Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

km? megkímélt? :D

sokáig válogatott, megkímélt, öreg emberé volt vidéken, ismerik az előéletét mert Csabi haverja szervizelte, 3000km van a vezérlésben és 100km az olajban, csak pár gumicsövet kell cserélni mert azokat nem talált a csávó és toldozgatta, de lehet azt is ad a Csabi, megvan hozzá minden csak egy bak és rakható is be, meg persze nem árt egy f20 is mert az f16 állítólag necces tud lenni, 211le az írt chippel padon

Link to comment
Megosztás:

sokáig válogatott, megkímélt, öreg emberé volt vidéken, ismerik az előéletét mert Csabi haverja szervizelte, 3000km van a vezérlésben és 100km az olajban, csak pár gumicsövet kell cserélni mert azokat nem talált a csávó és toldozgatta, de lehet azt is ad a Csabi, megvan hozzá minden csak egy bak és rakható is be, meg persze nem árt egy f20 is mert az f16 állítólag necces tud lenni, 211le az írt chippel padon

én a tiédre gondoltam gyagya... :D .tudom milyen motor elég sokat beszéltem mostanába muhával

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.