Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 3 weeks later...

Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek.

Március 15 környékén egy Astra Coupe Klub minitalálkozó és gokartozás erejéig fellátogatok Győrbe. S ha már így alakult, akkor megfűztem barátnőmet, hogy pihenjünk ott egy-két napot. Tudnátok ajánlani valami szállást? Saját tapasztalat előny. Előre is köszönöm.

Link to comment
Megosztás:

Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek.

Március 15 környékén egy Astra Coupe Klub minitalálkozó és gokartozás erejéig fellátogatok Győrbe. S ha már így alakult, akkor megfűztem barátnőmet, hogy pihenjünk ott egy-két napot. Tudnátok ajánlani valami szállást? Saját tapasztalat előny. Előre is köszönöm.

Mivel saját lakásomban lakom, így egyéb tapasztalatom nincs, de körülnézhetek. Esetleg árfekvésben írhatnál vmit, hogy meddig tudtok elmenni.

Link to comment
Megosztás:

Egy kis segítséget szeretnék kérni tőletek.

Március 15 környékén egy Astra Coupe Klub minitalálkozó és gokartozás erejéig fellátogatok Győrbe. S ha már így alakult, akkor megfűztem barátnőmet, hogy pihenjünk ott egy-két napot. Tudnátok ajánlani valami szállást? Saját tapasztalat előny. Előre is köszönöm.

Na szóval.

Famulus hotel.

Kollégium rész: 2 csillag, 3100/fő/éj, reggeli nélkül.

Szálloda rész: 4 csillag, 18000/2 fő/éj, reggelivel.

Azért ajánlom ezt, mert ott van ismerős.

Link to comment
Megosztás:

Hát ha Ferrarival szoktak kézifékezni akkor abban is kihívást lát. Egyszer mentem a talira a céges platós-Boxerral, azzal is pörgölődni akart. :lol:

Akart az már gyerek-pedálos kocsit is vontatni :D nem adták neki oda :lol: de másnak sem :D sőt, pocket-bikekal is rodeózott már :D :D

Ez a Ferraris dolog B.lellén volt, meglátta a verdát erre ordít mint akinek a f...kát szorítják: "kapd el g@ci, kapd el!!!" :( Hát elkaptuk.. :P :lol: :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.