Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

Zsoltiék jönnek?

Ma beszéltem vele és azt mondta hogy hétvégén pontosít a családdal, de úgy néz ki hogy jönnek.

Garaci Gabival is megbeszéli, lehet ők is jönnek.

Viszont a lóvét össze kellene dobni, mert jövőhéten el kellene már menni lefoglalni az asztalt :lol:

Link to comment
Megosztás:

Srácok!

A hagyományokhoz szokva, idén is meg kellene rendeznünk a kecskeméti szekció évadzáró vacsoráját.

Persze, ha van rá igény....

Időpontot kellene egyeztetnünk, hogy lefoglaljam a Csalánosiban a termet!

Légy szíves írjátok be, hogy kinek mikor is lenne jó...

Gondoltam a 2 ünnep közötti időre...

Nekünk, Dec. 26-tól bármelyik nap jó!

Erre senki? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

01. Joee

02. Reni

03. Turci

04. Gepard

05. Gepard Timije

06. Losi

07. Losi Timije :lol:

08. Valkai Zsoti

09. Valkai Zsolti Esztere

10. ifj. Valkai Zsolt

11. Garaci Gabi

12. Garaci Gabi Zsuzsája

13. Szilvi (Valkai Zsolti nővére)

Senki többet?

Holnap foglalom az asztalt, jövőhéten pedig vinnem kellene a jegyárakat!

Link to comment
Megosztás:

Beszéltünk múltkor páran arról, hogy esetleg szervezhetnénk egy kirándulást Auschwitz - Birkenau-ba.

Nos én belevettem magam a témába, és keresgélek rendesen látnivalókat út közben, szállást, stb.

Arra gondoltam, hogy a nyáron valamikor júniusban mehetnénk.

Remélem 1-2 napon belül tudok egy hozzávetőleges tervet, és árakat prezentálni.

Axxxont, Turcit érdekli a dolog, ha jól emlékszem Manta, és Mantakemiék is csatlakoznának.

Link to comment
Megosztás:

Beszéltünk múltkor páran arról, hogy esetleg szervezhetnénk egy kirándulást Auschwitz - Birkenau-ba.

Nos én belevettem magam a témába, és keresgélek rendesen látnivalókat út közben, szállást, stb.

Arra gondoltam, hogy a nyáron valamikor júniusban mehetnénk.

Remélem 1-2 napon belül tudok egy hozzávetőleges tervet, és árakat prezentálni.

Axxxont, Turcit érdekli a dolog, ha jól emlékszem Manta, és Mantakemiék is csatlakoznának.

Ahoj!

Nem tudom múltkor írtam-e, hogy van lengyel származású ismerősöm-sz'al ha érdekelne magyar idegenvezetés, esetleg megkérdezhetem az illetőt, hogy vállalná-é... :lol: 2003-ban Lengyelországban táboroztunk és hazafele mi is megnéztük a helyet...durva... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ahoj!

Nem tudom múltkor írtam-e, hogy van lengyel származású ismerősöm-sz'al ha érdekelne magyar idegenvezetés, esetleg megkérdezhetem az illetőt, hogy vállalná-é... :lol: 2003-ban Lengyelországban táboroztunk és hazafele mi is megnéztük a helyet...durva... :lol:

Király vagy koszi, természetesen ha megyünk akkor élnénk a lehetőséggel.

Sőt ebben a felállásban lehet, hogy a szállás terén is kérnénk majd segítséget.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.