Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Tegnap elmélkedtünk "luxusadó" ügyben...

A kérdés...

Vajon az APEH hozzáfér a BM adatbázishoz??? Vagy honnan tudják, hogy kinek kell befizetni? Mert hogy nem küldenek róla semmi papírt, hanem az adózónak kell kitölteni hozzá a megfelelő adatlapot...

Necces... de jó kérdés... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap elmélkedtünk "luxusadó" ügyben...

A kérdés...

Vajon az APEH hozzáfér a BM adatbázishoz??? Vagy honnan tudják, hogy kinek kell befizetni? Mert hogy nem küldenek róla semmi papírt, hanem az adózónak kell kitölteni hozzá a megfelelő adatlapot...

Necces... de jó kérdés... :lol:

Hát én megírtam a véleményem ezzel kapcsolatban mikor aláírtam a peticiót.... Rohaggyyyyyanak meg az összes nagyfejű fent abba a ki@..ot országházba.. nyúzzák a népet fent meg dörzsölés van , ha lesz annyi suskám veszek egy AK-t 10 tárral felmegyek és kiluggatom azt a trágyadombot! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Tegnap elmélkedtünk "luxusadó" ügyben...

A kérdés...

Vajon az APEH hozzáfér a BM adatbázishoz??? Vagy honnan tudják, hogy kinek kell befizetni? Mert hogy nem küldenek róla semmi papírt, hanem az adózónak kell kitölteni hozzá a megfelelő adatlapot...

Necces... de jó kérdés... :lol:

nademost ezt nem eltörölték? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Úgy tudom autóra nem, csak házra, mert nem lehetett egyértelműen meghatározni mennyit ér az ingatlan :lol:

Ebben az a bibi, hogy az autónál ugyan ez a gondjuk, hiszen a nevében is benne van az adónemnek, hogy a nagy értékű vagyontárgyak adója...

Az Eurotax lekérésnek ára van, meg macerás szerintük, így az nem használható... (túl egyszerű lenne) ezért kötötték a teljesítményhez...

Így viszont nincs köze az értékhez... Támadja már meg valaki... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Ebben az a bibi, hogy az autónál ugyan ez a gondjuk, hiszen a nevében is benne van az adónemnek, hogy a nagy értékű vagyontárgyak adója...

Az Eurotax lekérésnek ára van, meg macerás szerintük, így az nem használható... (túl egyszerű lenne) ezért kötötték a teljesítményhez...

Így viszont nincs köze az értékhez... Támadja már meg valaki... :lol:

Közben szerkesztettem a hozzászólásomat. Linkeltem egy anyázós cikket.

Azért szomorú, hogy nyílvánvalóan kretének kormányozzák az országot :lol:

Link to comment
Megosztás:

Támadja már meg valaki... :lol:

ezen erősen gondolkoztam már....

ha elhallgatod az adócsalás, vagy kiderül vagy nem...

a be nem fizetős dolgon agyaltam múltkor. mire nagyobb összegű bírság lesz belőle addig eltelik fél év vagy több és addig lehet eltörlik, vagy módosítják. bár a Subaru esetében sztem csak az eltörléssel úszod meg. mennyi arra az adó ?

Link to comment
Megosztás:

Nyugi május 20 a határidő addigra ezek eltakarodnak

Az rendben, de senki nem ezzel fog kezdeni... főleg, hogy a politikai szervezet is csak az ingatlanra vonatkozó rész eltörléséről beszélt mindig is...

De politika off...

Amúgy az a gond, hogy az AB határozatát nem gyerekjáték megtámadni, külön szabályzata van ennek is... sokan nem is tudják, hogy mi a menete... Gelko biztos vágja... :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.