Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

Hallom nagy a csend a "házunktáján" :lol:

Frisco, probáltam PÜ-re válaszolni a belső levelezőn ,de tiltod. ;) Esetleg ha feloldanád. ;)

Tényleg csendes nagyon a táj. Gondoltam: Nyár, Szerelem vagy hasonló őrületek.

Bocs a PÜ beállítás miatt! :rolleyes: Én voltam a balf..............................

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 1,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

mindenkit kicsinált a meleg....

Engem legalábbis nagyon. Ma du 2-kor kellett konténert rakodni. Mondanom se kell, hogy a húsz lábas konténer a napon áll, és legalább 50oC van benne. Na ebben kellett nekem ma 5-600 kg-os raklapos cuccot tologatnom/rendeznem/rögzítenem hogy az a tucat NATO ellenőr meg legyen elégedve. :rolleyes: Persze nem voltam egyedül, de a meleg akkor is nagyon sz@r volt. ;)

Peti azt a két csatit majd visszaadom, mert nem lett jó.

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Hahóó! :lol: Egyik szemem sir ,hogy manapság nem tudok elmenni , :lol: másik nevet hogy ti akik közel laktok egymáshoz legalább összecsörögtök egy-egy rövid talira :lol:

Hali!

Sajnáljuk is, hogy nem jöttök. :lol:

A kupakokat lealapoztam/lefestettem, aztán mikor beraktam a felnibe, az annyira passzos volt, hogy ledörgölte róla a festéket. :lol: De most már így marad, a télig. Majd ha leszedem a kerekeket, akkor megcsinálom megint. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.