Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Régió találkozók


rtomi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 817
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Nemtom, nekem olyan furcsán áll Astrán, az enyémen is volt, mondjuk nem króm hanem fekete, de sztem nem néz ki jól, meg használni se nagyon lehet, ami nekem volt pl nagyon torzított, meg kicsi is a gyárihoz képest. :lol:

Aha...mondjuk ha ezt írod elöször is.... nem pedig ezt a jelet: ;)

Őszintén szólva sok minden nem tetszik nekem se, más autóján, mégse röhögöm ki.... fórumon meg pláne nem!

Link to comment
Megosztás:

Nemtom, nekem olyan furcsán áll Astrán, az enyémen is volt, mondjuk nem króm hanem fekete, de sztem nem néz ki jól, meg használni se nagyon lehet, ami nekem volt pl nagyon torzított, meg kicsi is a gyárihoz képest. ;)

Mikor jött mögöttem, akkor jól nézett ki, mikor hátra pillantottam, de valóban kicsinek tűnik. Tehát marha jól néz ki vele élőben, szerintem. :lol: Ízlések és pofonok. :lol:

Link to comment
Megosztás:

véjt, nem cikizés meg fikázás volt, tőlem azt tesztek a kocsitokra amit akartok. ;)

A Te ízlésed olyan, hogy ilyenre csinálod a kocsidat, az enyém más, félreértetted azt a röhögős smilet, ennyi. :lol:

egyébként bocsánat, nemvolt szándékomban megbántani senkit. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.