Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Mindenki láthatta, hogy árulom-árultam a gsi-met. :x :?: :!:

Az ok rengeteg volt.Már untam az állandó ráköltés:Mindent, szinte mindent megcsináltunk(csináltattam)rajta, meg előttem a nősülés(az időpont már megvan :x :( )

Korához képest egy 4-5 éves autó mellé nyugodtan "Beállhatna".

Már 2 hónapja nem kell hitel fizetnem rá, mert az is lejárt(18hónap)

A gyilkolás nem az én stilusom, szoktam gyorsulni de inkább gyorsan , tempósan vezetek vele. 8) És nagyon megvagyok vele elégedve! 8)

Az utóbbi időben azt vettem észre , ha megállok egy szórakozóhely elött vagy bárhol -az autókhoz értő fiatalok na meg a csajok is kattingatnak a telcsijükkel.

Az Qrva jó érzés.Ilyenkor távolról nézem őket.És ha láttom, hogy nagyon belemélyülnek akkor odamegyek és hagyom , hogy a motorteret is lefotózzák. :wink: 8)

Az "asszonyal " beszélgetve rájöttem, hogy nem is adom én el :idea:

ha már mindent igy rendbe hoztam , más élvezze potom pénzért.

Mert amit a piacon adnának érte az nevetséges egy ilyen autóért :!: :idea: :oops:

Igy hát megmarad és meg is tartom.

Még vannak tervek a desing és tuning irányában.

Pl.: a üléseket és a kárpitokat szép félbőr-bőrrel bevonatnám!/még a műszerfalat is. 8) :wink:

a motornak meg szeretnék egy LEXMAUL RAM-ot.

ui:tehát maradok gsi őrült.

Link to comment
Megosztás:

to aztec!

13.ker, Angyalföld Duna Plaza környéke. A sok streetracer mindig ott nyomja elöttünk a Vácin. Néha kikönyökölök és nézem ki a jobbik:)

Ki van otthon abban, hogy cseréljünk C20XE-t C20LET-re?

Gondolok itt a motorszám átírásával kapcsolatos papír problémkra.

A KPM mit szól hozzá?

Mi módon lehet elintézni? műszaki és zöldkártya intézésében már király vagyok :( de motort még nem cseréltem...

(Mert a Fritzektől vagy akár az Angoloktól mihez képest "olcsón" lehet használt, újjáépített vagy újraépítve tuningolt C20LET-hez jutni.

Speciel én tudok a németeknél egy ######it aki C20LET-eket épít PH3-as (332 LE) PH4-es(450LE) tuningokkal.Készen adja a motort 0km-el. Egy PH3-as 2500€ körül mozog.

Így néz ki egy ilyen szörny:

http://rhymerjr.uw.hu/page_letolt/1.jpeg

http://rhymerjr.uw.hu/page_letolt/2.jpeg

http://rhymerjr.uw.hu/page_letolt/3.jpeg

http://rhymerjr.uw.hu/page_letolt/4.jpeg )

Link to comment
Megosztás:

to aztec!

13.ker, Angyalföld Duna Plaza környéke. A sok streetracer mindig ott nyomja elöttünk a Vácin. Néha kikönyökölök és nézem ki a jobbik:)

Ki van otthon abban, hogy cseréljünk C20XE-t C20LET-re?

Gondolok itt a motorszám átírásával kapcsolatos papír problémkra.

A KPM mit szól hozzá?

Mi módon lehet elintézni? műszaki és zöldkártya intézésében már király vagyok :( de motort még nem cseréltem...

Tudomáom szerint mióta az unóban léptünk változtak néhány dolgok ezen térem.

Pl. most már csak a motórkód fontos az átültetéskor , hogy egyforma legyen:Pl.c20xe és teszel bele ugyancsak c20xede mást akkor nem változik semmi, de köteles vagy a kp-nek jelenteni.

Hogy c20xe helyett c20let szerintem az is megoldható!

2500 Euroért nem lenne drága.

Link to comment
Megosztás:

SXp thx az infot, most kivárom mi lesz ugyanis vannak nálam nagyobb nyergek, de 1előre nem az enyémek állítólag. Igaz shimán behúznám bazstól de most még nála vannak az új buráim me' a k5sög eladó neki küldte nem nekem az én címemre :(

Fehérgsi kollegának meg grat :lol:

Chaba akkor visza nem 1x láttam má az otód me' igen sokat tekerget ott, ex tsajom meg atlantisban dolgozik, mi annak a teraszáról szoktuk figyelni az eseményeket. A minap pl 1 viper unatkozott, ami alig volt levágós, hogy kb nem viccelek 30x ment fel s alá :lol:

Link to comment
Megosztás:

SXp thx az infot, most kivárom mi lesz ugyanis vannak nálam nagyobb nyergek, de 1előre nem az enyémek állítólag. Igaz shimán behúznám bazstól de most még nála vannak az új buráim me' a k5sög eladó neki küldte nem nekem az én címemre :(

Fehérgsi kollegának meg grat :lol:

Chaba akkor visza nem 1x láttam má az otód me' igen sokat tekerget ott, ex tsajom meg atlantisban dolgozik, mi annak a teraszáról szoktuk figyelni az eseményeket. A minap pl 1 viper unatkozott, ami alig volt levágós, hogy kb nem viccelek 30x ment fel s alá :lol:

Nem ide vág de dolgoztam én is az atlantisba bár az elég rég volt.
Link to comment
Megosztás:

Nahát! Akkor nem vagyunk túl szétszórva:)

Én meg az Atlantis-szal szemben lakom...

Azzal azért egyetértek, hogy hajnal 2 felé már egy kicsit idegesítő amikor még mindig 3-4-5 autó startol az ablakunk alól...

Mint a fent említett Viper... vannak ilyenek:) akik tényleg csak unalomból autókáznak kint és vetélytársat keresnek.Ez az esti program:)

Link to comment
Megosztás:

Chaba akkor onnan ismerős a vas :( :wink:

Tom akkor call me if U finished :wink:

@CCoupe mikor is volt az? Akkor már petiék kezében volt?

Igen de én még akkor is náluk dolgoztam amikor még csak a pizzériát csinálták.Te jól ismered a Petit vagy csak látásból?
Link to comment
Megosztás:

Igen de én még akkor is náluk dolgoztam amikor még csak a pizzériát csinálták.Te jól ismered a Petit vagy csak látásból?

hát az exem nővérének élettársa, szted?

jobban ösmerem mint kellene :(

Láttam b@zs tessvír majd ha Tom végez és elkarikázunk feléd beszézünk róla és big THX :lol:

Link to comment
Megosztás:

fehérgsi!

Nah végre!! :( Megjött az eszed! Ha már ennyire pöpecre vágtad,és tényleg nincs semmi baja.. hülye lennék eladni!! Helyes h megtartod(persze ha ezért nem fogsz éhenhalni)

Én meg kicsit kocsikáztam ma a városban...(barinőmmel)

Newpestről palota... a viztoronynál egyszer csak szép fütyülő hangot hallok.. hátranézek, és egy szép fehét mitsu jött mögöttem.. nah, több se kellett, vissza kettő padló... fel a hídra, le, segemben a kis ferdeszeművel... mondom magamban, ajaj.. ez harapós....

Aztán épp egy piros felé mentünk. mögöttem volt.. guruló rajt.. tolt lefelé... aztán ki tudtam menni a szélsőbe, és kicsit kezdtem elhúzni.. aztán három és kb 1.5 kocsira eltávolodtam a köv lámpáig.. biztos nem nyomta neki, vagy nem tom...

Nem ismerem a mitsukat...

utána már nem racingoltunk,mert sokan voltak, meg lámpánál állva láttam, h beért minket egy yard.. :shock:

Gyors beváltottam 5be, és szépen némán suhantam tova.. :wink: 8) a mitsu meg átment az M3ra vezető sávba, utána a yarddal(megálltak,piros lámpa).

aztán meg egy szuzi kostólt meg.. ehh.. nagy volt a :shock: mikor eltüntem előle..

aztán egy corsa kezdett tólni... ejj.. nem tom mi volt ma az emberekkel, de mindenki megőrűlt?

Vagy ennyit tesz egy izmos kipuffvég? biztos azt hiszik, hogy "ehh... a kis langyos hajlamú gyerek.. felrak egy böszme véget, és azt hiszi megy a vasa"... és ezért bepróbálnak.. 8)

Nah mindegy.. de azért megy a vas.. múltkor csak a nagy meleg nem tetszett neki sztem. röhely mennyit számít 12 fok különbség...

Csak az a kis alul erőtlenség ne lenne. meg a sárga pilács is fel felvillant... asszem kellene vennem egy új szondát.. :wink:

váci út lakhelyek.. tök poén.. akkor újpesttől kifelé szép sorban szinte mindenhol van vki :lol:

Lehetne csinálni riadóláncot :lol:

Link to comment
Megosztás:

aztec: a bontási listád érdekelne.. hátha "megtetszik" valami.. (bár barinőm levágja a tököm így nyaralás elött :( már a kipuffért is zizzeget :lol: )

pl. nincs véletlen központi moci kiszedve? vagy a vezérlő elektrónikája? ha igen átugrálnék vmikor, megszakérteni hogy is néz ki, hogyan kellene funkcionálnia... esetleg ha a vezérlő meglenne, rápróbálni az enyémre, hogy azt kizárjuk.

jah és ha mész ki, a VII.kapcsi rajzot le tudnád kapni makróban, hogy látszanak normálisan a vezetékelés betüjelzései? szegény barinőm már unja hogy vagy hátraül, vagy átmászik az üllésen :lol: igaz, én is hogy kulccsal kell nyitogatnom.. :evil:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.