Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

most már mi is. :rolleyes:

Nem értesz te a finomságokhoz :D

"Nagy-Britanniában a "valami futottak még japán márka" helyett a Subaruknak nagy nimbusza van, főleg a kultuszautóként tisztelt Impreza sportmodelleknek. Szigetországbeli rajongói számára a Subaru kifejlesztett egy 320 lóerős változatot az Impreza WRX STi-ből.

A gyári marketing szerint az Impreza WRX STi WR1 annak az autónak közvetlen rokona, amellyel Petter Solberg tavaly megnyerte a rali-VB egyéni értékelését. Emellett szól, hogy egy műszerfali kapcsolóval állítani lehet az erőeloszlást az első és a hátsó tengely között.

25 milliméterrel alacsonyabb az autó hasmagassága a szériánál, a futóműtuning a Prodrive munkája. A gyári tuningos Impreza nagyjából 320 lóerős a gyár közlése szerint. Az autóból mindössze 500 készül."

Kimeltem a lényeget a kedvedért :P

Link to comment
Megosztás:

Köszi, így már érhetőbb mint 3kép egy ezüst imprezáról. :D :P

Ezért imádom ezt a topicot olvasni. Mindenki félmondatokban beszél és néha azt sem tudom miről van szó. Csak olvasom mert nincs jobb dolgom. :lol:

Khmmmmm....

Az ezüst az ez

DSC00202.JPG

Amit én linkeltem az valami nagyon halvány kék.

Benne kell élni és akkor tudsz írni :rolleyes: :D

Amúgy azért toltam be a képeket, mert Mr. Subarugazdi nem vágta, hogy milyen sti-t láttam, amikor felhívtam telefonon :D :P

Link to comment
Megosztás:

máris megcsináltattad az abs-t? :D :P

Tudom tudom.. mindig csak a kapkodás :D ;)

Szokatlan is volt a kerregése.. :D (mondjuk néha kicsit hamarabb müködik, mint ahogy n vettem vissza.. bár én rallisra vettem :P ha meg megcsúszott egy kicsit, belefért..)

Én elmókázom rajta :D :P :lol:

Ezek tényleg nem normálisak.. csoda hogy nem volt crash... vagy csak már öregszem? :rolleyes:

Vktr: baaz.. már te is?! Na.. de azé gratula.. (lassan már az fog kilógni akinek van gsi-je, és nincs gyereke :P)

Link to comment
Megosztás:

Khmmmmm....

Az ezüst az ez

Amit én linkeltem az valami nagyon halvány kék.

Benne kell élni és akkor tudsz írni :rolleyes: :D

Amúgy azért toltam be a képeket, mert Mr. Subarugazdi nem vágta, hogy milyen sti-t láttam, amikor felhívtam telefonon :D :P

lehet álmába hajnal 1kor nem mindenkinek ugrik be :P :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem tulajdonképpen nincs bajom ezzel a dologgal. Mivel vidéki vagyok a pesti dolgokhoz ígyse úgyse sok közöm van. Max benézek röhögni amikor oltják egymást vagy hasonlók. :lol:

Bár az pl érdekellne hogy most ki birtokolja a vektrát. :rolleyes: :D

Arra lennél kíváncsi, hogy papíron kié, kifizette e már valaki valakinek, illetve ki nem jár vele??? :D :P

Link to comment
Megosztás:

Khmmmmm....

Az ezüst az ez

http://xrspage.users.btopenworld.com/DSC00202.JPG

Amit én linkeltem az valami nagyon halvány kék.

Benne kell élni és akkor tudsz írni :D :P

Amúgy azért toltam be a képeket, mert Mr. Subarugazdi nem vágta, hogy milyen sti-t láttam, amikor felhívtam telefonon :lol: :D

A használtautós linken világoskék metálnak van írva, de max azon látszik világoskéknek amikor oldalról van lefényképezve a kocsi. Érdekes egy szín. :rolleyes:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.