Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

aaahhhh ezt igy gonosz volt ellőőőőniii

igy már nem lesz meglepi az auto...pedig szegények most is ezen dolgoznak

gondolom, most nagyon bunkó leszek, de azért ez nem olyan nagy durranás

persze szép és jó, meg k.rva sok meló van benne, de amolyan átlagos, németes tuning

én a motorra vagyok kíváncsi, azt tudom, hogy az kemény lesz

Link to comment
Megosztás:

Mivel Atommanó sztem ebben az évben kb. csak a GSI-re költötte a fizuját, az 100! ;) :lol: :lol:

az még semmit nem jelent

de ne legyen félreértés: nem fikázom, csak azt mondom, hogy nem feltétlenül a külseje a nagy durranás, inkább a motorban kell majd azt keresni ;-)

Link to comment
Megosztás:

most

de holnap már a gerié is ilyen lesz és más modellekből is sok van

az enyém tuti nem ilyen lesz :twisted: :twisted:

ha egyáltalán lesz belőle vmi :evil:

de azért nálunk sem tul régen készülnek ilyen autók.....talán egy másfél éve jelentek meg az elsők

tominál végignéztem mind2 német tali képeit.....ők még a kiflire is c20let-et tesznek mert megtehetik...mi nem

Link to comment
Megosztás:

tisztában vagyok, Redi, de nem feltétlenül arra gondoltam most ;-)

a lényeg, hogy abszolút alap autót akarok, pl kellenének majd fényezetlen lökösök is

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

akkor te abszolute nem minimált akarsz!!

hanem alattomos, settenkedő, büntetőeszközt ;) :lol:

Link to comment
Megosztás:

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

akkor te abszolute nem minimált akarsz!!

hanem alattomos, settenkedő, büntetőeszközt ;) :lol:

ha a minimál szó jelenlegi értelmétől eltekintünk és a régi, hagyományos, öregapáink által is ismert formában használjuk, akkor megfelelő a szóhasználat

írtam, hogy nem azt értem alatta, amire te asszociáltál, hanem a szó valódi jelentését ;-)

nem is akarok büntetni

csak kezdem unni, hogy mindenki bekóstol és már nem is olyan élvezetes megmutatni nekik, hogy nem azért sárga, mert az út szélét jelzi, hanem azért, mert a sárga manapság sportos szín és jelen esetetben sportos motort is takar :?

Link to comment
Megosztás:

pedig még vár rá 1 csapotthátu kihívás ;) :lol:

csak vigyázz ne legyél másnapos

én nem viccelek ott akkor 6x haltam meg mire félkészen lettem :lol:

SXP nem gondoltam volna h ennyire összerántjátok...

mikor még a qton dumcsiztunk igen reménytelennek tünt!

KURVANAGY GRAT ÉRTE :respektaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:

Link to comment
Megosztás:

Szóval, most egy kicsit vissza kellett olvasnom...:

Röviden csak annyit, hogy akinek nem tetszik attól is meghallgatom a kritikát, de nem minden esetben érdekel...

Akinek meg tetszik és pozítívan szemléli annak meg köszönöm, mert jólesik, de szerintem evvel bárki így lenne...

Azon túl, hogy mindenki persze magának csinálgatja, nem sértődik meg pár dícsérő szóra...:-)

Viszont iszonyat nagy köszönet, Mélykéknek, akivel tegnap reggel 8 óta csinálgatjuk, meg rohangálunk minden szarért, mert egy doboz csavar eltűnt, és nem tudjuk mik hiányoznak...

Igen nagy köszönet Soniquenak aki nem kicsit besegített az összepakolgatásban, Tommal egyetemben, és azért megemlíteném, a lakatos srácot aki majd 24 óra nem alvás után visszajött este 9.re a műhelybe, hogy csináljuk a kocsit reggel fél 3-ig...

Sajnos ez még csak a kűlcsíny, mert belül még üres a verda de angyon, az még ma éjszaka vár ránk...

Köszi srácok még1X!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sonique!!!! Mélykék!!!! Tom!!!!! Lajos!!!!

Meg persze ezer köszi az én Drága Feleségemnek aki csendben tűri az egészet:-)

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.