Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Veterán Chat:


rtomi

Recommended Posts

Az meg nem lehet túl jó jel hogy valaki nyáron megveszi, tesz bele egy másik motort és eladja :D

Na igen. Érdekes,hogy bele tesz egy kis lóvét és utána meg eladja. szinte annyiért mint vette!! Hol van ebben a buli?? Biztos mikor alá ment látta a nyúlványokat és utána nézett, hogy mit mennyiért tud be szerezni. És le szakadt az álla. :D

El ment a kedve a kocsitól. Ebben az esetben pedig olcsóbban kéne eladnia. Sztm. :lol:

De mint forma és megjelenés az nekem is be jön. Én is el fogadnám szívesen. Occsóbban-- és jöhet a lakatolás -- Kárpitozás.- Vagy egy szép GMC belsőt bele!! Nagy fotelokkal. Szex mentest,persze. B) .. :D

Link to comment
Megosztás:

Na igen. Érdekes,hogy bele tesz egy kis lóvét és utána meg eladja. szinte annyiért mint vette!! Hol van ebben a buli?? Biztos mikor alá ment látta a nyúlványokat és utána nézett, hogy mit mennyiért tud be szerezni. És le szakadt az álla. B)

El ment a kedve a kocsitól. Ebben az esetben pedig olcsóbban kéne eladnia. Sztm. :lol:

De mint forma és megjelenés az nekem is be jön. Én is el fogadnám szívesen. Occsóbban-- és jöhet a lakatolás -- Kárpitozás.- Vagy egy szép GMC belsőt bele!! Nagy fotelokkal. Szex mentest,persze. :D .. :D

Fele ennyiért vehette. Legalábbis amikor én beszéltem az előző tulajjal akkor 350 körül volt.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...

-- Szóval a múltkori képeket amit meg osztottam veletek . Ahoz csak pár olyan kocsi jött amit ugyan oda raktam fel. Egyből észre vehető mivel tisztábbak a kocsik és némi fényt is be vetettek annak érdekében ,hogy jobban meg lehessen örökíteni őket.

Ingyenes és minden hónap második Péntek és Szombaton lehet nyálat csorgatni. ( 8_ 18 ig... <_<

Link to comment
Megosztás:

-- Szóval a múltkori képeket amit meg osztottam veletek . Ahoz csak pár olyan kocsi jött amit ugyan oda raktam fel. Egyből észre vehető mivel tisztábbak a kocsik és némi fényt is be vetettek annak érdekében ,hogy jobban meg lehessen örökíteni őket.

Ingyenes és minden hónap második Péntek és Szombaton lehet nyálat csorgatni. ( 8_ 18 ig... <_<

többit itt--- Újra polírozva -- :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Minden eladó. :D

na igen-- én is ezt vallom.--- persze az ártól is függ. Én se adnám el a kocsim. :) persze ha sok lé van a táskájában... :D talán el gondolkodnék rajta...

Szóval, neked van kormányod?? A bulira el hozhatnád-- persze ha eladó??? És nem dédelgeted még a szép emlékeidet. :lol: ..

Link to comment
Megosztás:

-- :D ---

-Oké. természetesen érdekel... Viszek le egy agyat amit mi nap vettem.--- Most majd gondba leszek,hogy mekkora is legyen az a csokoládé. meg,hogy milyen is legyen. :lol:

.

- Mint a nagy csoki evő mondaná.. ;) .. lehet Töltött.. Mogyorós, Rizses, Mazsolás, Nugátos, Ét És Tejcsokis..--

Ja és a méret?? :D

Oké.. Meg beszéljük.. Akkor LLEEE STOPPPPPOLOM:: MERT tettszik is.... :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.