Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Az a baj, hogy tényleg nem adják meg értük azt a pénzt, amennyi a reális értéke az autónak!

Egy pár évvel ezelőtt tetőzött M.o.-n ez a "hozzunk be autókat Svájcból és a Németektől" dolog és most eladó GSI-kkel Dunát lehetne rekeszteni...

Az árak pedig egyszerűen röhejesek :lol:

De nem gond, ameddig nem veszik meg normális áron az enyém biztos, hogy megmarad. Addig meg élvezem... :(

Link to comment
Megosztás:

Az a baj, hogy tényleg nem adják meg értük azt a pénzt, amennyi a reális értéke az autónak!

Egy pár évvel ezelőtt tetőzött M.o.-n ez a "hozzunk be autókat Svájcból és a Németektől" dolog és most eladó GSI-kkel Dunát lehetne rekeszteni...

Az árak pedig egyszerűen röhejesek :lol:

De nem gond, ameddig nem veszik meg normális áron az enyém biztos, hogy megmarad. Addig meg élvezem... :(

nono azért ez egy kicsit meredek téma lesz :lol:

néha felnézek használtautóra és látom, hogy azokat a verdákat amiket már akkor is árultak amikor én vettem még mindig nem adták el.....szóval sztem sokat kérnek értük

normális ember nem vesz ilyen autót :lol: :lol:

1 millió körüli pénzt adni 10-14 éves autókért hol ésszerű már??? :lol: :lol:

Link to comment
Megosztás:

ez mikor volt? az egyiken fehér felni volt? volt klubbos matricájuk?

Hy!

Du. kb. 1/2 5 tájékán volt és igen az egyiken fehér felni volt!

Én pont kanyarodtam a kút felé az Mc-től, mentem lemosni a verdát!

A matricát sajna nem volt időm megfigyuzni! :oops:

Link to comment
Megosztás:

amelyiken fehér felni volt annak g asztma teteje volt? :(

mert a gsi tomi meg élete párja mentek 2 fehér géjesivel aznap (az egyik az enyém volt 8) mármint a kocsi :lol: ) de sokkal korábban, olyan déltájban

Megmojndom a frankót, hogy elvoltam bambulva egy kicsit és csak akkor eszméltem fel, amikor már mellém értek, ígyhát nemtudtam megfigyelni rendesen! :?

A második autóban (a fehér felnisben), biztos hogy ketten ültek! :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.