Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

akkor te még nem láttál közelről subarut... 140nél imádkoznak h le ne szakadjon :D

:lol: :(

Amúgy ez tényleg ilyen... de nem 140, hanem 200 felett rezonál be... de nem is a szárny az aggasztó, hanem a géptető... de múltkor olvastam róla gyári leírást, azt írták, hogy ez teljesen normális, mivel alugéptető, így bele van kalkulálva ez a kis szösszenet... :lol:

Link to comment
Megosztás:

sokan akarták a városőrséget mert romlik a közbiztoság és tényleg kevés a rendőr....de nem azért h beálljanak pénzt szedni....

Erre csak annyit tudok mondani nem tudom minek nekik a városőrség ha ott a polgárőrség. A feladata mindegyiknek ua. Azt sem értem minek városőrség, polgárőrség, kerületőrség és még vagy 6 fajta őrség. Miért nem egy név alatt fut az egész. Az önkormányzatok pumpálják bele a manit vagy így vagy úgy és mivel van kb 8 féle így senki sem kap igazán. Szerintem jól a XIV-be csinálják, ott kerületőrségnek hívják de a polgárőrségből indúlt és ott felszerelés meg minden megvan, nincs is más társaság. Nem baj ha van ilyen de ne 20 fajta és nem szabad rendőr nélkül nagy jogkört adni nekik mert a fele önkéntes rambo. Én mikor a XIbe még a Markosékkal csináltam ott is jött a sok önkéntesrambo mert azt ne feledjük hogy nincs semmi felvételi minimum, odamész szeretnéd csinálni, igen akkor gyere és ki tudja ki az miért jött és mivel fog visszélni. Tudnék olyan sztorikat mesélni mikor már a kommandósokat hívták pl a gazdagréti polgárőrökre. Szégyen, ezért is hagytam ott az egészet.

Link to comment
Megosztás:

:( :D

Amúgy ez tényleg ilyen... de nem 140, hanem 200 felett rezonál be... de nem is a szárny az aggasztó, hanem a géptető... de múltkor olvastam róla gyári leírást, azt írták, hogy ez teljesen normális, mivel alugéptető, így bele van kalkulálva ez a kis szösszenet... :lol:

Azért egy leszorítóra lehet, hogy érdemes lenne beruházni :lol:

Amúgy is versenyautósabb kinézete lesz tőle :D

Link to comment
Megosztás:

hát még mosse tudom

Na akkor ihajjjjjeeeee...

"1997.08 : Impreza WRX & Impreza WRX STi 4 [ Type E ]

The latest Impreza WRX update has only minor changes. The Impreza WRX series features Subaru's SURETRAC rear LSD. (except Type-RA STi and Type-R STi).

Horsepower 250PS/6000rpm torque 31.2kg-m/4000rpm (wagon)

Horsepower 280PS/6500rpm torque 36.0kg-m/4000rpm (WRX STi version).

1998.01 : The Impreza WRX STi 4 V-limited & type R V-limited .

The Impreza WRX Type-RA STi 4 V-limited package includes auto air conditioning, power window, powered door locks, electric door mirrors, a faster steering rack and front helical LSD. The Impreza WRX Type-R V-limited package includes STi engine that is the same as the Type-R STi, ABS, fog lamps, auto air conditioning, power windows, central locking, electric door mirrors, but no intercooler water splay.

The Impreza WRX Type-R STi V-limited package is the same as standard type-R STi except for the emblems and body colour."

Link to comment
Megosztás:

Na akkor ihajjjjjeeeee...

"1997.08 : Impreza WRX & Impreza WRX STi 4 [ Type E ]

The latest Impreza WRX update has only minor changes. The Impreza WRX series features Subaru's SURETRAC rear LSD. (except Type-RA STi and Type-R STi).

Horsepower 250PS/6000rpm torque 31.2kg-m/4000rpm (wagon)

Horsepower 280PS/6500rpm torque 36.0kg-m/4000rpm (WRX STi version).

1998.01 : The Impreza WRX STi 4 V-limited & type R V-limited .

The Impreza WRX Type-RA STi 4 V-limited package includes auto air conditioning, power window, powered door locks, electric door mirrors, a faster steering rack and front helical LSD. The Impreza WRX Type-R V-limited package includes STi engine that is the same as the Type-R STi, ABS, fog lamps, auto air conditioning, power windows, central locking, electric door mirrors, but no intercooler water splay.

The Impreza WRX Type-R STi V-limited package is the same as standard type-R STi except for the emblems and body colour."

és? :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.