Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Petya!

Az amelyik múltkor "ingerelt" minket? :twisted:

Amúgy én meg amikor tegtnap mentem kifelé csináltam egy kis konvoly kocsikázást... de tempósat...

Újpettöl utánamjött egy Citroen Xantia nem tom milyen motorral, de V6 volt a seggén..majd utána köne nézni :shock: az a régebbi fajta nagy csónak...

Újpesten végén, tod ott ahol az Iveco felé lehet elmenni, elkaptuk a pirosat..(szinte még egyszer se volt nekem piros) és onnan kezdödött a játék...

Elösször csak mert siettem..

aztán szerintem felingerelte az ürgét, hogy egy "gagyi" astra hogy a pibe hagyja le, és hogy nem lassúl 160-170 magasságában, úgyhogy jött utánam...

Aztán megelöztünk egy ford mondeot.. az is utánunkeredt...aztán csatlakozott egy kis mitsu.. akkora kerekekkel mint egy úthenger...

de nem tudot megenni a citroen.. söt.. elözéseknél látszott h lomhább.. végre nem mentünk, túl nagy volt a forgalom.. annyira meg nem örültködöm, aztán meg el is engedtem...hagy menjen... :)

Link to comment
Megosztás:

sajnálom, hogy erről a gépről nincs fénykép...kiváncsi lennék mi kerül több mint 2 millióba...

okoskod6ok?

2 tippem van:

1- kék és sportvezérműtengely, chip, lexus lámpák,stb... kb 180 LE, kék és teli matricával...

2- bordó és azt hiszi a tulaj cult styleban sikerült megépítenie, ezúton is üzenném neki: not succesfull :)

Éjn meg tegnap könyvesen végig egy omegával játszadoztam, majd olyan 160-170nél a lágymányosin el kellett engednem :shock: :arrow: mondom dikk miva veled? és mikor elment mellettem nem kell mondanom a 3 csúnya betűt a popóján: eM-Vé-6 :)

Link to comment
Megosztás:

Kiváncsi vagy mi????

Na itt van: :wink:

"Sziasztok!

Sajnos ahogy látjátok, ez az oldal nem örvend túl nagy népszerűségnek...

Éppen ezért szeretném figyelmetekbe ajánlani:

www.opelklub.hu

www.opelforum.hu

Ezek a MOTE hivatalos oldala + forum!

Elég nagy a sürgés forgás, kérdések válaszok jókedv...

Most nyílt egy új lehetőség, hogy GSI szekciót alapítsunk a klubon belül!

Ehhez persze az kell, hogy belépj a klubba, ami egy jelképes összeg befizetésével letudható (5000.- /év - nincs egy fél tank benzin -)

Szerintem nem lenne rossz kicsit összébb verbuválódni, mert már annyi opeles banda van hogy már lassan követhetetlen...

A MOTE amúgy nemrég összeállt a Magyar Veterán Opel Klubbal, és a Magyar Opel Manta Club-bal, így ezentúl közösen szervezik nagyobb rendezvényeiket...

Szerintem megér egy próbát...

Üdv.: Atommanó

_________________

ASTRA LA VISTA

-gsi@opelklub.hu-

Erre Mazsola ezt válaszolta:

"Sajnálom ha Te ott érzed magad jól! Látod ez a Magyar széthúzás! Gratulálok! "

Erre én:

Akkor azért megkérdeznélek Téged, hogy itt miért vannak ilyen kevesen????

Na itt a gond... A felfogással van a baj...

Miért kell különcködni??? Miért nem jó egy már meglévőhöz csatlakozni???

Akkor most ki is húz szét...

Várom válaszod..

Ja még azt elfelejtettem megkérdezni, hogy miért is ez a hangnem???

Amúgy köszi a Gratulációt...

De azon azért gondolkozz el, hogy ki is aki széthúz... (Ne kapkodj a a válasszal...gondold át jól )

Üdv.: Atommanó

_________________

ASTRA LA VISTA

-gsi@opelklub.hu-

Hát ez volt röviden... :roll:

Üdv.: Atommanó

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.