Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Veterán Chat:


rtomi

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
A dortmundi motorscene sem semmi! Épp most digiztem be egy 98-as videot, amikor a mantaclubbal kint voltunk páran és csorgattuk a nyálunk. Voltunk essenben is abban a D&W boltban, ami a mantafilmben volt és Berti tolta rajta a cuccost a tuninghoz. :)

Ott én is voltam, Essen és Dortmund közt, az autópálya mellett :)

Jó kis hely, kicsit igényesebb, mint a Homasita :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

A két áruház között fényévek vannak! Minden téren! :lol:

Igaz a D&W-ben nem kapni kutyát, mert az más kategória. :)

Nekem nem volt semmi bajom a Homasitával még. Igaz, voltam már sokkal jobb helyeken is (pl Halfords, UK), de az hiszem az országok között is fényévnyi különbségek vannak. Nem sok más olyan autófelszerelés/alkatrész áruház van nálunk, ahol besétálsz, és nézelődsz a sorokban felállított polcok között.

Habár van hely az M5 bevezető mellett az Auchan-nál, ami ránézésre egy alkatrészáruház, bár lehet, hogy más... Valaki járt már ott??? Milyen üzlet az?

Link to comment
Megosztás:

Habár van hely az M5 bevezető mellett az Auchan-nál, ami ránézésre egy alkatrészáruház, bár lehet, hogy más... Valaki járt már ott??? Milyen üzlet az?

nem rossz hely, a gumik-felnik olcsók és kultúrált az egész,nem csak gagyit árulnak..gumit pl az abaquás ár alatt adtak :)

bár egy két alkalmazottal vannak gondok :lol: :) :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.