Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Chat


hemi

Recommended Posts

hát Brekek és miattam van az egész, szal rá és rám számítok <_<

rád is meg Sanyára is, meg a kadettos haverjára, Berlináékra :lol:

meg hát aki tud miskolciak is olvassák ezt már pl Tommira meg ilyenek

lassan ha idefigyuzik minden érintett, akkor lfektetünk egy fix napot, meg nagyából behatároljuk az időt, meg a programot.

én arra gondoltam, hogy akik közelebb vannak, mint pl mi 3man, azok akár délelőtt is lemehetnének, és egy bográcsot összevághatnánk, és Brekitájmék később jönnek ugyis, meglesz már a hangulat stb :)

szuper! :) akkor még visszatérünk a témára később! :lol:

Link to comment
Megosztás:

  • Hozzászólások 601
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

hát azért megköszönném, ha legalább 5 forintosokat dobálnátok, miközben táncolok, meg éneklek :)

:)

Én egyszer betévedtem kocsmába a munkatársaimmal, volt nálam 5 db százas. Pont kijött belőle 2 sör, meg 1 kóla. Áldogállok a pultnál, egyszercsak vmi csilingel a lábam alatt, lenézek, egy százas. Aztán mégegy, meg mégegy. Mondom hé srácok vki dobáll pénzel! Há szedd össsze, és hozzál két kört! Összeszámoltam, a zsebemben lévővel együtt 1000 forint volt nálam. Aztán amikor fizetni kellett volna, kiderült, hogy lyukas a zsebem, és én potyogatom a pénzt. <_< Na ez is csak velem eshet meg. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én egyszer betévedtem kocsmába a munkatársaimmal, volt nálam 5 db százas. Pont kijött belőle 2 sör, meg 1 kóla. Áldogállok a pultnál, egyszercsak vmi csilingel a lábam alatt, lenézek, egy százas. Aztán mégegy, meg mégegy. Mondom hé srácok vki dobáll pénzel! Há szedd össsze, és hozzál két kört! Összeszámoltam, a zsebemben lévővel együtt 1000 forint volt nálam. Aztán amikor fizetni kellett volna, kiderült, hogy lyukas a zsebem, és én potyogatom a pénzt. <_< Na ez is csak velem eshet meg. :lol:

ez akkora LÚZER :) :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

Én egyszer betévedtem kocsmába a munkatársaimmal, volt nálam 5 db százas. Pont kijött belőle 2 sör, meg 1 kóla. Áldogállok a pultnál, egyszercsak vmi csilingel a lábam alatt, lenézek, egy százas. Aztán mégegy, meg mégegy. Mondom hé srácok vki dobáll pénzel! Há szedd össsze, és hozzál két kört! Összeszámoltam, a zsebemben lévővel együtt 1000 forint volt nálam. Aztán amikor fizetni kellett volna, kiderült, hogy lyukas a zsebem, és én potyogatom a pénzt. <_< Na ez is csak velem eshet meg. :lol:

Bakker! :) :) :lol:

Link to comment
Megosztás:

MEgvan a zkártya, műszaki 23000 össz. 1kis hibát találtak valami alváz hossztartók enyhén korrodáltak de azt mondták azt egy karosszérialakatos megoldja. <_< Még jó hogy az uram az :) :) :lol: :lol: :lol: ^_^ :P

ebben az a rossz, hogy eddig nem csinálta meg

sürgessed megfele

Link to comment
Megosztás:

Nem is tudtuk! Ami olyan volt azt mind +csinálta (kézifék, tolatólámpa).

következő az agr lesz.

a nyúlványt csinálja meg, mert ha elodázzátok, akkor az igencsak zsebbenyúlós lesz

mert a rohadás az igen hamar elharapódzik.

dehá kasztni ezt tudnia kellene.

agr meg kivesz pucol visszatesz, ha jó mázli, ha nem lemezzel lezár és annyi

Link to comment
Megosztás:

hát azért megköszönném, ha legalább 5 forintosokat dobálnátok, miközben táncolok, meg éneklek ^_^

:)

És ha sörösdobozokat dobálunk? :) Az is jó pííz ha beváltod.. <_<

:lol: :lol: :lol:

sürgessed megfele

Nem mindenki ér rá egész nap a kocsiját bu#erálni.. mf1.gif

Link to comment
Megosztás:

Kiisszuk a tartalmát és repül az üres ^_^ :lol:

Ott a pont <_< főleg ha rosszul csinálja! :lol: :lol:

ahogy látom tőletek se fogok berugni

pedig egy többnapos sátorozós tali se lenne rossz, de ahhoz tényleg monokra kellene menni

Ne bízz benne :P kikötünk a tűző napra és addig itatunk míg ki nem ájulsz a kötél szorításából.. :)

Apropó, nem kell arrafele attól tartani, hogy kirámolnak? :)

Link to comment
Megosztás:

Ott a pont <_< főleg ha rosszul csinálja! :lol: :lol:

Ne bízz benne :P kikötünk a tűző napra és addig itatunk míg ki nem ájulsz a kötél szorításából.. :)

Apropó, nem kell arrafele attól tartani, hogy kirámolnak? :)

hát annyira azért nem durvák, de este lecsukjuk a kocsit

a sátorba meg nem mennek be.

amennyire emlékszem :lol:

bár ébredtem már ott a sátor előtt, lehet tőlem iedtek meg ^_^

Link to comment
Megosztás:

de ha már eccer opelos tali érted :lol:

ne lalika meg pistike sütögessen már szalit :lol:

Úgy tűnik csak nem főzünk rosszul.. :P :lol: ^_^

Na de te még nem is ettél a főztömből, lehet nem is olyan jó.. :) <_< :)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.