Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Kajálási lehetőségről, díjakról mit lehet tudni? Maradt az a verzió hogy autóval 1800Ft annak is aki nem akar pályára menni ?

Kérek egy büfé étlapot, holnap úgy is megyek ki a pályára.

Díjak? Bazi nagy kupák!

Az autós belépő 1.800 Ft (klubtagnak 1.300 Ft) ezzel nem csak a pályára hanem minden autós eseményen részt vehet.

Ha nem szeretnéd behozni az autód akkor a kinti murvás parkolóban tudsz parkolni és a látogatói jeggyel bejöhetsz.

Hányan lennétek így?

Link to comment
Megosztás:

Kérek egy büfé étlapot, holnap úgy is megyek ki a pályára.

Díjak? Bazi nagy kupák!

Az autós belépő 1.800 Ft (klubtagnak 1.300 Ft) ezzel nem csak a pályára hanem minden autós eseményen részt vehet.

Ha nem szeretnéd behozni az autód akkor a kinti murvás parkolóban tudsz parkolni és a látogatói jeggyel bejöhetsz.

Hányan lennétek így?

Díjak kapcsán gondolom azt akarták kérdezni, hogy mire fog díj járni, milyen kategóriák lesznek, de rákérdezek mire gondolt.

Majd ott eldönti mindenki mit akar. A murvás parkoló az a pálya oldalában a toronynál értendő?

13 a konkrét jelentkező, de szerintem olyan 20 körül lesz, lesz hely hogy csapatba állhassunk?

Link to comment
Megosztás:

Újabb kérdés, a gyerekprogram mit takar pontosan ?

Ez ugye függ a gyerekek létszámától is!A két óvónő arra gondolt egy asztalnál lehet rajzolni egynél pedig papír sárkányt lehetne készíteni!Nyilván olyas valami kell amibe bármikor bárki be tud kapcsolódni!mivel nem egyszerre jön mindenki!

Link to comment
Megosztás:

Díjak kapcsán gondolom azt akarták kérdezni, hogy mire fog díj járni, milyen kategóriák lesznek, de rákérdezek mire gondolt.

Majd ott eldönti mindenki mit akar. A murvás parkoló az a pálya oldalában a toronynál értendő?

13 a konkrét jelentkező, de szerintem olyan 20 körül lesz, lesz hely hogy csapatba állhassunk?

Még pontosan nem tudom milyen kategóriák lesznek de tuningból 3 kategória (9kupa), szlalom(3kupa), leggyorsabb autó(3kupa), és még sok-sok meeten pontosítunk.

A murvás a kapun kívül van linkeltem azt a térképet azon látszik.

Ha szeretnétek egy helyre parkolni semmi gond a torony mellett a pálya szélén csinálunk helyet, kiszalagozzuk, a kadettesek mellett lesz hely, de aki beáll a teljes árat kell, hogy kifizessen. Csak szóljatok hogy áll a helyzet :lol:

Link to comment
Megosztás:

Na pont ezért kértünk két fel két hozzá értő embert akik gyerekekkel foglalkoznak!Ezt kortól függetlenül mindenki meg tudja csinálni!És még lehet meg is marad nekik,ha vége a pályanapnak!

miva??? Én a díjkiosztás a 2 hölgy segítségével.. arra reagáltam.... de leírni mégse írhattam le, hogy szeretni is fogják az embert legalább pár percig... :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.