Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Turbo-sokk-feltöltés


Atommanó

Recommended Posts

Remélem a tömegterméken már megtanultok középre flexelni nútot. :D :lol: :lol: :lol:

Igen, az az én kezem munkáját dícséri, mert azt még nekem kellett itthon beleflexelni. :P :lol:

A többiben imbusz lesz, de ezt erre a próbadarabra már nem csináltuk meg.

Ezen még sokminden marva lett, ami később esztergálva lesz, mert a srác jobban ért a CNC maróhoz, mint a síma eszterga géphez. Az esztergályos meg nem ért épp rá, így meg kellett oldania valahogy. :D

Link to comment
Megosztás:

nyomást állít. Rendben. Minek a nyomását? Gondolom mivel turbós topicba linkeli demo, töltőnyomást? Az én kocsimban nincs turbo, minek vennék ilyet?

Jaa, bocs, nem írtam oda, hogy benzinnyomásszabályzó. :lol:

De ha már a benzinhídon van, akkor gondoltam mindenki kitalálja, hogy miről is van szó. :lol:

Tehát ez neked is Tuning! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jaa, bocs, nem írtam oda, hogy benzinnyomásszabályzó. :lol:

De ha már a benzinhídon van, akkor gondoltam mindenki kitalálja, hogy miről is van szó. :lol:

Tehát ez neked is Tuning! :lol:

hmm, jól gondoltam én azt, csak nem voltam benne biztos. a gyári érték kb. mennyi? Gondolom 2barnál valamivel nagyobb.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.