Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

másodszor mennek neki a Gsinek...

először egy hónapja kb egy csávó elnézte a kanyarodó sávot és meghúzta a hátsó ivemet... szerencsére csak műnyag cuccot kent fel az ívre amit le lehetett polírozni....azzal jól jártam anyagilag.. külföldi volt... majdnem megvertem....

ma meg egy csaj, már állunk a lámpánál és kb 5-el nekemgurul... nem láttam a pipától majdnem kitéptem a csajt.. erre még ő állt neki viszaugatni, hogy hogyan beszélek vele..... felkurt rendesen....

szerencsére egyik "sérülés" sem látszik.. de nagyon bosszantó....

valószínű nem elég észrevehető a színe....

Link to comment
Megosztás:

hát ha annyiba lenne a vasam mint Lantinak és össze vissza vak f@szkalapok csurognának nekem engem is felkk.rna idegileg. Én a gsivel álltam a lurdy dupla lámpánál budáról pest felé a híd után, csávó előttem elkezdett vissza gurulni, kb 15mp nyomtam a dudát mikor láttam ez már közeledik és ő akkor se vette észre magát. Miután nekem gurult éppenhogy mondom jóvan férfinemiszerv vagy meg te is mindent csinálsz a kocsiba csak a vezetésre nem figyelsz de menj anyádba azt annyi. Ő is kb 5el gurult nekem gondoltam ettől ugyan mi baj lehet, hát otthon láttam mikor megnéztem hogy na azért a lakk megrepedt attól az 5km/htól is. Nem csoda ha egy hibátlan autónál az ember bepöccen szerintem, pláne ha a sok köcs.g ártány akik azt mondják az autó arra van hogy elvigyel abol bébe és sz@rnak mindenre és mindenkire még elkezdenek magyarázni. Volt ilyen tescos parkolásom is mikor leraktam a kocsit messzire, persze mire kijöttem kb a fél tesco körülöttem állt. Tényleg birka az ember... beszállni nem tudtam a vezető oldalra olyan közel állt hozzám de ő kiszállt ugyanazon az oldalon, hát látszott is az ajtómon. Kapott is az egész oldala egy kulcsos lenyomatot.

Link to comment
Megosztás:

mi lett vele?

huuuu .. hosszu de hajrá...

elfosta magat a fütés radiator aki kicserélte szarul rakta fel a csövet igy szétment a csö a valto kulliszattol

a csö ami jött cserébe az padig a masik végén volt szar és a lurdy elött nem sokkal szarrá ment

és a régi +ebbeöl a csöböl kellett masikat csinalni

és a melobol masfél orat késtem :( ami nem kicsit volt gaz ...

mindez ugy hogy reggel ment szét a csö du cseréltem estére megint csere

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.