Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

Régió találkozók


rtomi

Recommended Posts

  • Hozzászólások 817
  • Létrehozva
  • Legutolsó válasz

Legtöbb hozzászólás

Legtöbb hozzászólás

Sziasztok!

Mi lenne a vélemény egy olyan taliról amikor tatán taliznánk és utána menne a csapat majkra, kb 15km tatától és ott egy szalonázos, esetleg bográcsos napot tartanánk. Van egy kicsi halastó, és ott a parton és a környéken vannak kiépített tűzrakó helyek erre a célra. viszonylag zöldövezetről beszélünk ahol akár gyerekek is ellenének, egyetlen gond, hogy mindent vinni kell, mert 5km onnan egy tesco!

Várom a véleményeket és az időpontokat ezzel kapcsolatban!

Üdv:BB

Link to comment
Megosztás:

Az sem lenne rossz, én ráérek így előreláthatólag. De a napszak megfontolandó :D

Én pl. 31.-én délutános vagyok. :lol:

6.-án pedig délelőttös,az még jó is lenne.

Esteleg Június 14? :lol:

Nálam a 14 már játszik! :D Részemről csak a szombatokkal van inkább gond, mert akkor még dolgozom!

14 nekem is jó, főleg fizetés szempontból. ;)

Link to comment
Megosztás:

Én most ott tartok, hogy ha mondtok egy dátumot én megprobálom megmondani, hogy nekem jó-e! :lol: Feladtam a gondolkodást, mert olyan nagy a pörgés errefelé!

Június 14. ellen nem volt ellenvetés,szvsz legyen az. :D

Bár invictus még nem nyilatkozott. :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem nem jó a mostani, mert Pannónia Fesztivál lesz itt Várpalotán. Ma vettem meg a jegyet. Holnap kezdődik és vasárnap lesz vége.

Esetleg valaki nem jön? :lol:

Mit takar az a Pannónia Fesztivál?

------------

Már látom, megtaláltam a róla szóló honlapot. :D

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.



×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.