Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 2 weeks later...
SZia Karesz!

Gondolkodik az ember ,ki hagyta ott a felnit ,hátha a régi tulajnál megvan a fedél.Holnap ujra pofázok vele.Azon a tájon minden tuti? :)

THX

Nekem ma termosztátcsere a programom, utána meg menet. Még nem tudom hová, csak Edit mondta, hogy menni akar. Legalább meglessz a próbaút. :D

Link to comment
Megosztás:

THX

Nekem ma termosztátcsere a programom, utána meg menet. Még nem tudom hová, csak Edit mondta, hogy menni akar. Legalább meglessz a próbaút. :D

Hali! ;) próbauton nemforrtál fel?Jókor mentetek kirándulni :D ,kacat idő lett.Fujjj. :P :D

Szegény deákok csendesen :) vannak,sok a "tanulnivaló" ?:D

Link to comment
Megosztás:

Hali! :D próbauton nemforrtál fel?Jókor mentetek kirándulni :D ,kacat idő lett.Fujjj. ;) :D

Szegény deákok csendesen :) vannak,sok a "tanulnivaló" ?;)

Nem forrt, ponthogy f@cájul teszi a dolgát. Pedig jó nagy próbakört tettem vele, Győr-Pápa-Veszprém-Győr volt a menetvonal. :D A Novy cartárs meg feltette az oldalára a szerelés alatt készült képeket. :D Nálunk a hét a bárányhimlő jegyében tellt. A változatosság kedvéért most a Laci fiam esett bele, de úgy, hogy szövődményként a jövő hétig marad, mert hörghurutot is kapott. :P

Link to comment
Megosztás:

fő az egészség.

én meg szülinapomon kezdtem a hőemelkedéses mizériámat, aztán csütörtökön már azt hittem, mindennek vége.

Erre tegnap délben ismét 37,6... estére 39,2... fájnak a végtagjaim.

Asszem ez frankó influenza.

Közben a fiúk meg meggyógyultak nálunk. Eddig ők voltak betegek.

Link to comment
Megosztás:

fő az egészség.

én meg szülinapomon kezdtem a hőemelkedéses mizériámat, aztán csütörtökön már azt hittem, mindennek vége.

Erre tegnap délben ismét 37,6... estére 39,2... fájnak a végtagjaim.

Asszem ez frankó influenza.

Közben a fiúk meg meggyógyultak nálunk. Eddig ők voltak betegek.

Két napja 39,9 volt a Laci hőmérséklete, éjjel 2-kor. :) Persze egyből lázcsillapító, meg vizes zsebkendő a csuklójára/bokájára. Szerencsére lement elég hamar. :D

Link to comment
Megosztás:

2-3 órája voltam 36,6.

De csak azért, mert ébredéskor egyből lázcsillapító kellett a 38,2-re.

Most megint elindultam felfelé.

Holnap reggel ha lázzal kelek, alighanem kihagyom a holnapi munkát, és hétfőn délelőtt orvos. (délutános műszak kezdődne holnap.)

Hát jobbulást kivánok. :)

Link to comment
Megosztás:

Én nem is arra gondoltam, hogy a verdád adod,hanem hogy felbakolják a kocsid. :D

kerékőr? :D

Majd jól összekoszolom. :) A sok hülye g.-nek úgyis az a szép ami "fínyes". :P

Ebként gondolkodtam én is rajta, hogy teszek rá kerékőrt. De aki el akarja/el tudja lopni, úgyis le tudja szedni. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.