Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

István... mondom én, hogy várj azokra a Volvo buszokra... :lol:

Baszki... végignézed a teljes francia kínálatot??? Mi jöhet még??? :-D Egy jó Rönyó??? Mondjuk egy Master? :D :D

Azért nem így van :D de olcsó,és jól felszerelt autó csak franciában van..... ;) A combo,ami nekem nem tetszik 1.5től indul.

Sajnos ennyi pénzért csak kompromisszum van :lol: de a lehetőségekhez mérten szeretném a legjobbat...amúgy meg te is teherautóval jársz dolgozni :P :D

Link to comment
Megosztás:

Ár-értékben igen, belsejében vannak borzasztó megoldások de sztem elmegy. Egy jó combo tour nem rossz szerintem, legalábbis nem rosszabb ennél, de tény, hogy drágább. Baj meg van mindkettővel, csak az Opelnél általában könnyebb a megoldás.

Mit értesz könnyebb megoldás alatt?

Link to comment
Megosztás:

reméltem a tiédet linkeled, de ez még annál is rosszabb :lol:

Nekem is ez volt az első gondolatom, aztán gondoltam szar poén lett volna :D

Kis fogyasztás....Az évjárat sem az igazi...jó lenne 2000feletti :D ;)

Szerintem túl sok mindent akarsz egyszerre. Egy tepsi sosem lesz kis fogyasztású, akármilyen dízel van benne. Márpedig neked a pakolhatóság is szempont ahogy értelmezem. Valaminek a rovására fog menni a dolog mindenképp szvsz :lol:

Link to comment
Megosztás:

Nekem is ez volt az első gondolatom, aztán gondoltam szar poén lett volna :lol:

Szerintem túl sok mindent akarsz egyszerre. Egy tepsi sosem lesz kis fogyasztású, akármilyen dízel van benne. Márpedig neked a pakolhatóság is szempont ahogy értelmezem. Valaminek a rovására fog menni a dolog mindenképp szvsz :lol:

mikor németbe mentem a superb 1.6dvel autopálya csak 5l.... városban átlag 6l..

Link to comment
Megosztás:

mikor németbe mentem a superb 1.6dvel autopálya csak 5l.... városban átlag 6l..

Most nézegettem berlingo fórumot...ott is 5.5-6L írnak.120LE simán lehet chipelni,és akkor a fogyi is lejjebb megy ha ugyanúgy használod tovább.Robinak a 406110ről 136LE chipelve 5.3-6.5L között van a fogyi.Szóval nem lehetetten,csak meg kell találni a megfelelőt :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.