Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 2,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Haverom csinálta Kertvárosba de Astrára bonyolultabb ám.

És utána eléggé macerás a kinyitása.

Majd megkérdezem,hogy vállal-e.

Köszi.

ezért is szeretnék valami szolidabbat,hogy

ne legyen gyári,de ne legyen nagyon nehéz kinyitni sem.

Most nézegetek képeket neten.

Link to comment
Megosztás:

Mondd nyugodtan, nem látszik fórumon mit beszélsz a gép előtt :) :)

És akkor most Gsi-re gyűjtögetsz ?

Igen, megvettem ezeket a felniket mert jó áron voltak, meg pont ilyen kellett nekem... Aztán egyenlőre leálltam... Bár talán bepróbálkozok faternál hogy adjon egy kis lóvét kölcsön nekem, mert az abaqua megint akciózza a gumikat és van egy Infinity 215/40R16os gumi a 15490Ft. Szal elég jó áron adják. Nem akarok úgyjárni mint a Pirelli Pzero Nero-val hogy lekések róla. Úgyis van itthon dugiban 100EUR-óm azt beváltom meg kölcsönkérek még egy kicsit hozzá és akkor lehet hogy veszek gumit is.

Egyébként igen, GSi-re gyűjtés van. Ha minden jólmegy ( kopp-kopp )akkor majd 100-150at kell rádobnom az én autóm árára, + a járulékos költségek ( átiratás, új forgalmi, új törzskönyv ). Ha nem jön össze a csere akkormeg erre az autóra fordítom az összeget. Mivel úgyis hiányzik neki egy telifényezés, ezért egyben megcsináltatom a morcosítást + a szélesítést is rajta + a telifényezés persze. Ha GSi lesz akkor azon kicsit később. Addig pedig járok virsligumikkal. :)

Link to comment
Megosztás:

Ismerek egy kasztnist Esztergomban esetleg megkérdezhetitek.

Esztergomban a Márta Panzio felett lakik.

Majd megkeresem és elküldöm a számát pűben. :)

Nem biztos,hogy bevállalja de hátha.

Azért azon gondolkodj el,hogy kéne addig egy csere mocitető vvagy ahogy én csináltam vettem egy másikat.(GSI-ét)

Mert eleve nem b@szod össze az eredetit amit ugye bármikor visszatehetsz.(egy esetleges eladásnál ne ezen muljon) és a kasztnis meg a fényező tud rajta nyugodtan dolgozni nem kell ott állnia a kocsinak te is használhatod.

Fényezőt tudok. Nekem 30-ért fujt egy sárvédőt és a géptetőt kivül-belül.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.