Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 1,1k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 2 weeks later...

Ma gyalog kellett mennem a gyerekekért, mert negyed óra nem volt elég, hogy lekaparjam a szélvédőről a jeget. ;)

Mikor hazaértem velük akkor sikerült befejezni. Elmentem a Zasszonyért, aztán meg a Királyszék úti ÖMV kútra, ahol leverettem az autóról a jeget. Mikor hazaértem, fogtam a Zolitól kapott fóliát, és két rétegben a szélvédőre terítettem, majd az ajtókkal, és az ablaktörlőkkel lefogattam. Remélem reggelre nem lesz megint olyan idő, mint ma volt. B)

Link to comment
Megosztás:

Ma gyalog kellett mennem a gyerekekért, mert negyed óra nem volt elég, hogy lekaparjam a szélvédőről a jeget. ;)

Mikor hazaértem velük akkor sikerült befejezni. Elmentem a Zasszonyért, aztán meg a Királyszék úti ÖMV kútra, ahol leverettem az autóról a jeget. Mikor hazaértem, fogtam a Zolitól kapott fóliát, és két rétegben a szélvédőre terítettem, majd az ajtókkal, és az ablaktörlőkkel lefogattam. Remélem reggelre nem lesz megint olyan idő, mint ma volt. B)

Nem volt. Mi több egy darab jeget nem találtam az autón. Azért a fóliát visszaraktam, miután végeztem a reggeli fuvarokkal (gyerekek, asszony). :blush:

Link to comment
Megosztás:

Isten éltessen Tomi (Powerup). Pöcsöd érjen bokáig. :blush: :D

Köszi!

Természetesen talira is el fogok menni valamikor, ha éppen szabadnapos leszek pénteken. Ahogy néztem a beosztásomat, sajnos ez ebben a hónapban nem fog megvalósulni. B) Sebaj, februárban biztos összejön, addig még csiszolok a fogyasztásomon is , mert kicsit sokallom... :lol: ;)

Link to comment
Megosztás:

Köszi!

Természetesen talira is el fogok menni valamikor, ha éppen szabadnapos leszek pénteken. Ahogy néztem a beosztásomat, sajnos ez ebben a hónapban nem fog megvalósulni. ;) Sebaj, februárban biztos összejön, addig még csiszolok a fogyasztásomon is , mert kicsit sokallom... :D :blush:

Várunk. :lol:

Az enyémet le sem merem írni. Napi 4-6 indítás, tök hideg motor, 1-2 km. B)

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.