Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

ezeknél már benne van a hűtő aljában asszem

legalábbis az újabb caliknál már beleintegrálták oszt két plusz csöcs vót még a hűtőn

Nah ezt majd megsassolom. mondjuk a másik amit megjegyzett aztec cartárs,hogy.. ehh. nem emlékszem h mondta.. pedig úgy a frankó.. szal ezeket szerelni... :? :lol:

Link to comment
Megosztás:

ne legyél ennyire vulgáris - mondaná SXP :(

ne értsd félre barétom majd meglátod mijjen az mikor mindenki kérdezi mééééé nincs még kééééész?

Nah ezen ót mosolyogtam.. elösször a te véred szííták aztec cartárs,de úgy látom nem csak neked jár ki belőle :lol:

Link to comment
Megosztás:

Hát röviden a tegnap estéről...

A lakatos "Bandi" full korekt volt, és normális, még a Soniquenak is szimpi volt ami nagy szó...

kiderült, hogy a lakatos gyerek sumákolt...

Végül is elúszott Akali, szóval az sem biztos hogy megyünk...

Majd a végén biztos bőkezű leszek és meghálálom a lakatosnak hogy ilyen korekten kezelte a dolgokat, az időpontot, és hogy nagyon körültekintően dolgozott...végül is csak pár dolog maradt ki.... :twisted:

Link to comment
Megosztás:

Bővebben nem volt semmi azért sem csörögtem...

Csúszott a lakatos, nem végzett korrekt munkát, addig amig nem hozza helyre nem kezd neki a fényező mert nem akar vele ő szopizni...

Még kb 2 hét a végső beteljesülésig...

Úgyhogy bemutató majd Balatonszemesen...

Addigra betesszük a pillangót is... :wink:

Link to comment
Megosztás:

gyárilag volt 1általán kéék?

szerintem kék nem, de sárga igen Vauxhalléknál.

Tegnap este Omega MV6 vs. Én with GSI :( ALÁZATtal beszélhetünk az MV6-ról is :wink: de azért a 3000-es MV6-al biztos meggyülne a bajunk... Na akinek LeT-je van az ugye nem tartoztik ide, azzal szerintem szintén gyerekjáték.

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.