Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Régió találkozók


rtomi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 817
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Lassan összejön mindenki ;) Odamentem beszélgetni egy sötétkék B Veki Caravanos sráchoz, aki gyerekekkel volt, Ő Zozor.

Mintha fel sem ismertelek volna, mi?;)

Aszondja ez a csávó:

-Mi van, ide mindenkit beengednek? :icon4:

-Mondom: Ööö... :D Szevasz Pepe! :icon4: ;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap óta én is gazdagítanám a környékbeli Opelesek számát egy Zafira A 2.2DTi-vel. Szívesen megismerném a régió opeleseit. Amúgy a család teljesen Opel fanatic, a többi autó is mind Opel. Remélem sok kedves ismerősre tehetek majd szert. :D

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap óta én is gazdagítanám a környékbeli Opelesek számát egy Zafira A 2.2DTi-vel. Szívesen megismerném a régió opeleseit. Amúgy a család teljesen Opel fanatic, a többi autó is mind Opel. Remélem sok kedves ismerősre tehetek majd szert. :D

HaliGali! :icon4:

Üdv a Klubban! :icon4:

Kedvesek vagyunk, csak néha nem úgy látszik...;)

Link to comment
Megosztás:

Sziasztok!

Tegnap óta én is gazdagítanám a környékbeli Opelesek számát egy Zafira A 2.2DTi-vel. Szívesen megismerném a régió opeleseit. Amúgy a család teljesen Opel fanatic, a többi autó is mind Opel. Remélem sok kedves ismerősre tehetek majd szert. :D

Azt is elárulhatod ám, hogy honnét valósi vagy. :icon4:

Link to comment
Megosztás:

Azért szépen lassan csak növekszik ez a régió is előbb utóbb csak lesz itt is valami :icon4:

Bizony. Visszábbolvasgattam és látom nekezen indul be egy kisebb treffen összehozása, de szerintem ha találnánk egy jó helyet akkor még lehetne belőle valami. Insignia tali nemrég volt e.gomban (mert amúgy 2 zafi (A-:icon4: és egy insignia van a családban) és naggyon jó volt. Ezt akár a régió opelesei is megtehetik. Sőt továbbmegyek: Tata fényes camping egy jó kis szalonnasütés, komáromban is vannak szépr részek. Meg nyilván az alapján keresni, hogy mindenkinek jó legyen :D

Link to comment
Megosztás:

Bizony. Visszábbolvasgattam és látom nekezen indul be egy kisebb treffen összehozása, de szerintem ha találnánk egy jó helyet akkor még lehetne belőle valami. Insignia tali nemrég volt e.gomban (mert amúgy 2 zafi (A-:icon4: és egy insignia van a családban) és naggyon jó volt. Ezt akár a régió opelesei is megtehetik. Sőt továbbmegyek: Tata fényes camping egy jó kis szalonnasütés, komáromban is vannak szépr részek. Meg nyilván az alapján keresni, hogy mindenkinek jó legyen :D

Jó közel vagy. :icon4:

Egyszer összejöttünk már Gesztesen sütögetni, Hening, Gergolabs, Daykiller, Zotya, Zocsa, Conquistador és jómagam (remélem nem hagytam ki senkit).

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.