Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

Nos, én úgy gondolom, hogy a BW-re korán kéne indulni, mivel elég hosszú lessz az út. Én meg nem akarok megfőni az autóban. Sztem a reggel 6 órai indulás jó lenne. Az indulási pont pedig legyen a Praktiker melletti Agip kút. Gyülekező 0545-től, indulás 0600-tól. Aki jön, vegyen autópálya matricát. Az első megálló Tatabányán lesz, ahol csatlakozik Invictus cartárs is. Persze, ha vki más is csatlakozni akar, annak nincs akadálya.

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nos, én úgy gondolom, hogy a BW-re korán kéne indulni, mivel elég hosszú lessz az út. Én meg nem akarok megfőni az autóban. Sztem a reggel 6 órai indulás jó lenne. Az indulási pont pedig legyen a Praktiker melletti Agip kút. Gyülekező 0545-től, indulás 0600-tól. Aki jön, vegyen autópálya matricát. Az első megálló Tatabányán lesz, ahol csatlakozik Invictus cartárs is. Persze, ha vki más is csatlakozni akar, annak nincs akadálya.

Ha nem szeretnétek feltétlen megállni, akkor azt is csinálhatjuk hogy várok a pihenőben és mikor Tatán vagytok felhívsz, elindulok a pihenőből és lassan bevárlak titeket. Ahogy nektek jobb. :)

Amúgy a korai indulást én is támogatom.

Link to comment
Megosztás:

Nos, én úgy gondolom, hogy a BW-re korán kéne indulni, mivel elég hosszú lessz az út. Én meg nem akarok megfőni az autóban. Sztem a reggel 6 órai indulás jó lenne. Az indulási pont pedig legyen a Praktiker melletti Agip kút. Gyülekező 0545-től, indulás 0600-tól. Aki jön, vegyen autópálya matricát. Az első megálló Tatabányán lesz, ahol csatlakozik Invictus cartárs is. Persze, ha vki más is csatlakozni akar, annak nincs akadálya.

szerintem 8-kor ráérünk elindulni mert néztem az útvonalat és 3 óra 20 prec az út és 12 előtt úgyse nem tudunk bemenni

Link to comment
Megosztás:

szerintem 8-kor ráérünk elindulni mert néztem az útvonalat és 3 óra 20 prec az út és 12 előtt úgyse nem tudunk bemenni

3 óra az út, de közben meg is állunk. Mellett viszont Pesten fogunk keresztülmenni gondolom...Erzsébet híd-Kerepesi út útvonalon. Csak megjegyzem, munkanapokon reggel az M1 bp előtt több km-es sor van 8-9 körül, ami elkerülhetetlen. Utána pedig a belváros van teljesen teli. Ezért lenne jó korán menni.

Link to comment
Megosztás:

szerintem 8-kor ráérünk elindulni mert néztem az útvonalat és 3 óra 20 prec az út és 12 előtt úgyse nem tudunk bemenni

Pesten nehéz lesz reggel átvergődni. Amúgy sem akarok 120-nál gyorsabban menni. Ezért gondoltam a korai indulást. Meg lehet, hogy még összefutnánk pár emberrel az M3 kivezetőnél. De ez még megbeszélés tárgya.

Link to comment
Megosztás:

3 óra az út, de közben meg is állunk. Mellett viszont Pesten fogunk keresztülmenni gondolom...Erzsébet híd-Kerepesi út útvonalon. Csak megjegyzem, munkanapokon reggel az M1 bp előtt több km-es sor van 8-9 körül, ami elkerülhetetlen. Utána pedig a belváros van teljesen teli. Ezért lenne jó korán menni.

Bezony. Meg még dumálok Tomival is, hátha összefutnánk velük, és együtt mehetnénk tovább.

Link to comment
Megosztás:

Rendben. Bár lehet korainak tűnik még a megbeszélés, de azért hogy minden olajozottan menjen, jó ha előre minden fix. :)

Az jutott még eszembe, hogy esetleg Bp előtt nem nagyon kellene megállni, hanem mihamarabb túlvergődni a városon meg ne adjisten a dugón, és ahogy kiérünk az M3-ra, mondjuk Gödöllőnél megállhatunk az első pihenőre, aztán Mezőkövesd körül a másodikra.

Ha 6 körül indulnak a győriek, akkor kb 7.30 - 8.00 közt érnénk fel Bp-re és talán el tudnánk kerülni a reggeli dugót befelé és a belvárosi csúcsot is.

Aztán mondjuk Gödöllőnél pedig megállunk, eszünk, stb.

Ha a két megállót beleszámítjuk akkor 6-os indulással számítva szerintem nem érünk oda délnél hamarabb, és végülis kényelmesen, nyugisan utaznánk, és a megállóknál sem kellene sietni.

De ez csak egy ötlet. :(

Link to comment
Megosztás:

Az jutott még eszembe, hogy esetleg Bp előtt nem nagyon kellene megállni, hanem mihamarabb túlvergődni a városon meg ne adjisten a dugón, és ahogy kiérünk az M3-ra, mondjuk Gödöllőnél megállhatunk az első pihenőre, aztán Mezőkövesd körül a másodikra.

Ha 6 körül indulnak a győriek, akkor kb 7.30 - 8.00 közt érnénk fel Bp-re és talán el tudnánk kerülni a reggeli dugót befelé és a belvárosi csúcsot is.

Aztán mondjuk Gödöllőnél pedig megállunk, eszünk, stb.

Ha a két megállót beleszámítjuk akkor 6-os indulással számítva szerintem nem érünk oda délnél hamarabb, és végülis kényelmesen, nyugisan utaznánk, és a megállóknál sem kellene sietni.

De ez csak egy ötlet. :)

Ilyesmire gondoltam én is. Bár az első megállót Pest után egyből a Metronál lévő kúton gondoltam. Talán ott összefuthatunk másokkal is.

Link to comment
Megosztás:

Oké, az is jó. A lényeg hogy Bp után. :)

Nnnah, Tomi is benne van. Igaz a picúrtól függ az indulásuk. De a többit majd telón ledumáljuk. Az is lehet, ha kicsit később érnének oda akkor mi elindulunk, és szép lassan csorgunk, hogy utólérjenek. Sztem.

Link to comment
Megosztás:

Nnnah, Tomi is benne van. Igaz a picúrtól függ az indulásuk. De a többit majd telón ledumáljuk. Az is lehet, ha kicsit később érnének oda akkor mi elindulunk, és szép lassan csorgunk, hogy utólérjenek. Sztem.

Persze, teljesen jó lesz úgy is. Bevárjuk őket. Nem kell fénysebességgel menni aztán kész.

Link to comment
Megosztás:

3 óra az út, de közben meg is állunk. Mellett viszont Pesten fogunk keresztülmenni gondolom...Erzsébet híd-Kerepesi út útvonalon. Csak megjegyzem, munkanapokon reggel az M1 bp előtt több km-es sor van 8-9 körül, ami elkerülhetetlen. Utána pedig a belváros van teljesen teli. Ezért lenne jó korán menni.

Ok. így már értem a korai indulást.

Link to comment
Megosztás:

Dehogy! Most kihozom a legjobb fogyasztást! Cél:6L/100km

Najó a korlátlan szakaszokon lehet, hogy megnézem a végsebességet.

Jó utat és sikeres fogyasztás rekordkísérletet! :lol:

Nem mentünk fel pestre, bár nem is lett volna rá már pénzem. :huh:

Majd legközelebb, mikor már hazajöttél. ^_^

Link to comment
Megosztás:

Nos, mint megtudtam, a pöstiek 8-tól gyülekeznek a lurdy-nál és fél9-kor indulnak, jó sokan, szóval ha nem az Erzsébet híd - Kerepesi útvonalon megyünk, hanem a Lágymányosi - Hungárián, akkor elvileg mi is 8 körül érnénk oda, ráérősen, ha gondoljátok, csatlakozhatunk hozzájuk.

Szerk.: pontosabb infó, cs-n találtam:

Közös levonuláshoz találkozóhelyek

7-én reggel

8:00 Lurdy ház parkolójában onnan M3-kivezető shell kút mögött Meki parkoló!!!! f9-hn9!!!!

És onnan 9-kor INDULÁS!!!!

Szóval mehetünk az eredeti terv szerinti útvonalon is és akkor a Shellnél megállunk először, ott is bevárhatjuk őket.

Vagy menjünk külön? Mit szóltok?

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.