Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Veterán Chat:


rtomi

Recommended Posts

Adtam fel hirdetést hogy keresek öreg autókat . És az illető Hívott,hogy Esztergom környékéről hívott.vagyis már tudom. Vácrátót, Mondjuk egy kicsit arrébb van. :-) mint ő mondta. Oda jár melózni. Egy éve vette,de alig használja. Trabantozik.

Vácrátót tényleg nem itt van. :) :D

Link to comment
Megosztás:

ja tényleg ez sem mai gyerek... De mért is eladó?? Mert kevés van az országban ilyen?? Ciki ilyennel járni. Vagy nagyon szeles, be fúj a szél??

De mondjuk olcsó a kicsike. Ja volt amúgy érdeklődőd?? A...

Mert nem használom, költeni sem költök rá. Sok érdeklődő volt de van aki részletre akarja van aki cserélni akar...ami durva h nagyon pénztelen emberek jöttek főleg.

Link to comment
Megosztás:

Mert nem használom, költeni sem költök rá. Sok érdeklődő volt de van aki részletre akarja van aki cserélni akar...ami durva h nagyon pénztelen emberek jöttek főleg.

Hát igen. Kp az kevés van mostanában mindenkinek. De ha belegondolsz akkor lehet,hogy jó szerződéssel részletbe is bele mehetsz. Mert,ha sokáig hirdeted akkor meg uncsi lesz. És gondolkodnak,hogy miért is nem vitték még el?? Így vagyok a Lanciámmal. pedig abból csak egy db van az országban. :)

Link to comment
Megosztás:

Hát igen. Kp az kevés van mostanában mindenkinek. De ha belegondolsz akkor lehet,hogy jó szerződéssel részletbe is bele mehetsz. Mert,ha sokáig hirdeted akkor meg uncsi lesz. És gondolkodnak,hogy miért is nem vitték még el?? Így vagyok a Lanciámmal. pedig abból csak egy db van az országban. :)

Gondolkoztam már ezen de nem tudom. Ha eladom akkor nem akarok még fogalkozni azzal hogy várjam a pénzem. Na meg a vevő kérjen kölcsön inkább valakitől :D

Link to comment
Megosztás:

Gondolkoztam már ezen de nem tudom. Ha eladom akkor nem akarok még fogalkozni azzal hogy várjam a pénzem. Na meg a vevő kérjen kölcsön inkább valakitől :)

Hát igen, az a biztos,ha fizet, Mert ha elő jön valami rajta akkor meg genyozna, Osztrák oldalon hirdetted már??

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlet Fórumlakók!

Teljesen új felhasználó vagyok Nálatok!

Ma új taggal bővült a családom,életem első veterán autóját vásároltam meg,egy Olympia P2 karavánt.

A gépkocsi kissé hiányos (oldalüveg,első maszk,lámpák...),így kérnélek Benneteket,SEGÍTSETEK!

Aki bármi nemű tanáccsal el tudna indítani "nagy utamon",kérem segítsen,hisz eltökélt szándékom,hogy kissé viharvert lassan 50 éves autómnak visszaadjam a "lelkét"!

Köszönettel : P.Peti (Százhalombatta)

pandb@fibermail.hu

Link to comment
Megosztás:

Üdvözlet Fórumlakók!

Teljesen új felhasználó vagyok Nálatok!

Ma új taggal bővült a családom,életem első veterán autóját vásároltam meg,egy Olympia P2 karavánt.

A gépkocsi kissé hiányos (oldalüveg,első maszk,lámpák...),így kérnélek Benneteket,SEGÍTSETEK!

Aki bármi nemű tanáccsal el tudna indítani "nagy utamon",kérem segítsen,hisz eltökélt szándékom,hogy kissé viharvert lassan 50 éves autómnak visszaadjam a "lelkét"!

Köszönettel : P.Peti (Százhalombatta)

pandb@fibermail.hu

Szia. Sztem vegyél egy autót alkatrésznek, mert ezekhez a régi vasakhoz ritkán lehet alkatrészt kapni, és lehet olcsóbban jössz ki egy plusz komplett autóval, mintha egyenként vadászod össze a cuccokat. Amúgy ebay-en nézz körül.

Link to comment
Megosztás:

és ezt épp te mondod????? :)

Már 3 Rekordot szétszedtem, ha lenne értelmes áron alkatrésznek való, akkor biztos vennék még. Ebayen egyszer vettem cuccot 1euroért, de nincs paypalem, ezért 5000 forintomban volt mire haza ért :D

Tegnap meghozta kollegám a hidat és a lendkereket. Köszi szépen. Remélem jó lesz mindkettö, mert az én lendkerekem máshogy néz ki.De azért rápróbálom majd.

Link to comment
Megosztás:

Már 3 Rekordot szétszedtem, ha lenne értelmes áron alkatrésznek való, akkor biztos vennék még. Ebayen egyszer vettem cuccot 1euroért, de nincs paypalem, ezért 5000 forintomban volt mire haza ért :D

Tegnap meghozta kollegám a hidat és a lendkereket. Köszi szépen. Remélem jó lesz mindkettö, mert az én lendkerekem máshogy néz ki.De azért rápróbálom majd.

a lendkerék garantáltan 20E motorról van.a híd is hozzá való.... :)

nézegetem én is az idehazai autókat,de 2 baj is van velük:nagyon rossz a felszereltségi szintjük és igen le vannak már lakva.ez igaz a rekordokra és a senatorokra is sajnos.

az árakat meg nem igazitják ehez inkább megpróbálják kitartani hátha jön egy balek,csak elfelejtik manapság az átlagember nem szívesen költ hulladékra.... :D

4-500 euróból itthon van egy senator kb.

igaz ezért talpalni kell rendesen,de kint legalább megéri,mert ott álltalában rendesen karbantartott autók vannak.meg jól felszereltek nem fapadosak mint az itthoniak.

most szedek szét két db autómata senatort,sima 3 sebességesek.majd megnézem neked milyenek a váltók.......

Link to comment
Megosztás:

a lendkerék garantáltan 20E motorról van.a híd is hozzá való.... :)

nézegetem én is az idehazai autókat,de 2 baj is van velük:nagyon rossz a felszereltségi szintjük és igen le vannak már lakva.ez igaz a rekordokra és a senatorokra is sajnos.

az árakat meg nem igazitják ehez inkább megpróbálják kitartani hátha jön egy balek,csak elfelejtik manapság az átlagember nem szívesen költ hulladékra.... :D

4-500 euróból itthon van egy senator kb.

igaz ezért talpalni kell rendesen,de kint legalább megéri,mert ott álltalában rendesen karbantartott autók vannak.meg jól felszereltek nem fapadosak mint az itthoniak.

most szedek szét két db autómata senatort,sima 3 sebességesek.majd megnézem neked milyenek a váltók.......

Mindenképp felpróbálom a motorra a lendkereket. A hídnál meg álmomban sem gondoltam volna, hogy ennyi sallangot kapok hozzá, aminek nagyon örülök :D

Köszi, hogy gondolsz rám váltó ügyben. Amúgy milyen tömítést érdemes rakni az automata váltó olajteknőjéhez? Mielőtt szétszedtem parafa tömítés volt rajta. Vettem farafa lapot és kivágtam belőle az új tömítést. Sajnos ugyanúgy engedi az olajat mint előtte :D Elég bosszantó, hogy megállok vhol és tele van pacákkal az autó alatt. Nembeszélve arról, ha alacsony az olajszint, akkor kanyarban csúszik a váltó.

Link to comment
Megosztás:

Mindenképp felpróbálom a motorra a lendkereket. A hídnál meg álmomban sem gondoltam volna, hogy ennyi sallangot kapok hozzá, aminek nagyon örülök :)

Köszi, hogy gondolsz rám váltó ügyben. Amúgy milyen tömítést érdemes rakni az automata váltó olajteknőjéhez? Mielőtt szétszedtem parafa tömítés volt rajta. Vettem farafa lapot és kivágtam belőle az új tömítést. Sajnos ugyanúgy engedi az olajat mint előtte :D Elég bosszantó, hogy megállok vhol és tele van pacákkal az autó alatt. Nembeszélve arról, ha alacsony az olajszint, akkor kanyarban csúszik a váltó.

a gyári parafa nem olyan mint a tiéd :D

az specko ragasztóval ragasztják amitől olajtaszító lesz a parafa......nem véletlen annyi az ára amennyi.

a hídhoz meg adtam volna a két dobot is csak azt elfelejtettem felhozni... :D

igaz nem épp újak voltak.

Link to comment
Megosztás:

a gyári parafa nem olyan mint a tiéd :)

az specko ragasztóval ragasztják amitől olajtaszító lesz a parafa......nem véletlen annyi az ára amennyi.

a hídhoz meg adtam volna a két dobot is csak azt elfelejtettem felhozni... :D

igaz nem épp újak voltak.

Akkor lehet marad a gyári tömítés, vagy csináltatok egyet. Köszi.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.