Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Régió találkozók


rtomi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 817
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

  • 2 weeks later...
Hali! Komárom-Eszergom megyében merre szoktak talik lenni?(esetleg Mór) van valami állandó hely vagy változó! köszi!

Tavaly az "alakuló ülést" Mórra terveztük, sajnos nem jött össze. Nem akart olyan időpont lenni, amikor minden alapító tag ráért volna. Remélem, hogy az országos találkozón sikerül megalakulnunk.

OFF: kezd elfogadható állapotba kerülni a kocsi. Már csak a lefestett középkonzolt kell visszatenni és előre két szemöldök. Ha minden jól megy, akkor az országos találkozóra már nagy hiányosság/hiba nélkül mehetek. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

  • 5 weeks later...

Minitali lesz Kedden 17órakor a veszprémi nagytesco parkolóba. Ha mindenki megérkezett, legurulunk Balatonfüredre Dita klubtársunkat látogatjuk meg!(Hogy aztán Füreden mit csinálunk az kérdőjeles :D :wacko:....Esetleg átgurulunk Tihanyba megnézzük hogy van e még visszhang...stb ) De azért minden Opelest szeretettel várunk a parkolóhoz, Kedden 17órára

Eddig négyen vagyunk: Daykiller, Tiv, Bálintka 1.6i, Alex0403

Link to comment
Megosztás:

Minitali lesz Kedden 17órakor a veszprémi nagytesco parkolóba. Ha mindenki megérkezett, legurulunk Balatonfüredre Dita klubtársunkat látogatjuk meg!(Hogy aztán Füreden mit csinálunk az kérdőjeles :wacko: :wacko:....Esetleg átgurulunk Tihanyba megnézzük hogy van e még visszhang...stb ) De azért minden Opelest szeretettel várunk a parkolóhoz, Kedden 17órára

Eddig négyen vagyunk: Daykiller, Tiv, Bálintka 1.6i, Alex0403

Végülis Tihany nincs olyan messze onnan. :D

Link to comment
Megosztás:

  • 1 month later...
Azért itt lenne az ideje továbblépni, nem? Oké, nem kötelező, de azért szerintem jó dolog lenne. Ha már egyszer nekikeztdünk, ne hagyjuk már abba.

Jóó, nem is beszélhetek csak saját nevemben. :)

Ha visszaolvasol nem ez volt az első kezdeményezés, de abból sem lett semmi. Szal én nem fűzök hozzá sok reményt. Ha valaki megszervezi, Én elmegyek, de erre szerintem kevés az esély. :D

Link to comment
Megosztás:

  • 2 weeks later...
  • 4 months later...
Én meg 14:00-ig szolgálatban, bár nem fehérváron (eddig úgy néz ki, hogy Kápolnásnyéken (is)). :D

Uff, akkor megint nem. :lol: Nekem a szokásos (asszony továbbképzése), de most nincs gond a géppel, úgyhogy nem kell bemennem a vasútra hiba miatt... :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.