Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Sziasztok!

Bocsi a zavarásért, segítséget kérnék tőletek.

Astra H- ra keresek könnyű (kis tömegű) felnit 17"-os méretben (5x110)

Tudnátok esetleg javasolni márkát?

Lényeg, hogy a gyárinál 30-40%al könnyebb legyen

Köszi!

Jani

szerintem valami BBS-t néz, jók az OZ "leggera"-k is, de szerintem napi használatra magyar utakra felejtős

Link to comment
Megosztás:

Egyik haver használ utcán Superleggerát 17'ban és Ő sem panaszkodik. Akitől vette is utcán használta és abszolút nem kellett semmi extra súly a kerékre. Viszont b.szott ritka felni, 15ben is, meg 17ben is, főleg az 5x110 miatt lesz necces találni. Az Ultraleggera, meg már nem annyira könnyű, azzal az a baj. :)

Link to comment
Megosztás:

Halihó!

Klímatisztítást kivel érdemes végrehajtatni?

A habot én is bele tudom nyomni, de annál valami tudományosabb-fantasztikusabb dologra vágyom.

Van bejáratott hely, vagy teljesen felesleges a GSi-t és a klímát egy postban említeni?

Ja és valami pesti hely kéne, hogy kb. 1 liter olajból le tudjam rendezni az odajutást.

Link to comment
Megosztás:

Halihó!

Klímatisztítást kivel érdemes végrehajtatni?

A habot én is bele tudom nyomni, de annál valami tudományosabb-fantasztikusabb dologra vágyom.

Van bejáratott hely, vagy teljesen felesleges a GSi-t és a klímát egy postban említeni?

Ja és valami pesti hely kéne, hogy kb. 1 liter olajból le tudjam rendezni az odajutást.

Tar régi műhelye mellett 2 házzal van egy kisöreg... akár ő... akár a Csergőben Lobó apukája Csóka Pista.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.