

A szombati pöriből nagyon sajnálom, hogy csak a szaftjára értünk oda, mert elég jó lehetett az íze alapján.

Bocsesz mindenkinek a szivatós kérdésekért, jövőre kicsit könnyebbeket csinálok, ha egyáltalán még megkértek rá. :)

Jövőre Skodival megyek, aztán csapatok én is majd a szlalomon. B)

Jo volt a kvíz habár volt bene szivatos PL.: a csomagtarto térfogat a fene gondolta hogy a Signumnak kisebb mint az 5 ajtós Astra G nek :)

Link to comment
Megosztás:

Végre fórumközelbe kerültem... :omg:

Köszönöm, én is mindenkinek a szervezést, és a megjelenést... :)

Jól éreztem magam, habár a pöriből nem maradt, de ez az én hibám, mert el kellett mennem... :D

Viszont jó pacalt ettem helyette, és lehet, ha mindez nem így történik, akkor nem lett volna délutáni program---> motoros mentése sem... B)

na de ez így törpént, és mindezeket elnézve qrva jó buli volt...

Örülök, hogy új "arcokat" ismerhettem meg...

Szóval, jövöre megint ugyanitt... :)

Speed és Gepárd:

Nagyon jók lettek a képek :o

Link to comment
Megosztás:

Kérnék mindenkit, hogy a III. Szelidi Összeröfin készült képeit dobja már át nekme msn-en vagy valahogy, mert szeretnék csinálni egy lemezt, amin mind rajtavan!

Előre is KÖSZÖNÖM!

Ha megtalálom a blutuszt a telefonomhoz akkor elküldöm emailben, ha nem találom, akkor pénteken áttolom telóról... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.