Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

De a kerek jobban néz ki, nem? ;)

nekem nem igazán tetszett,a másik hogy ebbe a kockába sokkal nagyobb teret belátni mint a kerekbe.Most azt hiszik h 94 előtti a kocsi mert a maszk és a lámpa is 94 előtti meg a tükör is :lol: közbe meg 97es ;) majd gsi optikásra szeretném és feketére de ez még sok munka és idő kérdése sajnos,ilyen sz*r fizetés mellett :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 2,2k
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Zsóti!

Van szép új autód akkor miért busszal jársz dolgozni? ;)

Sokat fogyaszt? :lol:

Ma kopogtam neked az ablakon a buszból de bactá odanézni. ;)

Van szép "új" autóm, de a fizetésem még mindig nincs az egekben és inkább spórolok, minthogy luxus dolgokra elszórjam a fizetésem. Minden héten pénteken, ünnepnapon kocsival megyek, de egyébként busszal :lol:

Szorri, de nem vettelek észre, nem is szoktam meg tőled sem, hogy busszal jársz dolgozni. :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Van szép "új" autóm, de a fizetésem még mindig nincs az egekben és inkább spórolok, minthogy luxus dolgokra elszórjam a fizetésem. Minden héten pénteken, ünnepnapon kocsival megyek, de egyébként busszal ;)

Szorri, de nem vettelek észre, nem is szoktam meg tőled sem, hogy busszal jársz dolgozni. :lol: :lol:

Hideg van már motorozni meg meg is vagyok fázva. ;)

Link to comment
Megosztás:

Hideg van már motorozni meg meg is vagyok fázva. ;)

A megfázás az nálam is alakul, holnap már szerintem a téli kabátomban feszítem be magam valamelyik ülésbe a buszon ( csak ezt rühellem a télben hogy 16kg-s és 5köbméteres kabátot kell hordani ;) )

Délután meg autót mentettem az Astrával. Munkatársamnak megállt a BMWje süttő és neszmély közt kb félúton, el kellett húznom neszmélyre. Kalandos volt a 900kg-s autómmal egy 1100kg-st húzni, de megoldotta az Astra, büszke vagyok rá. :lol:

Link to comment
Megosztás:

A megfázás az nálam is alakul, holnap már szerintem a téli kabátomban feszítem be magam valamelyik ülésbe a buszon ( csak ezt rühellem a télben hogy 16kg-s és 5köbméteres kabátot kell hordani ;) )

Délután meg autót mentettem az Astrával. Munkatársamnak megállt a BMWje süttő és neszmély közt kb félúton, el kellett húznom neszmélyre. Kalandos volt a 900kg-s autómmal egy 1100kg-st húzni, de megoldotta az Astra, büszke vagyok rá. :lol:

Na látod az Astra mennyivel jobb, mint a bmw? ;)

Link to comment
Megosztás:

Na látod az Astra mennyivel jobb, mint a bmw? ;)

Szegény bmw nem tehet róla hogy a gazdája csak használja, de a tankoláson kívül egyéb dolgokra nincs pénz. Pl megnézetni egy autóvillamosságissal, hogy miért áll meg 3naponta és meríti le csontra az akksit. Bár kétségtelenül Ő a hülye, hogy ilyen autóval egyáltalán elindul valahova. ( állítólag tatabányára akartak menni. ;) )

Link to comment
Megosztás:

Szegény bmw nem tehet róla hogy a gazdája csak használja, de a tankoláson kívül egyéb dolgokra nincs pénz. Pl megnézetni egy autóvillamosságissal, hogy miért áll meg 3naponta és meríti le csontra az akksit. Bár kétségtelenül Ő a hülye, hogy ilyen autóval egyáltalán elindul valahova. ( állítólag tatabányára akartak menni. ;) )

Jaj, pedig hány ilyen tulaj van! ;) Aztán meg csodálkozik, ha nem megy, és nekiáll fikázni, hogy ez milyen szar kocsi, ilyet ne vegyél!

Link to comment
Megosztás:

Jaj, pedig hány ilyen tulaj van! ;) Aztán meg csodálkozik, ha nem megy, és nekiáll fikázni, hogy ez milyen szar kocsi, ilyet ne vegyél!

Igen, igen, tipikus. Bár Ő annyira szerelmes a BMWbe hogy nem mondja rá hogy szar, bár szerintem ha adtam volna gyufát most, tuti felgyújtja, kicsit ideges volt a srác. :lol:

Szerk.: Egyébként múlt pénteken voltál a tesco parkolóban? Megmondom őszintén nem emlékszem hogy láttam volna kék fastrát ott. ;)

Link to comment
Megosztás:

A 60 enter azért volt mert segített a gyerek.

Szerintem legyen a SPAR parkoló sarka ahol régen találkozgattak Zsoltiék a szárvájlingosokkal.

Fél4? (csak mert fél 5-5 felé már sötét van)

Szerintem nekem megfelel. Bár inkább legyen 15óra, mert akkor még tuti világos van :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.