Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

akkor a 2.0-16V dízelek kiestek, mint jó motrok...

szvsz 1.8-16V benya a legjobb, azzal elementem a G Astra, C Corsa, C Vectra triumvirátusommal összesen majdnem 500 ezer km-t, és soha semmi bajom nem volt velük, leszámítva a hülye vezérlő komputer makkanást, az 260 ropi volt (2007-ben - lehet, most felébe megállnak).

Nekem B vectrában tetszett az 1.8-16V.

Még Caravan kivitelhez is. Üresen kellően fürge, csomagokkal teli meg úgysem Schumacherkedni kell.

Ami a vectra mellett szól, a tágas belső, a kényelmes futómű és a felszereltség (bár láttam már no airbag, full fapad verziót is... lőném le aki megrendelte anno). Ellene szól a kényes futómű, ami igényli a törődést a hazai utakon. Illetve ha "szerencsés" a delikvens, váltót is cserélhet.

A G astra mellett az "igénytelenebb" futómű, a kisebb tömeg állhat. Ellene a kényelmetlenebb élmény a futómű miatt, és a kisebb beltér.

Link to comment
Megosztás:

A G astra nem egy jó autó az F után. Sztem az F sokkal kényelmesebb és jobban el lehet benne férni. A G-nek a belseje szebb,de nem jobb...szerintem.

Sztem B vectra ( ezt úgy mondom,hogy G astrám van :) )...vagy inkább B omega :)

Láttam ma egy Subaru Baja-t...élőben mégjobban tetszik :)

Link to comment
Megosztás:

akkor a 2.0-16V dízelek kiestek, mint jó motrok...

szvsz 1.8-16V benya a legjobb, azzal elementem a G Astra, C Corsa, C Vectra triumvirátusommal összesen majdnem 500 ezer km-t, és soha semmi bajom nem volt velük, leszámítva a hülye vezérlő komputer makkanást, az 260 ropi volt (2007-ben - lehet, most felébe megállnak).

A Siemens hibrid ECU-i elég gyenguszok...elég neki egy bebikázás és már lehet is cserélni.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.