Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Kecskeméti régió találkozói


uhuhu

Recommended Posts

hova lett a 16:06-s hsz?

tehát senki nem megy?

Töröltem mert nem volt jelentkező, így feleslegesnek ítéltem 3 hozzászólást tőlem egymás után. :)

Csabi még nincs időpont, de elvileg lesz mindkettő.

Vadkert szerintem május közepe, Szeld (vagy Zánka) pedig terveim szerint júli közepe, de ez persze még a BW-től is függ.

Link to comment
Megosztás:

Csabi még nincs időpont, de elvileg lesz mindkettő.

Vadkert szerintem május közepe, Szeld (vagy Zánka) pedig terveim szerint júli közepe, de ez persze még a BW-től is függ.

Nem lehetne olyat, hogy esetleg májusban, a Pünkösdi 7végére szervezni a Vadkerti talit?

Akkor tuti otthon leszek, és szerintem Turci is... :)

Link to comment
Megosztás:

  • 4 weeks later...

Töröltem mert nem volt jelentkező, így feleslegesnek ítéltem 3 hozzászólást tőlem egymás után. :)

Csabi még nincs időpont, de elvileg lesz mindkettő.

Vadkert szerintem május közepe, Szeld (vagy Zánka) pedig terveim szerint júli közepe, de ez persze még a BW-től is függ.

Pont írni akartam, hogy május 18-a ne legyen ha lehet, mert lagziban leszünk. :huh:

Bár a 19-20 ettől még jó, ha a 3 nap nem P-Szo-V, hanem Szo-V-H lesz. :icon1: ;)

Link to comment
Megosztás:

Még annyit reagálnék Gepárd hsz,ére, hogy idén Szelid vissza térhetne a kiindulási helyére.Meg van a maga retro feelingje, szerintem sokan, köztük én is ezért szerettem, no meg a költséghatékonysága, és közelsége miatt is.

Zánka részemről a családi nyaralás színhelye lesz.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.