Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Régió találkozók


rtomi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 817
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Igen! De így is nagy az 1.4i fölény. :lol: B) Legalább más 1.6 motorját is megtekinthetem. ;)

Ójajj. Jövőhéten forma-1. :lol: Asszem nem fogom látni. :)

Vagy a plázában egy bárban a plazma tv-n. :(

Amúgy ha megyek kit hogy ismerek meg? Mert FPepeével már találkoztam...de a többiek hozzanak egy fórumos profilképet és tűzzék ki a mellényzsebre. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Vagy a plázában egy bárban a plazma tv-n. B)

Amúgy ha megyek kit hogy ismerek meg? Mert FPepeével már találkoztam...de a többiek hozzanak egy fórumos profilképet és tűzzék ki a mellényzsebre. :(

photo-4812.jpg

Oké majd kitűzöm. ;) :lol: :lol: :lol: :)

Egyébként, egy csomó Opelt csak megtalálsz egy helyen. Utánna meg úgyis bemutatkozunk egymásnak. Bár Én még assetom hova kell majd menni. :P

Link to comment
Megosztás:

Vagy a plázában egy bárban a plazma tv-n. :lol:

Amúgy ha megyek kit hogy ismerek meg? Mert FPepeével már találkoztam...de a többiek hozzanak egy fórumos profilképet és tűzzék ki a mellényzsebre. ;)

Tényleg, jó ötlet! :lol: Opel találkozón forma-1 nézés. :lol:

Engem úgy, hogy egy nem épp szép hangú kék Caravan fog közlekedni arrafele. A másik megoldás, hogy nyomtatok egy nagy "Opel találkozóra jöttem" transzparenst. :)

Link to comment
Megosztás:

http://www.opelforum.hu/uploads/photo-4812.jpg

Oké majd kitűzöm. ;) :lol: :lol: :lol: :)

Egyébként, egy csomó Opelt csak megtalálsz egy helyen. Utánna meg úgyis bemutatkozunk egymásnak. Bár Én még assetom hova kell majd menni. :P

Ide. Itt jobbra fordulsz és ott is a feljáró a tetőre. :( Ezen látszik a feljáró és az ominózus utca. B)

Link to comment
Megosztás:

A Forma-1 miatt ne aggódj...meg tudod nézni a délelőtt, én is azt fogom tenni! Amúgy nekem sincs semmi fingom, hogy hogyan fogok oda találni ;)

Feljebb írtam hogyan, csak ki kell egészítened és csinál neked útitervet. Rámész 8-asra, aztán beérsz Fehérvárra, körforgalomnál pedig a 3. kijárat és már a pláza fele is visz az az út. :lol: De mondom, ott a google maps útvonalervezője. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Feljebb írtam hogyan, csak ki kell egészítened és csinál neked útitervet. Rámész 8-asra, aztán beérsz Fehérvárra, körforgalomnál pedig a 3. kijárat és már a pláza fele is visz az az út. :lol: De mondom, ott a google maps útvonalervezője. :)

Hát...úgy gondoltam, hogy elmegyek Várpalotáig....ott csatlakozom hozzád, és jó kisfiú mondjára követlek szépen a plázáig ;) De lehet hogy rosszul gondoltam :lol: Akkor marad az útvonaltervező :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát én megnéztem az útvonaltervezőben, nem lesz egyszerű út, asszem kell majd szereznem egy dzsípíesszt. Köztudottan nagy eltévedőművész vagyok. :lol:

Vagy majd követem zocsát ha jön. :lol:

rtomi te nem jösz? :lol:

Nyugi én meg most megyek fel először a tetőre. Sosem voltam még fent, ha jön haverom, akkor őt követem, mert már milliószor volt fent. ;)

Link to comment
Megosztás:

Én biztos megyek az omegával, de, bár még nem említettem a kollégának, de ha van kedve akkor az i500-al megyünk!(nincs értelme komáromból 2 autóval menni.)

29. jóóó!!

Ez mondjuk nem rossz ötlet, Tatabányáról ha sikerül úgy intézni és megyek akkor velem is jöhet valaki. ;)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.