Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Olvasd csak el, hogy mit írtam?Nekem nem a telefonos képpel volt bajom, hanem a megvilágítással teeeeeee! ;) :lol: :lol:

megvilágítástól függetlenül tudsz olyan képet csinálni egy autóról, hogy olyan színűnek lásd, amilyen valójában

csak ahhoz a telefon kevés

ilyen megvilágításnál a telefon más képet csinál, mint szabadtéren

hozd össze a kettőt: megvilágítás és telefon ;-)

ezek után olvasd el újra, mit írtam, teeeee! :( :D :D

Link to comment
Megosztás:

megvilágítástól függetlenül tudsz olyan képet csinálni egy autóról, hogy olyan színűnek lásd, amilyen valójában

csak ahhoz a telefon kevés

ilyen megvilágításnál a telefon más képet csinál, mint szabadtéren

hozd össze a kettőt: megvilágítás és telefon ;-)

ezek után olvasd el újra, mit írtam, teeeee! :( :D :D

Elbeszélünk egymás mellett. :? :wink: Majd Bszemesen megvizsgáljuk élőben.Ha minden jól megy. ;) :D

Amúgy profi telcsivel, megfelelő megvilágításnál lehet jó képet csinálni.Sötét, neonnal megvilágított műhelyben képtelenség bármivel is, kivéve digitfotómasina.

De ez itt már off.

Link to comment
Megosztás:

Aztec, kérlek ne!

Kérésed számomra parancs jelen esetben.

nem akarom mista pannon romokban heverni ;)

bazs nem mondom el mit fikáztál úcsse érted meeeeeg :wink:

ez pont olyan mint hogy én nem értem mié kell egy raj verdát lecserélni egy impotenciacsináló rizsrakétaszinű hosszabított álgsire :wink:

(tuom thele volt a calival a thököd azé cserélted le - ez mingyá fain indok :lol: )

Link to comment
Megosztás:

szép szakma :wink: komoly karrier lehetőségek elébe nézel , mi?

ez a szakma illik a szemed színéhez, így tovább :wink:

nem feltétlenül

tervezem, hogy még az idén hazaköltözöm kanizsára és szarok a pannonra

sosem szerettem, most már egyre kevésbé

karrier: lehetne, ha olyan lennék, amilyen nem akarok lenni és azt mondanám, amit kell és nem azt, amit gondolok

szemesre megyek

ti pénteken mentek le?

mehetnénk együtt, nem? bár én nyugdíjjas tempóban közlekedek

Link to comment
Megosztás:

Gergely!

Mások vagyunk és ez jó. ;-)

BalázsIstván!

Te MÁS vagy mint a többiek.

De ez nem gáz csak ne keverd bele a fóruméletbe a másságod ;) :lol: :lol:

OFF

Jah pont ma beszéztem SXPvel h pítteken kő lemenni mert akkor már jófáradtak leszünk és csak így lehet real beb@szni.

Viccet félre-teve találjunk ki vmi meetpointot és onnan car a van üzemmódban csurogjunk le?

Na hogy tecc az 5let :?:

ps: én is realizáltam h nem akarok karriert építeni csak a szharos autóm

viva Jamaica!

Link to comment
Megosztás:

szép szakma :wink: komoly karrier lehetőségek elébe nézel , mi?

ez a szakma illik a szemed színéhez, így tovább :wink:

;) :lol: :lol: :( :D

Egyébként hol lehet olyan gépipolírmasinát szerválni?S, mennyiért?Megihletett, ahogy nyomtátok, aztán gondoltam mijé fizessek ezért "milliókat" , ha esetleg némi fantáziával, és megfelelő távsegítséggel meg tudom itthon is oldani?

Link to comment
Megosztás:

Te MÁS vagy mint a többiek.

De ez nem gáz csak ne keverd bele a fóruméletbe a másságod ;) :lol: :lol:

te!

ez már rasszizmus! fogadd el a másságot, bárhol megjelenhet! :( :D :D

Viccet félre-teve találjunk ki vmi meetpointot és onnan car a van üzemmódban csurogjunk le?

Na hogy tecc az 5let :?:

bírni fogjátok a 100-130 közötti tempót? ;)

Link to comment
Megosztás:

Egyébként hol lehet olyan gépipolírmasinát szerválni?S, mennyiért?Megihletett, ahogy nyomtátok, aztán gondoltam mijé fizessek ezért "milliókat" , ha esetleg némi fantáziával, és megfelelő távsegítséggel meg tudom itthon is oldani?

gagyit bárhol, olcsón

csak annak szerintem nincs sok értelme

bár lehet, hogy látványos

ami otthon van nekünk, abból az egyik 120 a másik 100 + ÁFA volt, de ezek ipari gépek, napi 24 órában is bírnának működni

meghát jól szabályozható a fordulat is, kb 1000/perc-től 9000/percig (mondjuk normális ember 2-3000 felett nem is használja, mert az már égeti a lakkot, bár ez is aszertől függ, van ahol pont ez kell)

Link to comment
Megosztás:

Tehát akkor ez egy spec. gép, amit ha bemegyek egy normális minőségű gépeket forgalmazó helyre, akkor vtudnak adni.Eddig O.K.De. Miyle, a megfelelő minségű gépiu polírpaszta?Tehát a realitásokon belül, milyet érdemes venni?

olcsóbban megúszod, ha évente elviszed és fizetsz érte egy huszast

speciálisan gépi polír-anyagot nem nagyon kapsz, csak ipari kiszerelésben (az min. 1kg - 2-3e-től indul kilója) és az ipari az minimum két lépcsős

veszel egy gépet, jót, de olcsót, az minimum 50e

veszel egy kétlépcsős szettet, mondjuk 6e

megveszed a hozzá való szivacsokat (a gépre), kendőket a végső simításokhoz, speciális műanyagápoló (amivel le tudod szedni a polírt is a műanyagról), az legalább olyan 20e forint

ez kb 80 rugó

ez a pénz minimum négy évig elég, ha évente elviszed és megcsináltatod profikkal

azt nem számolva, hogy nincs szakértelmed az ipari szerekkel való munkához és csúnyán meg lehet pörkölni a kasztnit

szóval én nem ajánlom, de ha gondolod, szívesen segítek tanácsokkal

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.