Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

ahham.

tegnap pl. egész nap a fejem akart szétmenni, de lázam nem volt.

Ma a torkom akar kiszakadni. Láz most sincs.

Szóval szerintem a nehezén túl vagyok.

Remélhetőleg pénteken a doki is úgy látja, hogy hétfőtől munkaképes vagyok.

Én is betegben vagyok még a héten a Laci fiammal. A múlt héten bárányhimlős volt, most meg tüdőgyuszija van, de már kifelé lábal belőle Ő is.

További jobbulást kivánok neked.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Még az autó átvétele előtt rátaláltam erre a fórumra/klubra,de csak most sikerült időt szakítanom az írásra.Nos,3 hét várakozás után megérkezett a kicsike,egy hete van nálunk,

beletettem már vagy 200 km-t :D .Remélem hogy egyáltalán jó helyre írok,lakhelyem szerinti legközelebbi MOTE régióba.Néhány kérdés.Láttam hogy az opel club nyugat megalakulás előtt van,miért nem tud megalakulni?Mi ennek a feltétele?Én is lehetek tag?Láttam a tagdíjakat,ha lehet majd én is "beszállnék" :) .

Ja az autóm,majd elfelejtettem:Astra classic II 1.4 90LE sedan 2008,villámezüst hivatalosan.Még cxsak a bejáratásnál tartok,nagyon vigyázok rá,nem pörgetem.

Mikor átvettük,mondtam a szalonban,hogy a két szűz egymásra talált,mivel a jogsim is egész friss.Bocs ha hosszura sikrerdett.

Link to comment
Megosztás:

Üdv mindenkinek!

Még az autó átvétele előtt rátaláltam erre a fórumra/klubra,de csak most sikerült időt szakítanom az írásra.Nos,3 hét várakozás után megérkezett a kicsike,egy hete van nálunk,

beletettem már vagy 200 km-t :D .Remélem hogy egyáltalán jó helyre írok,lakhelyem szerinti legközelebbi MOTE régióba.Néhány kérdés.Láttam hogy az opel club nyugat megalakulás előtt van,miért nem tud megalakulni?Mi ennek a feltétele?Én is lehetek tag?Láttam a tagdíjakat,ha lehet majd én is "beszállnék" :) .

Ja az autóm,majd elfelejtettem:Astra classic II 1.4 90LE sedan 2008,villámezüst hivatalosan.Még cxsak a bejáratásnál tartok,nagyon vigyázok rá,nem pörgetem.

Mikor átvettük,mondtam a szalonban,hogy a két szűz egymásra talált,mivel a jogsim is egész friss.Bocs ha hosszura sikrerdett.

Üdv a forumon.

Azért van csak megalakulás előtt a klubb, mert ahoz legalább 10 fő kell. Bővebben itt olvashatsz. :D A klubbtagsággal kaocsolatban, előbb olvasgass, irogass a forumon, aztán menjj el pár talira, ha mindezek után is úgy gondolod szivesen látunk a tagok között. Persze senki sem akadályoz meg, hogy azonnal belépj a MOTE-ba. :D Ezesetben jelezd szándékodat a tagság topic-ban.

Üdv.

Karesz.

ui: Az autóhoz sok sikert, és sok balesetmentes km-t.

Link to comment
Megosztás:

Délelőtt a Királyszék úti OMV kuton bebikáztam egy S90-est. Azt hinné az ember, hogy egy ekkora autónak jó nagy akksija van, pedig nem is. A teljesítményét ugyan nem olvastam el, de olyan 55Aó körülinek tűnt. A f@ci azt nem tudta, hogy hol a motortérnyitó kar, az meg csak utánna derült ki, hogy nem is ott van az akksi, hanem a csomitartóban. :) :D Meg azt sem tudta melyuk bikakábelt hova kell tenni. :D :D Persze az enyémről egyből elindult (74 Aó). :P

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.