Jump to content
OPEL MAGAZIN és TUDÁSTÁR

GSI Rulez...Chat...Jáccótér....:)


hemi

Recommended Posts

Ne kötözködj szappantartó! Honnan tudod, hogy gyári volt benne?

Egyébként írtam szerintem, de ha tudsz hivatalos dolgot mutatni

amiben le van írva tipusonként mibe milyen váltót tettek a factoryban

akkor okosabbak leszünk mind!

ki kötekedett, hófehérke?

leírtam, hogy az enyémben mi volt, információként

ez nem jelenti azt, hogy a gsi-kben is ugyanaz volt, mint a calikban

az enyémben gyárilag ez volt, mint az összes c20ne caliban, de nincs róla listám, hogy melyik öreg pudvaládába mit raktak

és arról sincs, hogy a fiatal pudvaládákba mit raknak most ;-)

Link to comment
Megosztás:

Erről beszéltem én is!

Egyébként mit szólnak a hozzátartozók az autód szinéhez amikor

viszed a koporsót a menet elött? ;)

te kurvára másról beszéltél, mindegy

az autóm színe nem annyira zavarja őket, mint az, hogy a halottjuk testrészeit átdobálom a csomagtartódba ;-)

Link to comment
Megosztás:

Ejj ejj.. mindig csak a csipkelődés..

Aztec: holnap hijlak.. ma elfelejtődött, illetve f10 körül már nem akartalak zavarni.

Ma mindenesetre előrébb léptem egy lépést... kicseréltem végre a kuplung bowdent. http://www.kep.tar.hu/laci4/50124747#2

és állítottam rajta.. igaz h a pedál feljebb jött vagy 1-2 centit, fura is, de legalább nem kell kiszakítanom a doblemezt.

Mondjuk most fura, hogy nem abban a pillanatban fog a kuplung, ahogy elkezdem felengedni.. gyorsulásoknál raj volt.. most megent meg kell szoknom ezt a beállítást :oops: ;)

Jah.. meg ki akartam aplikálni és méregetni kicsit forró vizben a hömérséklet jeladót(régit-újjat) mennyire és hogyan változik az ellenállásuk(csak kiviből, hogy más-é).

Majd az újjat beépíteni.

Ez mind szép is volt.. csak elég elcseszett egy helyen van.. mondom sebaj.. villáskulcs rulez.. ránézek. 15-16.. veszem villást. nem jó.. 17.. nem jó.. és az volt a legnagyobb LOL... nah majd vmikor erre is sorkerül :lol:

Link to comment
Megosztás:

Guest
Ez a téma már lezárult.
×
×
  • Create New...

Fontos információ

Sütiket (cookies) helyeztünk el az eszközén, hogy segítsünk a webhely jobbá tételében. Módosíthatja a sütik beállításait , különben feltételezzük, hogy rendben van a folytatás.