Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Nem is a motor miatt. A felni volt a lényeg! :lol: Ilyen idióta is csak én lehetek. :lol: Még tavaly megvettem a Borbet A felniket, mert beléjük szerettem, de annak az osztóköre 5X120, tehát 4X100-as agyra picit macera felrakni. És mi a legbonyolultabb megoldás? Szerezni egy 5X118-as lyukosztású autót, és annak az agyait felrakni előre, hátuljának padlólemezét kivágni, és felfüggesztésel együtt belerakni a Mantába. Na, én ezt a megoldást választottam. Hogy jár mellé egy 3.0-ás motor, elől-hátul tárcsafék és ABS, strapabíró 5-ös váltó és független kerékfelfüggeztés? Ja, kérem, ez a bónusz! :lol:

Amúgy ő az:

1.

2.

3.

4.

Link to comment
Megosztás:

Nem is a motor miatt. A felni volt a lényeg! :lol: Ilyen idióta is csak én lehetek. :P Még tavaly megvettem a Borbet A felniket, mert beléjük szerettem, de annak az osztóköre 5X120, tehát 4X100-as agyra picit macera felrakni. És mi a legbonyolultabb megoldás? Szerezni egy 5X118-as lyukosztású autót, és annak az agyait felrakni előre, hátuljának padlólemezét kivágni, és felfüggesztésel együtt belerakni a Mantába. Na, én ezt a megoldást választottam. Hogy jár mellé egy 3.0-ás motor, elől-hátul tárcsafék és ABS, strapabíró 5-ös váltó és független kerékfelfüggeztés? Ja, kérem, ez a bónusz! :lol:

Amúgy ő az:

1.

2.

3.

4.

Áhámhám.

Így kell autót építeni.

Kintről befelé :lol:

Link to comment
Megosztás:

Áhámhám.

Így kell autót építeni.

Kintről befelé :lol:

Egy háromezres Manta úgyis szerepelt a tervekben. Hát, a cuccok már megvannak! :lol: Tényleg! Gelkó, azt hiszem, jó híreim vannak! Deformátoraim jelentették, hogy Ákos a DualRamról visszatért gyári injektorra. Azt mondja, hogy az csak üzemanyag fogyasztás csökkentésre jó, jobban nem megy vele az autó. Igaz, rosszabbul se. Szóval lehet, hogy a felhalmozott készletből pártól megválna (ezt már csak hozzáképzeltem, de egy érdeklődést megér). Eggyet majd lehet én is szerválok valahonnan. Ha nem is a plusz lóerőért, de rohadt jól mutat a motortérben. :lol:

csaknem heggesztett a toronymerevítőd Sanyi ?! :P

A fenét sem érdekli, úgyis ki lesz dobva. ;)

Link to comment
Megosztás:

e-bayben jártas itt valaki? Licitálok egy motorrra, még van hátra pár óra de tegnap éjjel e-mailben írt az állítólagos eladó, hogy ennyi és ennyi pénzért odaadja. Most meg jött egy invoice erről a címről:

Bay & Square Trade Team <square-trade1@winning.com

ez normálisnak hangzik vagy szerintetek is kamu szaga van? :lol:

Link to comment
Megosztás:

e-bayben jártas itt valaki? Licitálok egy motorrra, még van hátra pár óra de tegnap éjjel e-mailben írt az állítólagos eladó, hogy ennyi és ennyi pénzért odaadja. Most meg jött egy invoice erről a címről:

Bay & Square Trade Team <square-trade1@winning.com

ez normálisnak hangzik vagy szerintetek is kamu szaga van? :lol:

ugyan tapasztalatlan vagyok ebay-ezésben de ez nekem nagyon bűzlik :lol:

miért írna az eladó amikor még följebb is mehet az ár? (erre egyébként van valami szerződés is.....vagy nincs?)

Link to comment
Megosztás:

e-bayben jártas itt valaki? Licitálok egy motorrra, még van hátra pár óra de tegnap éjjel e-mailben írt az állítólagos eladó, hogy ennyi és ennyi pénzért odaadja. Most meg jött egy invoice erről a címről:

Bay & Square Trade Team <square-trade1@winning.com

ez normálisnak hangzik vagy szerintetek is kamu szaga van? :lol:

sajnos pár honapja megszereztek a német ebay web szerverröl egy csomo személyes adatot és

evvel pont igy élnek vissza ...

de ettöl függetlenül nem elképzelhetettlen amit irsz ...

bar sokmindentöl függ a licitet te vezeted e ? magasabb vagy alacsonyabb aron adna ??

ha magasabb akkor elképzelhetö mivel az eladonak lehet félelme hogy nem éri el az általa kigondolt árat ...

de inkabb ne foglalkozz vele

Link to comment
Megosztás:

Kimentünk ma Lacházára gyorsulásira. Fújt a szél és nem volt meleg. Szervezés nem volt túl jó, haverok beálltak fél öt körül a sorba, és mire odaértek volna hogy menjenek, közölték hogy többet már nem lehet csá. Jobb lett volna egy levezető autót a végére állítani hogy bocsi de emögé senki ne álljon be mert ogy sz@rul jött ki. Döntőben is volt kavarás, nemigen tudták dizeleknél hogy mimerre.

Ráadásul egyes kategóriában Skoda gurult a rajthoz lassan, de túlgurult és ezt a gép beugrásnak minősítette. Szegény srác nem értette mivan és kizárták a nyomorékok.

Turbós Honda iszonyat komoly 10.72 :lol: Egy Puntót kellett megvernie. :lol:

Kettes kategóriában Hondák mit műveltek úristen de élveztem, egy sárga négygen nyert 12.2vel

Barkas nyerte az ötöst, 12.2vel.

Négyest meg Suszter elől két tizeddel DCS nyerte az EVOal.

Vége a vitorlásszezonnak, mi a brét csinálok ma este? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Amíg nem találok munkát addig semmi :lol:

Biztos OPEL aztán majd a sors eldönti hogy SI vagy megint GSI astra ...

Hát ha elég drágán tudod eladni akkor ok. De azért vedd figyelembe hogy az új/másik autó alapból 100rongy plussz mire átiratod meg minden. Annyiból meg lehet a tiéd is geccijó lenne. Ha meg most nincs rá lóvé akkor később lesz. Addig ki is lehet idegesen vonni a forgalomból 1500-ért, akár egész télre (max hat hónap de azon belül te mondod meg hogy mennyi)

És másik autó is lehet tré....

Bár gondolom már átgondoltad. De hátha mégse :lol:

Link to comment
Megosztás:

Jópofa az avatarod...

Ezen a forg. kivonáson nem is gondolkoztam még...

ha 900 ért viszi a srác akkor had vigye... és eddig nem akart alkudni ...

Tudom h nem lesz patent egyik sem de hátha eladja valaki a klubbol valamikor és akkor kapok egy jobb előéletűt...

...vagy marad a 8v és azzal talán kevesebb nyűg... illetve sokkal tapasztaltabban tudok most már választani... tudom mit érdemes megnéznem ...

persze meglepi mindig lesz de ebből az autóból nagyon nehezen és drágán látom már a kiutat ...

Hát ha elég drágán tudod eladni akkor ok. De azért vedd figyelembe hogy az új/másik autó alapból 100rongy plussz mire átiratod meg minden. Annyiból meg lehet a tiéd is geccijó lenne. Ha meg most nincs rá lóvé akkor később lesz. Addig ki is lehet idegesen vonni a forgalomból 1500-ért, akár egész télre (max hat hónap de azon belül te mondod meg hogy mennyi)

És másik autó is lehet tré....

Bár gondolom már átgondoltad. De hátha mégse :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.